Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Zodra

Smells like weed spirit
07.05.2015
819
9.436
233
Narucio u ponedeljak u ponoc, juce poslato na moju adresu i sad pratim posiljku...Najlaksi deo je odradjen..sad jos da prodje ovu najgoru carinu u Srbiji pa da slavim...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sensi Star
24.09.2016
12
1
3
30
Imam pitanjaa. Dakle narucivo bi sjeme s Alian Shopa i zanima me u kojem roku bi to stiglo i jel mi je kasno za sadit outdoor nekog fem. sjemena msm dok bi to stiglo i sve... ili da narucim automate ako je kasno za obicno... hvala :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
trebalo bi da stigne za nekih 5~7 radnih dana, plafon 10. nije jos kasno, do kraja petog meseca. a moze uzeni nesto foto nesto auto pa ces sam da vidis kako ce sta da prodje
 

Sensi Star

Organic grower :)
Prijatelj Foruma
26.07.2016
1.787
5.412
258
Tamo iza ugla
Stavi prvo u saksije, neka narastu malo pa onda na sajt. Kada ih presadis na sajt ogradi nekom zicanom - plasticnom ogradom oko biljke da ti ih nesto ne pojede ili pregazi.
 
24.09.2016
12
1
3
30
Pretpostavio sam da je tako najbolje, samo je problem sto nemogu saksije drzt u kuci na prozoru ili nekom balkonu. Pa me zanima jel bi mogle biti vani negdje i da ih zastitim sa npr. prerezanim plasticnim bocama onako preko njih, jel bi tako upalio? Ili neko ima boljih ideja...
 

Štaćukadjevolim

420ツ
Banovan
26.02.2017
934
1.639
188
Vutrograd, Bosna i Hercegovina
Nisam htjela otvarati novu temu al ajd evo ovdje Cu pitat

Dali ova sorta ima u nekim bankama da se uzme al da je regularno sjeme želila bi da oprašim pada imam ovu sortu

Ili ako neko zna kako da ukrštim sorte pa da dobijem ovako nešto

Pošto je baš teško za skontat ekstra sorta

Riječi je o:

Frisian Duck

images.jpg

download (1).jpg
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
Ljudi daaavno sam kupoval menke za cash, i kolko se sjecam bila je mogucnost nalazenja da ne navodim tu lokaciju. Ak je to još u điru molim da mi se neko javi porukom. Jbg bilo to prije 5 god
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Jel neko iz Bosne i Hercegovine imao problema sa ovom bankom kada je naručivao sjemenke, za koliko su mu došle sjemenke?
To je sve do banke.. i samog procesa do njih.. kada proces uplate prodje, ili proleti.. tj kada ti uplata sjedne na racun od prodavaca, tek tada oni prime narudzbu, pakuju sjemenke i salju ih dalje prema logistickom centru.. sto znaci:
ako uplatis danas, zavisi od banke i drzave.. moze trajati i do 14 dana transakcija.. + 1-2 dana preuzimanje narudzbe na sajtu gdje si narucio, pa pakovanje tog paketa, pa tek onda slanje u logisticki centar.. i onda zavisi do servisa.. jel, i kod njih moze trajati od 7 do 14 dana..
npr Royal Queen Seeds, svoje sjeme ne salje postom.. vec jednom nedeljno voze sami, primjer (ako imaju iz njemacke 500 narudzba u jednoj nedelji) sve te narudzbe tj pakete uzme jedna osoba, i vozi autom (privatnim prijevozom) do nekog grada u njemackoj, i tek iz tog grada salju pakete postom..
zasto, zbog taxe i same ilegalnosti.. sjeme cannabisa je jos uvijek ilegalno u neki eu zemljama.. pa tako zaobilaze zakon..
 

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Koliko ja znam, postoje zakoni o pošti/pismima, morao bi biti pablo eskobar da bi ti poštu tek tako otvorili..
Šta paničite zbog par sjemenki.. ljudi naručivaju x puta gore stvari sa darkneta, pa im ništa..
Znači, moraš biti tamo neki veći player, i moraš biti na meti policije da bi ti tek tako otvorili paket/pismo, tj jedino ako se istraga vodi o tebi, onda možeš furati te paranoje, inače..
Danas kod većih pošta, u logističnom centru, prođe mali milion paketa, i da baš tvoj upecaju koji isto izgleda kao i x ostalih paketa..
Džaba paničarite :D keep it easy folks
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
to u germaniji, ovde otvaraju random pisma, pogotovo iz holandije bas zbog semenki! ove godine palo dosta ljudi, a najvise mislim da je bilo bas bolesnih i sve to lepo policija upakuje u vesti kako je sprecena farma trave.
 

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Nije sve kako treba..jednu posiljku cekam evo danas 35,36 dan..drugu koju je poslao suport cekam vec 14 dana..Uglavnom do sada nikada problema..