Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.640
258
Pozz ,narudžba pala u Četvrtak,već su kod mene:mario::.
20181126_193413.jpg
Royal Gorilla
Royal AK
Purple Queen RQS
BF-violator kush,LSD, Ayahuasca purple

00 Seeds -bubble gum,chocolate kush,Northern lights, sweet soma,chocolate cream, 00cheese

Seedsman-Zkittles fem, white widow auto, Amnesia auto, Alaskan purple auto
 

Ribadow

Herbalist
24.05.2017
119
1.112
143
strepim nad tim menkicama online već nekoliko mjeseci, akcije, promocije, kaos :kafa:, ko klinjo u candyshopu, slinim nad izborom (ne valja kad je previše::nono:: ), propuštam dobre dealove jedan za drugim reko' e neću i crni petak....naoružao sam se menkama, "znanjem":ajnstajn: i strpljenjem, i krećem u neki strainhunting đir:rasta: u potrazi za dimom koje ne vuće porijeklo iz Albanije:crazyd:.

Nadam se uskoro (kad skupim svu opremu) otvaranju dnevnika koji će pratit cijelu priču oko pretvaranja ovih bebica u smrdljive monstrume.
Btw. svaka čast ekipi u seedsmanu, brzo, jeftino:skot:: i gratisi <3 :D hehe
nešto autosa i nešto femova, ukupno 14 strainova, od toga gorillu i big bud imam od prije.:makaze::watch::bocni::
IMAG0748.jpg to be continued...
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Ljudi, oprostite ako je ovo pitanje postavljeno metar puta ili ako mu nije mjesto u ovoj temi, ali ja pitati moram: je li po vama manji rizik otići na dan-dva do Beča, kupiti sjemenke i donijeti ih sa sobom kući (dakle prenijeti lično preko granice), ili naručivati poštom? Znam za dva slučaja gdje su likovi pali zbog naručivanja iz Nizozemske u protekle dvije godine, pa sam u iskušenju da za prvi put odnjegujem dilerušu albanskog porijekla koju inače konzumiram.
 
08.11.2018
16
73
13
Pa pazi ja sam bio u Becu zadnji put pre mesec dana,nesto malo jace i kontrole na granicama nije bilo uopste.Samo pasose provere u bazi i to je to.Mog'o sam imati i kilo koke u rancu i nista.Ali nikad se ne zna jbg mozda ne budes imao srece pa bas tebe odluce da provere.A prenos bilo cega preko grane je mnogo jace krivicno delo nego li kod kuce.Mislim da je mnogo bolje da narucis,pa ako stignu super(u 90% slucajeva ce stici) a ako te zovu na carinu i slicno samo se pravis lud,ma ne ja nisam nista narucio,to mora da se neko igrao na moje ime itd.Ako mozes na neku drugu lokaciju ili ime da narucis to jos bolje.I da sakrijes tragove kupovine.Opet kazem,sumnjam da bi ti se ista desilo i da preneses to iz Beca(drugari prenosili neke mnogo zeznutije stvari pa nista) al opet ako se sta desi nemas bas nekog prostora za vrdanje(kao u slucaju s posiljkom).
 

Slavol Žižek

od dzabe do max 100 eura na ebay klajnezajningen
Poznanik Foruma
28.11.2018
1.170
3.912
188
Iščitao sam svih 90 stranica teme, i definitivno odustajem od pošte. Da sam carinik, ništa osim ove teme mi ne bi trebalo da sve pohvatam -- jbt likovi stavljaju slike i objašnjenja stealth pakiranja::poke::
 
  • Sviđa mi se
Reactions: iLaki and likfrik