Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zblonzinjo

Dimno Rapoložen
24.09.2014
188
713
93
Nigdjezemska
420.hr
Malo offT..
Valjalo bi da se dogovori suradnja s ovim spanjolcima ili nekim drugim sajtom koji ima opciju kupovanja na komad da postane sponzor ili slicno nesto.. samo da se njihov baner nadje u vrhu gore jer fali neki sponzor koji ima tu opciju..
Glupo je da vecina ljudi iz ne znanja kupuje paket sjema od 3-5-10 komada iste sorte a vamo imaju mogucnost za istu cijenu uzet i probat vise sorta sto nam je svima u interesu, polazim od sebe.. a koliko vidim imate dobra iskustva s njima sto znaci da znaju posao a kad pogledas imaju i ne losee cijene a daju i poklone..
Evo primjer ja sam od ss iz engleske narucio 6 sjema dobio sam jednu "gratis" a platio sam 65€.. nikakvog poklona ni nista :djede: a ti Stipe nezz koliko si platio a dobio si i sjemenke gratis (neznam koliko) i grinder -kakav takav, poklon je poklon.. :whato:: uff malo me je pricalica opalila ali moro sam :joint2:
 
28.05.2015
17
5
3
46
Ma druze sve je to ok, niske cene, free seeds itd. ali kazem jos jednom dosta negativnih komentara na njihov racun sam procitao na stranim forumima ljudi se zale na dosta zaplena na carini los stealth itd. Ima li jos ko iskustva sa njima
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
narucicu danas par menki od seedsman-a, za koliko je vama stizalo? brinem se da mi ne stigne previse kasno za outdoor automatika, nisam bio ranije u mogucnosti da narucim, ne znam da li sam zakasnio...
p.s. srbija je u pitanju
 
Poslednja izmena:

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
U Hrvatsku je meni stiglo za 7 dana, s tim da je naručeno u petak a stiglo je u sljedeći petak.
Da je naručeno u pon možda bi to bilo i u roku 5 dana, ali nije niti 7 previše.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt
03.02.2015
22
5
3
1.6 sam poslo pare postom u seed city, oni mi se javili 3.6 i pitali me za punu adresu i poslali neki dan, jako su dobri i drze do svojih kupaca, odgovaraju brzo na email
 
28.06.2015
27
14
3
42
Zdravo svima,
iz Beograda sam i ovde je cena vutre otisla predaleko.
Uzeo bih neko seme ali bih voleo lično da odem po njega, ne želim da mi stiže poštom.
Može li mi neko reći radnju gde mo gu ući i kupiti seme, bilo u HR, SLO, ili gde mi je najbliže od Beograda?

Hvala
 

lud

31.01.2015
183
106
43
bec brte,odes do austrije,povratne karte nisu skupe,a i shop ti nije daleko od stanice i resis problem pesaka odes laganica tako se i vratis,bus imas svaki sat vremena:)
 
Poslednja izmena:

zlotvor

Aktivan Član
05.02.2008
217
301
63
balkan
@opa cupa
Pravila se znaju i to je ok.

Ja sam siguran da osim mene i @Deki81 ima još puno ljudi koji bi radije otišli do Graza ili Beča , opušteno popili pivu i kupili sjemenke umjesto da se živciraju hoće li zapeti na nekakvoj kontroli. A kad zapne na kontroli znaš i sam što slijedi. :murija:

Za mene je naručivanje sjemenki na moje ime i prezime apsolutni tabu! Na tuđe ime isto tako. Zato mislim da bi na neki način trebalo omogućiti postavljanje informacija o fizičkim dućanima u mjestima do kojih je lako/jeftino doći. Recimo, ZG-Graz-ZG ima za 100kn povratna karta autobusom. Ili dogovoriti sponzorstvo s takvim dućanima, da zavrte koji banner, kupaca će biti.
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
zaglavile semenke na carini u beogradu vec nedelju dana... koliko dugo moze roba da stoji na carini, pod uslovom da je nisu pronasli? a sad i ako ih dobijem, kasno mi za automatic outodoor, odlep...
 

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
e izgleda je proslo, pise da je tu u posti kod mene, verovatno ce mi u ponedeljak dostaviti!:let:
stvarno su surovi ovi na carini, hoce srce da mi stane.xD
znaci, na klijanje 13.7...bice trke sa vremenom.:cool:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zelenko63
03.06.2015
109
112
43
33
Evo da javim raji nakon 7 radnih dana sitgle sjemke iz ROY** S**** bank (RQS). Dobio žutu cedulju otišao po to i sve u redu..
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: changadmt

changadmt

Aktivan Član
13.05.2015
523
1.980
163
35
e i moje su od juce na klijanju. :D 17 dana sve ukupno im trebalo da stignu preko seedsmana, sa tim sto je 10+ bilo zaglavljeno u srbiji,na carini/posti.
stiglo vrlo diskretno, sve pohvale.:)
 
Poslednja izmena: