Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Malo se načitaj ove teme, sve bu ti jasno.

Ukratko, kako god da ispalo, na kraju će ti stići (makar bilo za 2 tjedna, ali jedan prosjek je oko 7-9 dana)
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
i mene malo cima jer je i meni prvi puta da od njih uzimam ali dobro, živi bili pa vidjeli šta će bit... nadam se da će do kraja drugog tjedna stići pa da mogu mirne duše početi s pripremom sajta...
 
27.01.2011
44
15
8
35
Ljudi stglo je seme ali je doslo do problema ,naime u pismu koje mi je Alien poslao fale 2 sorte koje sam porucio .Obratio sam se Alienu putem mail-a ali ne znam da li ce uopste poslati te 2 koje mi fale ,msm bas mi je glupo narucio sam ukupno 5 sorti a samo 3 su stigle.
 
13.03.2012
42
73
18
Beograd
Pozdrav svima

Ja sam ovde nov clan kao sto mozete da vidite i dosta sam se nacitao ovde o uzgoju pripremi itd.. svaka cast na forumu i trudu, e ovako nikad nisam uzgajao biljke pa se pripremam polako za nekih mesec dva da krenem sa baštovanstvom, planiram i da narucim seme preko Alien shopa vidim da svi imaju pozitivna iskustva sa ovim momcima pa me zanima jedan detalj nikad nisam narucivao postom pa da pitam za koliko dobijem seme kad platim kesom koliko su precizni? I jos nesto planiram da uzmem seme kad krenem Serious Seeds Feminized Ak- 47 da li je ok za pocetnike? Hvala i pozdrav ljudi
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
@Corto Maltese, ajde tebi je bar stiglo, meni još ništa. Mogu li sad u yellow alert? :) ...s obzirom da smo isti dan dobili mail da su primili lovu...
 
27.01.2011
44
15
8
35
Ma stici ce sigurno za 2-3 dana, :) Cak sta vise postar mi jutros nije ni zvonio ,vec samo ostavio pismo ispred kuce .
@Powerseed ocekujem odgovor svakog trenutka ,nadam se da nece biti problema .A da malo sam se i smorio zbog pakovanja ,prosli put kada sam narucivao sve je bilo u fulu sto se pakovanja tice a sada je sve u epruveticama.
Verovatno se pakovanja razlikuju zbog banke semena,posto sam prosli put narucivao od Dutch passion-a i stiglo je u markiranim kesicama .
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
očito... meni stižu ne u hrvatsku, nego i puno bliže ali još ništa, nit sam dobio potvrdu o uplati niti bilo šta... pisao sam im mail pa ćemo vidjeti šta će bit...
 
27.01.2011
44
15
8
35
Meni jos Alien nije odgovorio na mail koji sam im poslao pre 3 dana .Poslao sam im poruku da od 5 sorti koje sam narucio ,samo 3 su stigle ,i pitao sam ih da li ce mi poslati preostale 2 (g-13 & Amnesia Lemon) .Nadam se da cu skorije dobiti odgovor ...
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.157
298
54
sumnjam da su toliko zatrpani upitima da im treba 3 dana da odgovore na mail tako da mi se nimalo ne sviđa njihov odnos prema mušterijama...
 

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
ja bas gledam taj alien shop, i trenutacno gledam koju bi si vrstu sjemenku narucio za outdoor, i kod vecina sjemenki žetve pocinju u septembru i oktobru, da li će grow propast ako ja sjemenku posadim u 4 mjesecu, pa pocnem brati hedove u 7 mjesecu????
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
nece propasti grow ali neces ni brati u 7 mesecu, tada ce tek da procveta (jedino ako kupis automatik mozes skidati u 7, pa i ranije)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Power, bas si me prestigao...
Nego da malo bolje razumije. (ispričavam se na OffTopic-u, ali da dečec ne počne postavljati više pitanja na istoj temi)

Ako ti sorta nije AutoFlowering, skidat češ headove tek krajem 9.mj ili početkom 10. (kako piše na deklaraciji),

biljka ti još ne misli ni cvijetat, a ti bi je već 'ubro.

I da ti unaprijed odgovorim na još jedno buduće pitanje,

Ne, ne možeš požuriti životni ciklus biljke (osim ako si u indoor-u)

I znaj, što prije je staviš, to veća bu bila do početka cvijetanja (2+2=više headova)...(naravno, treba paziti na niske temp.)

U slast