Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Za xxxxxxxxx same pohvale!
Narucili sjeme, doslo u roku od tjedan dana, Joint Doctor`s LR #2 sjeme, i jos nam je ekipa poslala blunt i zle. Totalno te razvesele.

Preporuka
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Laidback je napisao(la):
Za ........g same pohvale!
Narucili sjeme, doslo u roku od tjedan dana, Joint Doctor`s LR #2 sjeme, i jos nam je ekipa poslala blunt i zle. Totalno te razvesele.

Preporuka
odlicno...bas sam danas htio nekog pitat u vezi tog, ali dao si potpuni odg.
 
07.09.2007
5
0
0
39
xxxxx sve pohvale.. narucivali 2 puta, oba dobili vrlo brzo,a jos i poklon (mali ali ok posto kod nas sve moras platit iako je placeno 3x, ma gluposti pisem)... weeehha
 

_Dr_

Banned
Banovan
29.08.2008
2
0
0
32
Da li mi mozes reci koje sijelice da koristim,i koliko ih treba u box 2m x 2m,i koliko biljaka moze stati u taj box?Nije mi jasno da li je bolja muska ili zenska biljka,koju da zasadim,i kako da razlikuje sjeme?Koje je najbolje sjeme,i gdje ga kupiti?Znam da mnogo pitam,ali ja sam pocetnuk u ovome...
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
@DR
Nemoj slucajno procitati koju temu po forumu

@3banane
Sta je tesko upisati "***********" u search i vidjet da je to prozvakano vec 10 puta - cak i na ovoj stranici pise sve...
 

Reacher

Constant learning
18.09.2008
173
126
43
Zagreb
evo ja sad narućia posudu za travu u vrijednosti 30 kuna .hahahah.narućia sam samo da vidim za koliko će dana to doć i el to funkcionira =)
 

LucidDream

Miran dečak
26.02.2007
1.239
110
88
43
Tezak je to mehanizam...Moras prvo izracunati rekaciju neutrona i protona...
Onda izracunati jednacinu cele strukture...
Pa matematicki izracunati procenat da se ne pokvari neki deo posude...
I na kraju je baciti pod mikroskop kako bi pravilno podesio mikro cestice...
Samo polako i sa elektrikom...Nedaj boze da pukne nesto pa izgoris...

Lol bre...Naravno da se salim...Pis :)
Nego mi smesno bilo sto si rekao/la da vidis kako funkcionira ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bassman

3ananasa2

Aktivan Član
05.06.2007
213
9
0
38
laidback ja sam pito jel neko posadio i probo plodove tih sjemenki s kanabisa :watchplant: , mogu oni meni na vrećicu napisat šta oće a stavit neke sjemenke za ptice (ko što onaj gremlin posadio buhahah) , štajaznam , paranoje!:shit:
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Prva narudzba je bila 10 sjemenki LR2. Proklijalo ih 9, ostale 4 zenke. Imas dnevnik uzgoja ovdje.
Druga narudzba je bila 5 fem. LR2 - 1 zakrzljala, 1 nije ni nikla, 1 nikla i fino napreduje, 2 cekaju.
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
Citajuci postove zakljuchio sam da Alien zna malo da zataji, sto se tiche slanja porudzbina i mail-ova. Ja poslah repa 09.09. i po vasim preporukama sam ih odmah obavestio na mail. Evo ga 22.09. nema nikakvog odgovora od njih a nema ni paketa!
Mozda pismo josh nije stiglo ( mada sumnjam) .Inache poslao sam ga kao najobicnije pismo ( a novac je zamaskiran u greeeting card-u).

Dakle, jel mozda josh neko pokushava komunikaciju sa Alienom a oni neodgovaraju ili sam samo ja te sretje???
 

Nameless_One

Aktivan Član
07.09.2008
53
1
8
40
:hehe::hehe::hehe::hehe::hehe::hehe:
PPL radosti nikad kraja !!!
Stigle semenchice od Aliena.
Jeste da tjute ko zaliveni ali rade posao kako valja.
WHITE WIDOW-ke, nazalost moraju da chekaju jer je u growboxu domatjica i nemam prostora ali ko cheka taj i docheka!!!:maryjane::maryjane::maryjane::maryjane::maryjane:

p.s. od slanja novca do prijema paketa proshlo 13 dana.
nije bilo poklonchitja ali nema veze , bitje drugi put :)))))
 
  • Sviđa mi se
Reactions: doctor/stole