Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.05.2012
6
4
3
Ja uzimam od brace Slovenaca ali idem licno,ali ovi nasi sponzori su jako pouzdani tako da nemas beda,samo rokaj pa ako prodje prodje ako ne jbg,svi tako rade ovde koje iz SR. pa vidim ne zale se ljudi...Ima tu i paranoje i svega to je normalno u ovom nasem sportu ili si opa-ili tropa...
Ma sve je jasno. rizican ali lep sport :D
samo me zanimalo ima li ko iskustva. opet lakse mi kad cujem da nas ima jos :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: bigeskalibur

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Ne znam do kada traje. To mi je rekao onako usput jer smo nesto pricali oko paketa koje dostavlja posta, pa je tada to usput spomenuo, a razgovor nije imao veze sa sjemenkama i drogom opcenito.
 

azx

14.08.2015
3
0
1
43
Svake godine imaju te neke internacionalne operacije, gdje pokusavaju naci cim vise ilegalnih posiljki i onda se hvaliti s brojevima.

Ako je ovo dio neceg takvog, onda bi bilo pametno pricekati s narucivanjem izvana.

Zna netko ili moze saznati malo vise o tom naputku?
 
02.04.2015
61
81
18

Imam također dobra iskustva s njima pa sam i ove godine planirao od njih naručiti no nisam jer po novom ne primaju uplate preko banke osim preko UK banaka, u mailu kažu "Unfortunately, we no longer accept card payments, bank transfers or International money orders; although our business is legal, banks / card companies invent their own ethical laws and are refusing to process payments for seeds."

Moguće je poštom poslati keš naravno, no meni je trebalo što prije, pa sam se slijedeći pozitivna iskustva ljudi odlučio za seedsmana, došlo u roku od 5 dana, sve pet osim što je jedna gratis sjemenka(3+1) auto alpujarrena bila puknuta, no nebitno dobio sam što sam naručio, seedsman ftw :)

P.S. Pjesma mi bila na ripitu, odlična :D
 

High Above

Aktivan Član
05.01.2016
212
453
63
Uh, steta za Herbies, kao sto rekoh odlicna iskustva san njima vise puta. Nadam se da ce ga i kod mene Seedsman uspesno zameniti kada bude trebalo pa nek ide zivot. :smoke:
 
13.03.2017
9
11
3
47
samo da javim zabrinutoj ekipi danas mi je stigla posiljka narucena 8.4 od RQS sve besprijekorno bez ikakvih komplikacija :banana123:
cak su mi i za free seeds dali ono sto sam ih zamolio :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ketty
09.12.2015
53
246
33
hahaha,vidis dragi,viruj nama,a ne političarima! :)

EDIT: btw sta si naručio? Meni prosli put dali 3kom lemon shining silver haze---ala boooombe ;)
 
06.04.2016
22
0
1
Cao ljudi. Hocu da podelim sa vama iskustvo sa semenkama iz Slovenije. Posle ne kratkog vremena konacno smo kupili 10+1 seme iz Slovenije (semena.si) za 80e. Stiglo su male suve popucale semenke JH a i ostale nisu bile bolje. Jedna semenka se raspala. CBD su jedine bile u orig pakovanju i one su proklijale. Od 9 dve su pocele da rastu a ostale krenule i stale sa klijanjem i sada vec istrulile.Nije nam prvi put da sejemo. Jako smo se smorili i razocarali. Reklamaciju saljemo posle praznika jer oni odmaraju. Necu mnogo da ih kudim dok ne odgovore na reklamaciju. Mozda je i kasno ali jbg..
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Poz Vutras, narucio sam semenke iz seedsman i te sjemenke su bile na stanju dok sam narucivao, ali mi je sutradan dosla obavest da je 1 sjeme koje je naruceno ( out of stock )
I dodali su mi umjesto toga 2x stealth box i 2 white widow.
Kad sam narucio, konacni iznos je bio 50e, a sa tim 2 stealth box i 2 white widow bilo oko 80e.
Ima li ko iskustva sa tim?
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Ponekad mi pise da su sklonili Cookies Kush i da nista nisu stavili, a ponekad mi pise da su stavili 3x stealth box.
Uglavnom svaki put drugacije pise.
Pa sam pitao jeli neko imao iskustva sa tim, da znam sta da radim?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako si platio a nema semenke na lageru duzni su da stave adekvatan replacement u istom ili vecem iznosu od onog koji nedostaje. posalji im mail pa razjasni ili sacekaj da vidis sta ce doci pa onda reklamiraj ako imas sta. ne znam sta znaci 3x stealth box, to svakako nisu menke :)
 

KneLLe

Aktivan Član
02.08.2011
76
25
8
35
Konacno sam dobio poruku, javili su mi da su te sjemenke bile zadnje na lageru, pa da mi zbog toga pokazuje tako.
A za 3x stealth box, to ne znam ni ja, samo znam da sam se izgubio kad sam vidio 3x 8eura za paket, ali i to je nekakva greska u (korpi)
Uglavnom kad stigne javim se, narucene su 3.5 2017 uz Tracking mail box, i za sada nema informacija na tracking servisu. :)