Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
10.12.2019
3
2
3
Pozdrav, hteo bi da opomenem neke clanove iz Srbije, ukoliko narucuju preko mr.buda, da to ne rade.

Semenke narucene u Petak 16.04.2021

Pogledajte prilog 398018
Cuo sam se sa momkom na mail, rekao je da uplatim preko wester uniona i da mi salje u ponedeljak
Pogledajte prilog 398020
Uplatio sam isti dan i poslao na sta je on odgovorio:
Pogledajte prilog 398021

Naravno, kontaktirao sam momka juce ujutru da pitam da li ce posiljka biti u toku nedelje, naravno, nema odgovora.
Toliko o njima, pazite se. pozdrav
Jel stiglo nesto?
 
25.06.2014
28
6
8
Pozdrav svima, dali je tko narucivao preko *********** i postoji li jos koja firma u hrvatskoj za naruciti sjemenke? Citam zadnjih nekoliko dana po forumu i kao da mi se cini da to i više nije toliko sigurno, pregledavaju sadržaj pošiljke itd.
 
23.02.2019
3
0
1
28
Pokušao sam tamo, dobio sam ovaj odgovor
 

Prilozi

  • Screenshot_20210515-222140_Gmail.jpg
    Screenshot_20210515-222140_Gmail.jpg
    189,4 KB · Pregleda: 132
Poslednja izmena od urednika:
02.11.2019
8
6
3
26
Pozdrav, hteo bi da opomenem neke clanove iz Srbije, ukoliko narucuju preko mr.buda, da to ne rade.

Semenke narucene u Petak 16.04.2021

Pogledajte prilog 398018
Cuo sam se sa momkom na mail, rekao je da uplatim preko wester uniona i da mi salje u ponedeljak
Pogledajte prilog 398020
Uplatio sam isti dan i poslao na sta je on odgovorio:
Pogledajte prilog 398021

Naravno, kontaktirao sam momka juce ujutru da pitam da li ce posiljka biti u toku nedelje, naravno, nema odgovora.
Toliko o njima, pazite se. pozdrav
Da li ti je stigao paket?
 

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
659
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Ko mi je najsgurniji za srbiju trenutno?mrbud,nirvana ili linda ili mozda nesto cetvrto
Linda nikako, imao sam poprilicno negativna iskustva a i cisto sumnjam da salju za Srbiju, kad je moj paket nadjen na carini rece mi kurir da je nadjeno jos 7 il 8 jos pored mog, kao nisi ti jedini sto je dobio majicu, ima vas 7 -8 jos, ali te majice nisu legalne kod nas i pocne se smejati kurir, kaze mi to vracamo u Spaniju a tebi problem necemo stvarati i kraj, tako i bilo, a linda je dobila nazad semena i mojih 260e sve ukupno i rekli da im je zao al oni pare ne mogu slati nazad, a pri tom nisam naveo cimanje i moljakanje skoro 4 meseca da mi vrate pare ako ima problem, oni su prvo poslali nekih 10 semena, pa je njihovom greskom propala posiljka pa su trazili da platim opet kurira 15e, ja nisam hteo pa sam se predomislio samo da sto pre zavrsim sa njima i tu narucim usput jos 15semena i onda sam to cekao jos 29dana da posalju, i onda su mi poslali i palo je na grani, zaista ne bi sa njima vise ni dusmanu savetovao da ima posla, ako i jeste takva procedura nije problem, ali su neodgovorni i bezobrazni, onaj Ivo iz lindee operater, cekam odgovor po 6 -7 dana, molim da mi odgovore, sa LINDOM NIKADA vise.. Najbolje je licno ko moze, ove godine za Srbiju ne znam jel iko uspeo dobiti a da nije bilo frke, ajde neka napise neko u poslednjih 2 meseca pozitivna iskustva sto se tice slanja za Srbiju, nebitno koji seed shop