Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa možeš staviti 4 biljke s tim da svaka saksija ima 50x50cm= 1m2. A možu se i neke manje sorte i saksije širine 33cm puta 9 komada = 1m2:icon_lol:
 

griva

Aktivan Član
08.05.2005
100
2
0
51
Moje zadnje iskustvo sa Alienom.Posle 20 i nesto dana stigla je kovreta iz aliena vec sam uveliko mislio da nece ni stici. Po otvaranju i prebrojavanju shvatim da od narucenih 20 semenki dobio sam 10. Vrednost sa shipingom 7 evra se uklopio u 150 sto nije mala para znaci 70 i nesto evra sam u minusu .Znam da je alien sponzor ovog foruma ali sam zeleo da pokazem i moje iskustvo sa njima
 

macedonia

Banned
Banovan
15.11.2011
157
67
0
44
griva je napisao(la):
Moje zadnje iskustvo sa Alienom.Posle 20 i nesto dana stigla je kovreta iz aliena vec sam uveliko mislio da nece ni stici. Po otvaranju i prebrojavanju shvatim da od narucenih 20 semenki dobio sam 10. Vrednost sa shipingom 7 evra se uklopio u 150 sto nije mala para znaci 70 i nesto evra sam u minusu .Znam da je alien sponzor ovog foruma ali sam zeleo da pokazem i moje iskustvo sa njima
mozda radisigurnosti su ti poslale 10 komada mozda je previse 20 odjednom da ti posalju bar ja tako mislim
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
pozdrav svima, mene zanima kada narucite sjemenke postom iz Alliena , dali dodu diskretno spakirane, odnosno da nepise nigdje njihova adresa, naziv i tome slicno, da nebi narucio , na carini vide to pa me zovu kuci, briem da bi me starci odselili....hvala svima na odgovorima unaprijed
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
a kako je upakovano?

edit: čuj mene kako je upakovano, a veliš da je u kuverti...

nego, jel to paketić ko od dutch passiona ili su u vrećici ili što?
 

skank07

Aktivan Član
19.05.2011
70
0
0
54
born_to_be_green je napisao(la):
Da, nezna se sto je i ne pise na kuverti sadrzaj paketa. Ali je moguce da se vidi odakle je doslo....

hm, hm...mislim da cu traziti onda drugu opciju...mozda do ljubljane otidem....hvala na odgovoru

edit: mozda ovo nije pravo mjesto za ovo pitanje, ali zanima me dali je netko vec isao u ljubljanu po sjemenje odnoso bolje pitanje je dali ga imaju jos uopce jer vidim da na njihovom sajtu pise da ga nema...pa ako je netko bio u zadnje vrijeme tamo...
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
Imas i drugih shopova, u Mariboru i Celju npr. Nazoves, pitas kaj ima i rezerviras.

Jel zna netko gdje se moze u EU nabaviti Stoney Girl Gardens sjemenke? I jel ima netko iskustva sa nekom od njihovih sorti?
 

hazeboy

Aktivan Član
05.07.2011
100
16
18
37
ja sam isao u celje po gnojiva.nazalost nisam imao kesa za sjemenke.uglavnom kada smo ulazili u sloveniju ppregledali su auto a kad sam se vravao nista.furao sam 20 litri hesija i tresete.decko mlad neki bio ja stignem 15 do 6 i pricao sam s likom do 6 i 20 a ducan radi do 6.lik je pravi.brijem alen da se zove.kaze furas prek grane sjemenke samo ih izvadis iz pakiranja i u gace.ima svakakvih sjemenki al kaze da tjedan dana prije nazovem i kazem sta hocu.sve se moze nabavit sta ima na trzistu.tako kaze.
 

idoser

Aktivan Član
09.02.2011
61
3
8
46
Shop je cudo. I lik genijalan, uvijek neka spika. Bas ok sve, za svaku pohvalu.

Ove koje trazim su neke preko bare sjemenke.. U Celju ih nije bilo prije 6 mj. Bas cu ga zvat da vidim dal moze to nabavit.
 

Minka-pinka

Aktivan Član
16.08.2011
115
64
28
48
Zamislite ovo Imam frenda u NL i poslao mi je čestitku i u njoj paketić "Vision seeds" AK-47 fem. i sve jeb.... sjemenke su zdrobljene, ali TOTALKA, mamu im njihovu poštansku Nemogu doći sebi
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
steta minka, al ako je u obicnoj koverti ne cudi me, ni jedna posta nije nezna, a transport jos manje... zato se i salju u kovertama sa vazdusnim jastucicima, steta, odlican strain, jos fem.
 

AndrijaJ

Aktivan Član
19.06.2010
172
124
0
46
Već mjesec dana pokušavam otići u Sloveniju po neke sjemenke, jer mi se ove domaćice gade i neda mi se više trošiti par mjeseci na njih.... Mislio sam ići u subotu al vidim da većina dućana koji bi ih mogli imati ne radi subotom... Pa sam odlučio uzeti slobodan dan... Na mail ducani ne odgovaraju, pa bih zamolio za pouzdanu informaciju kuda da idem ?