Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.04.2019
8
4
3
Ja bi ti samo preporucio bitpandu. Isto imas verifikaciju kod registracije, ali to jednom napravis i imas za dalje. Ne mozes sa payoneera na skrill osim ako nemas od payoneerafizicku karticu preko koje bi uplatio lovu na skrill ppreko skrilla na bitpandu. Na bitpandi mjenjas fiat currency za cypto i platis. Ukoliko ces se upustati u taj proces javi se ako gdje zapne. Zivio
Imam fizicku karticu od payoneera! A upravo mi je drug napravio akaunt na coinbase, i uspio ga je potvrditi.

Jel mogu sad sa svojom payoneer karticom da uplatim pare na njegov coinbase nalog pa da ih zamjenim (u sklopu coinbase sajta) za bitcoine i onda platim sjemena?
 

matatata43

Aktivan Član
02.01.2016
145
387
63
pozdrav. dali tko zna preko koje stranice mogu naruciti menke da se placa poduzecem? znao sam za slovence hemp ali zbog ove epidemije uveli su sad samo karticno placanje
 
22.03.2020
8
19
3
41
Update za narucivanje od sponzora iz slo:
Naruceno 21.4., stiglo 30.4., placeno karticom. U Hrv. Na email upit oko placanja odgovorili za doslovce 10min. Bez i jednog freebia, ali uz popust od 20% zbog 420 tjedna, zadovoljan sam. Prva narudzba ikada, 2godine sam odgadjao, sto zbog straha, sto zbog neslaganja moje bolje polovice, tako da svima koji mogu, preporucam.
 

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Dal se moze naruciti na seedmanu bez registracije,odnosno napraviti checkout kao gost.
Iako vec neko vrijeme growam nisam dosad narucivao online ali eto posto su ducani zatvoreni ne mogu fizicki do njih,a ne bih se registrirao
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Evo da pohvalim Hempatiu - 29.04. naručeno, danas stiglo putem GLS-a. Čak ni potpisat nisam morao (nije me ni bilo doma), javili da jel slobodno ubace u sandučić!

Eto, automati doma, ja na iglama, treba još box doraditi. :D