Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
I daj mi pojasni nekaj, ti si naručivao Greenhouse Green-o-matic (5 sjemena) za 190, 00kn


Dok si mogao uzeti npr. recimo White Widow za 220, 00kn!

Dal netko iz nekih razloga izbjegava WW? Jest da nemam iskustva, ali kažu da je to VRH ponude!
A nitko ne radi grow reportove s njima!

Ima li razloga? Da se klonim te svoje omiljene sorte?
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
ScuderiaBull je napisao(la):
I daj mi pojasni nekaj, ti si naručivao Greenhouse Green-o-matic (5 sjemena) za 190, 00kn


Dok si mogao uzeti npr. recimo White Widow za 220, 00kn!

Dal netko iz nekih razloga izbjegava WW? Jest da nemam iskustva, ali kažu da je to VRH ponude!
A nitko ne radi grow reportove s njima!

Ima li razloga? Da se klonim te svoje omiljene sorte?

Da nisam ograničen prostorom , tj. prvenstveno visinom definitivno nebi iša na iti jedan strain od ovih šta sam uzea , pošto sadim u kučistu od kompa ovi patuljci su stvoreni za to , i teško da bi išta drugo moglo u tako malom prostoru dati uroda kao ovo + šta je sve gotovo za 9-10 tjedana.
 
01.06.2010
4
0
0
32
Bilo bi lepo ako bi neko hteo da mi proda semena... ja se ne mogu i ne znam cimati sa svim tim netom i inostranstvom... Neko iz Srbije da mi proda, bilo sta, pocetnik sam, ali najbolje bi bilo ako neko ima Himalaya Gold... Platicu i vise ako treba, jer mi je malo hitno
 

Zeleni

Aktivan Član
06.10.2008
56
1
0
37
samo navali...ja sam naručivao i mislim da je sigurnije neko domće stranice. šalješ keš dobiješ sjeme. Slovenija
 
20.07.2010
1
0
0
33
pozdrav svima.evo i ja sam narucio sjemenke afrecan free iz growshopa.jos prije tri mjeseca i sjemenkama ni traga.mislio sam da ce mi doc kakvo pismo iz carine ali ni to.je li moguce da samo tako nestanu.
 
18.08.2010
43
7
0
48
Evo ovako vezano za Alien....Zvao sam ih telefonom,pa sam malo popričao sa likom koji je bio vrlo ljubazan i objasnio mi je situaciju vezano za slanja semenki....Kaže čovek da se najveći problemi vezano za dobijanje paketa javlaju jedino za Srbiju(najgori smo)!Oni novac uvek dobiju,spakuju pošiljku i pošalju....ali kaže da je problem kod nas,na prijemu na carini u Srbiji,tj.zavisi od radnika koji radi da li će da pusti da to prođe dalje....znači nekad prođe,nekad ne....Rekao mi je da otprilike 80% dobije,a 20% ne i da pokušamo(ako nedođe) još jednom i da će sigurno jednom doći....jedino što moramo opet slati kintu....pozdrav svima
 
17.08.2010
12
0
0
29
pOZz ovako ja sam narucio i platio sam kreditnom karticom ! i sad mi se ova slika ovako pojavila ja imam pitanje ako pogresno unesem nesto od kartice oceli biti neko upozorenej da je pogresno ili ce samo nastaviti kupovanje ?
63503614.jpg
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
hmmm, gore si zatamnio otvorene prozore pod windowsima
a na drugoj slici si dao sve svoje podatke, moja preporuka da maknes svoje ime , adresu i sl....
 
18.08.2010
43
7
0
48
Otvoriš attachments(ispod)- 6K Open as a Google document....odštampaš stranicu koju ti je otvorio....i taj papir adresiraš i pošalješ.Mislim da se njima nemože plaćati iz Srbije plastikom,nego se šalje novac....ako imaš neku potvrdu da ti je skinut novac,uz narudžbu,pošalji im i to...pozz
 
17.08.2010
12
0
0
29
SASKE je napisao(la):
Otvoriš attachments(ispod)- 6K Open as a Google document....odštampaš stranicu koju ti je otvorio....i taj papir adresiraš i pošalješ.Mislim da se njima nemože plaćati iz Srbije plastikom,nego se šalje novac....ako imaš neku potvrdu da ti je skinut novac,uz narudžbu,pošalji im i to...pozz

U attachmentu imam order i terms koje da istampam /
 

bruno93

Aktivan Član
26.06.2008
136
3
0
30
Imam jedan problem pa mi treba pomoc ...... narucio sam 10 sjemenke(2 razlicite vrste od greenhousea) sa aliena i poslao sam im pare u koverti. nakon 3 tjedna nista nije stizalo pa sam im poslao e-mail i pitao sta je s time, a oni su mi rekli da je poslano i dali mi broj posiljke. ja se na taj broj posiljke nisam obazirao jer koliko znam koverte se ne mogu pratiti kako putuju nego samo paketi.....svejedno nakon mjesec dana i dalje nista nije stiglo pa sam išao provjeriti preko broja pošiljke da vidim di je to i napisalo mi je da je stiglo na carinu prije 2 tjedna.
sad 2 mj. nakon sto sam narucio sjemenke su mi dosla 2 policajca na vrata i odveli me u stanicu te su mi tamo rekli da mi prijeti zatvor zbog narucivanja sjemenki i tocno su mi rekli sta sam narucio....
ja sam se pravio glup i nisam nista konkretno govorio pa su me pustili ali zele da im dam neke informacije o lokalnim dilerima ili ce se vratit po mene za tjedan dana...naravno necu im nista govorit ali me zanima sta mi mogu napravit za sjemenke koje uopce nisam ni primio??
 

He-Man

√-1 <3 π
Urednik
Moderator
31.05.2009
1.569
1.432
188
Eternia
Ama bas nista ti nemogu, nemogu te povezati s narudzbom nikako jer si slao pare u koverti.
Pravi se glup i dalje jer nemogu dokazati da si to ti narucio a ne netko drugi na tvoju adresu.
 
07.09.2010
14
0
1
41
bruno i moj savijet ti je da se i dalje pavis glup i ne govoris nista jel nigdje nije navedeno da su pare poslane od tebe...bilo ko je mogao dat tvoju adresu za posiljku...
i da brisi od doma sve sta ima veze sa tim slucajem...i jebi ga drugi put skupljaj sjeme od djike koju duvas....lakse je...