Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
stiglo nakon 6 dana od uplaPogledajte prilog 332227Pogledajte prilog 332227Pogledajte prilog 332227te ali bez gratisa...inace prva narudzba od tamo, a pise da je gratis svaka kupnja..evo fotke


Ako vidim dobro 9e je račun, mislim da je ne realno za to očekivati neki gratis na taj iznos, da si bocnuo jos jedno sjeme vjerojatno bi dobio.. a i malo mi je glupo naručiti jedno sjeme, uzeo bih barem dva jer nikad ne znaš hoče li se jedno primiti ili ne...
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
599
3.196
203
pisalo je gratis prva narudzba bez obzira na iznos te sam htio eksperimentirati , ali eto nisu je poslali..budem ponovno, nesto bolje i vise.,sad je sto je...naucis sam na greskama.
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Nisi opiso full pakovanje pa radi toga samo 25!
Ne kužim zašto se neki boje naručivati online? Pa u EU smo, nema carine,nema nikakvih điđamiđa detektora koji će detetkirati sjeme i evo ovi upadaju sa helikopterom u kuću hahahha.

Doslovce ti pošiljka iz Slovenije ide samo preko Pošte - ove ili one.

Ja se svake godine nesretno borim sa ovim sjemenkama što ostanu u kesama kod loših trgovaca, dojadilo mi više...Vrijeme je idealno za nekog fast grow automatika u polje.
 
Poslednja izmena od urednika:

Grona

⸸Ⓐ⸸
Banovan
20.05.2014
703
3.724
163
2fast4buds.com
Nudi 1+1 akciju!
Traje još jedan dan...
Nadam se da ovo neće biti protumačeno kao reklamiranje, nemam veze s njima xD
Samo javljam :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Chika
08.02.2019
14
20
3
34
Naručeno 20.4, danas stiglo HR, naručeno sa hempatie, sve 5, ali nadah se nekom sjemenkastom gratisu na potrošenih preko 50 ojra, međutim samo papir :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bhairava
22.04.2019
8
4
3
Treba mi pomoc.
Kako da narucim sjemenke za BIH? Nijedan sajt ne prihvaca payoneer card, odbiju mi transakciju. Preko bitcoin-a zbog odredjenih razloga nazalost nmg uplatiti.

Kako vi ljudi narucujete za BiH?
 
22.04.2019
8
4
3
Stavi na Skrill pa preko skrilla kupi crypto. Lp
Znaci moram napraviti novi skrill akaunt, pare sa payoneer-a prebaciti na skrill, pa onda sa tim parama kupiti bitcoin, i onda nekako platiti? To je previse komplikovano za mene. Plus uvijek bude neki neocekivani problem na kraju.

Pokusao sam da napravim nalog na coinbase medjutim odbijaju mi licnu jer je "ostecena", samo 2mm ima kao napuklo i zbog toga odbijaju..
postoji li laksi nacin da kupim bitcoin sa payoneer karticom? Ovo sa skrill-om mi je previse komplikovano jer sam i prije imao problema sa istim.
 

Paddy Pimblett

Banned
Banovan
11.04.2020
92
95
18
Ja bi ti samo preporucio bitpandu. Isto imas verifikaciju kod registracije, ali to jednom napravis i imas za dalje. Ne mozes sa payoneera na skrill osim ako nemas od payoneerafizicku karticu preko koje bi uplatio lovu na skrill ppreko skrilla na bitpandu. Na bitpandi mjenjas fiat currency za cypto i platis. Ukoliko ces se upustati u taj proces javi se ako gdje zapne. Zivio
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nebitanlik123