Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hesi Hempatia Seedstockers Soma Seeds Herbies Headshop

Bizzzo

-30% popusta na Soma Seeds. Kod: vutra30
Urednik
Moderator
11.02.2008
5.233
19.887
518
vutra.org
Prolaze i od Some. Idu i od Stocker-a. Samo treba uzeti pa procitati barem nesta. Sto je najgore ja sam vec na pitanje odgovorio. Medjutim protupitanje je uvijek neki problem. Tako da bi bilo najbolje da jedan ovdje na forumu sjedi i narucuju za sve ove koji nisu dostoji niti osnovu provjeriti prije. Ajd da nije gore na slikama na banerima nacrtano....

• Sviđa mi se
Reactions: kiseonik

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.233
19.887
518
vutra.org
Imaš par stranica ovdje u istoj temi odgovor. Mail prepisku nema smisla da traže. Osnovu plaćanja moguće da pitaju, medjutim to bi trebalo onda biti sta? Imaš predračun od herbies?

12.11.2020
9
2
3
42
Citiranje bez potrebe. Preporuka citanje https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/
Imam predracun na mailu ali tu je sve transparentno tako da ne mogu im to slati

Poslednja izmena od urednika:

Bizzzo

Urednik
Moderator
11.02.2008
5.233
19.887
518
vutra.org
U tom slucaju mozda da pitas herbies da li ti mogu poslati ponudu na iznos koji je a da na njoj pise nesto drugo. Tipa neke usluge ili naljepnice ili sta ja znam. Ili mozda da aktiviras proceduru da kupis nesto drugo. Tipa neku lampu od 30 eura iz neznam ni ja odakle. I kad ti prodje placanje i aktivira se kombinacija, onda mozes dalje placati kako hoces ili svaki put moras njima slati sve? Mozda i to najbolje sve pitas. Znaci, da li za svaku transakciju treba ista procedura, pitas banku, a herbies kazes sta je u mailu i pitas za predracun i sta rade inace kad je takva situacija. Mozda imaju iskustvo vec.

08.03.2022
27
94
13
27
Pravi razlog zasto sam ovdje - :D
Narucio sam u petak 2 Sacred Soila i 2 Caja od Some, posto me pretezno interesiraju CBD i 1:1 pisao sam upit za iste, al su mi rekli da sluzbeno nemaju i da ce mi javit kad ih bude.
E i danas je doso paket, 2 soila, 2 caja i 10 ne oznacenih CBD sjemenki iz Sominog private banka kao znak paznje! :D
Ideja je sljedeca:
Radit cu dnevnik i pokusat cemo zajedno otkrit koji strainovi su u pitanju. Posto nisam ekspert za strainove (znam ti rec kad pomirisim curanu i zapalim :D) bi molio community da se ukljuci u projekt :D
Soma care, stampaj nam pare! :D :D

1648057884196.png
1648057914239.png

@Somaseeds

Thanks people!