Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
zabranjeno reklamiranje se odnosi na postavljane direktnog linka ka proizvodu sa cenom i opcijom "kupi", lepo je sve napisala pa koga zanima dalje neka se googla malo, meni ovo ne spada pod direktno reklamiranje, sad jedino ako admini odluce drugacije :)
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ovo ce biti ove godine na meniju.

2cwv98k.jpg
 
24.02.2014
18
7
0
33
Dvoumim se izmedju ove spanske banke ssc i hanfsamena nemacke firme sa sedistem u sefildu. Sto se tice spanaca iskustva sa njima sam procitao , pitanje je jel narucivao neko od ode druge banke i moze li mi reci sta o njma ? I planiram uzeti mazar od DP ali me brine sto je period cvetanja dug i kako oni tvrde zavrsava se tokom novembra i sve su sanse da na nasim prostorima to nece da moze pa da li mislite da je to kod nas izvodljivo ?
 
24.02.2014
18
7
0
33
Pa nije iskljucena ta varijanta nego sam kontao posto planiram da uzmem auto dark devil, white haze , white diesel haze uzmem neku feminiziranu koja nije auto i nekako mi mazar najprivlacnija ali sad cu videti neku alternativu.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
danas stigle auto bombe iz green house seeds, mislim da je netko to vec pisao, ali i meni se desilo da je pismo otvarano na carini, i nista nisu skuzili, tako da im je stealth shipping odlican, sad za par dana

narucujem iz DP think different i veselje pocinje :maryjane:
 
24.02.2014
18
7
0
33
Metalmaniac zato sam pitao jer je indica dominant a za vreme cvetanja kazu da je novembar pa mi je bilo malo zbunjujuce. Hocu par (2,3) footogenih(ako se tako zovu te sto nisu auto :D) da mogu da ih treniram. Mozda bude skunk sad cu jos da pretrazim pa cu videti. Hvala vam.