Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

chaktus

Aktivan Član
16.12.2015
120
290
63
54
Hempatio 'Bajna' ti biseru Jadranskog mora.....Uglavnom MORAM iznjeti neka opetovano loša iskustva s dotičnom tvrtkom sponzorom .
Prošla narudžba strava ,koma....poslali krivo sjeme...danima prepisivanje i objašnjavanje ko zidu...povrat robe šou, ispuni obrazac pošalji o svom trošku
ma svašta nešto ali na moj trošak...nakraju reko pošaljite drugo..dakle odustao od kompliciranog povrata (njihova greška) i ostao prvi put razočaran njima i njihovim politikom prema kupcu.
ALI ne lezi vraže valjda prelako opraštam...slijedeća narudžba...kupujem to i to..vele nema jednog od artikala...ima zamjena..reko NE..daj te mi ovo ima navodim i linkam artikal, 2 dana tišina s njihove strane sad ja opet pitam koji je status moje narudžbe.
A oni sve ispočetka nema toga...reko da odgovorio sam vam odmah(prije 2 dana) što ću umjesto a raspoloživo je.
Ok veli sada gos. Mateja , izvinjava se na moje skoro režanje, šaljemo danas, nakon par momenata stiže mail potvrde moje narudžbe...WTF?
šalju artikal koji nisu imali i onaj koji sam naveo kao zamjenski...opet sve naopako.
Sad zaključak...Dati i 3. šansu NO WAY...već sam im oprostio i alalio 40EU više potrošenih no planirano od prošli put i pregrizao kao od viška glave ne boli,
samo sad apsolutno ne želim više 3 x pričati isto za svaku narudžbu niti trošiti vrijeme na prijepisku s njima a kamoli potrošiti lovu na nešto što ne trebam.

Kako je ova epopeja još u tijeku...atvarno apsurdno za takvu firmu...budete još detaljno izvješteni a ako ima još primjera samo raspalite :zvezda::

odo skuriti jednu da se relaksiram :joint2:

UPDATE...Naravno relaksiran :smoke: ..valjda je riješeno na najbolji način gos. Mateja (kiss our hand:p:p)
poslikala ..jesu ispravili su grešku...sad žicam neki t-shirt (XXL) eyessss:
no neka to sretno stigne na vrata i ja se više ne dopisujem s njima...no way.
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: banovan240

wuvuzela

FilozofiÇar BotaniÇar
Banovan
03.12.2013
843
1.021
188
Wonderland
evo na nirvana.com trenutno kupis dva dobijes jedan dzaba

za 40 eura moze se izabrati ova kombo :

svi regular :

blue mystic
chrystal
aurora indica
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne govorim o teoriji nego o vremenu potrebnom da se iz jedne evropske drzave posiljka prebaci u drugu evropsku drzavu. ti doduse nisi napisao da li se radi o preporucenoj ili obicnoj posiljci, sto takodje moze da utice na vreme isporuke. + pitanje je i u koju drzavu putuje, kod nekih zna malo da zaglavi na carini. uz to, narucivao sam iz spanije i stiglo je unutar 7 radnih dana. e, sad sacekaj nekog ko je bas od njih porucivao da ti kaze nesto drugo ako ima
 

xcx

Aktivan Član
07.05.2015
433
380
113
Dinafem šalje iz Engleske, dolazi unutar 7 dana, RQS šalje iz Španjolske via Nizozemska, sporiji od dinafema, zadnja pošiljka je putovala 20 dana..
 
17.11.2013
90
92
18
Hvala power

Tnx xcx.taj dio mi je bio bitan a još jedna stvar ne zanima dali koriste privatne kirurške službe ili pošta? ..pričamo o signed and traced opciji..
dinafem koristi ups?