Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Linda prima karticki? i dali e diakreten paketot?
Pozdrav i sorry na kasnom odgovoru, nisam bio na forumu...
Prima kartice... Dostava dobra. Proslo ok prije mjesec dana cca. Trajalo je mozda 5-7 dana duze ali sve bez greske.
Pakiranja su ok, ne primjeti se nista cudno na njima kad su u originlnom pakiranju a imas i opciju "stealth" pakiranje pa
oni izvade iz original pakiranja i prepakiraju u nesto drugo da se jos teze moze skuziti sta je unutra.
Sto se tice naplate, pakiranja i sistema na koji rade, meni su ok.

Pozdrav svima ;):respect:
 
25.04.2019
3
13
3
35
Meni isto debelo kasni, Barney's Farm, isto navodno zbog covida

Upravo napravila tracking package i eto kaze paket u Hrvatskoj, znaci moglo bi za dan, dva... Napokon!!! . Vec 3 god narucujem od njih i ovo je prvi puta da kasni isporuka
 
21.10.2020
49
116
33
56
Na tri mjesta si pito isto pitanje,imas 25 nagradnih bodova
Poz svima.
1. Da li salju semenke iz Spanije (seedsman) za Hrvatsku i Srbiju zbog ovog stanja sa koronom
2. Zelim da platim Visom i zanima me da li ste vi placali preko weldpay na seedsmanu ili je to neka scam stranica ?
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Posalno 3.11 danas stiglo. 6 dana od toga 2 neradna. Od Linde sam uzeo tako da i dalje ide iz spanije. Sad dal od seedsmana ide ne bih znao ali sto se tice spanije ko drzave dolazi sve regularno i brzo. To je za HR. Sto se tice SRB ucjek je bilo drugacije jer nejdu paketi istim putem, za HR neidu na carinu itd.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kako je moguce da je marihuana kao biljka ilegalna a njeno seme nije?
marihuana kao biljka sadrzi psihoaktivne komponente, seme ne. ali seme vutre nije legalno drug, da jeste mogao bi ga kupiti tu kod tebe u banatu a ne porucivati iz inostranstva i gledati u bob da li ce proci carinu :)
 
30.07.2020
12
44
13
@skimmer porucio sam seme sa seeds66 i prilikom kupovine sve podatke lepo upisao, placam mastercard. Na kraju kad zavrsim sve, izbaci "The transaction was declined." da je transakcja odbijena, da li si imao takav problem ili neko od vas na forumu? Pritom pise mi da na profilu nemam novca, ali na kartici imam, kako da prebacim novac? verujem da je problem u tome:zvezda::