Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

naturalmystic

Aktivan Član
30.10.2011
57
24
18
31
Socrat je napisao(la):
Power, bas si me prestigao...Nego da malo bolje razumije. (ispričavam se na OffTopic-u, ali da dečec ne počne postavljati više pitanja na istoj temi)Ako ti sorta nije AutoFlowering, skidat češ headove tek krajem 9.mj ili početkom 10. (kako piše na deklaraciji),biljka ti još ne misli ni cvijetat, a ti bi je već 'ubro.I da ti unaprijed odgovorim na još jedno buduće pitanje,Ne, ne možeš požuriti životni ciklus biljke (osim ako si u indoor-u)I znaj, što prije je staviš, to veća bu bila do početka cvijetanja (2+2=više headova)...(naravno, treba paziti na niske temp.)U slast
sve kužim....:))))
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Corto Maltese je napisao(la):
Meni jos Alien nije odgovorio na mail koji sam im poslao pre 3 dana .Poslao sam im poruku da od 5 sorti koje sam narucio ,samo 3 su stigle ,i pitao sam ih da li ce mi poslati preostale 2 (g-13 & Amnesia Lemon) .Nadam se da cu skorije dobiti odgovor ...

Alien salje semenke do 150 evra u jednom narucivanju... toliko su meni rekli kada sam hteo za 3 glave da uzmem. E sad kako vrate pare ne znam :)
 

Socrat

Aktivan Član
22.01.2010
115
9
18
33
Nemaju šta vraćati pare, bilo je dosta takvih slučajeva gdje nisu poslali sve odjednom nego u 2 navrata (razmislite, da su vam 5-6 paketića u jednoj koverti...možda kome padne na pamet da se otvori, i ostanete bez toga, a možda i nedaj Bože slobode)

Kontaktirajte ih, recite im tko ste što ste, pokažite im račun (ili kako već to ide dok vas ne prepoznaju) skužit će o čem je riječ i poslati vam taj ostatak (ako već nisu i poslali)
 
13.03.2012
42
73
18
Beograd
Ljudi planiram danas da narucim menke i nikad nisam slao slicna sranja moze neko da mi kaze kako to ide, znaci u kovertu stavim onaj order koji isprintam i neku razglednicu da sakrijem pare i to je sve? Hvala
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
Izgleda da samo ja ludak placam kreditnom karticom :) i do sada je sve bilo u fulu :thewave:
ja evo ocekujem svog postara, zato sam i poranio. Pa meni otprilike svake godine posalju u sredu stigne u sledeci utorak, to jenekih sest dana.
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
PowerSeed je napisao(la):
...5 do 7 dana je regularno vreme da stigne posiljka unutar evrope, najcesce je tako
Jel se to misli na 5-7 radnih dana ili se računaju subota i nedjelja? Ja sam dobila mail od Aliena prošli četvrtak (8.3.) navečer u 22 sata. Znači od tada je prošlo 11 tjednih dana, odnosno 8 radnih dana. Nisam sigurna koliko još imam živaca čekat :(
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
pa evo poslednji put kad sam porucio bio je petak, u subotu su mi javili da je poslato i u naredni petak sam imao u sanducetu (nije naruceno preko aliena, ali to bi trebala da je neka uobicajena dinamika, i nije islo preporuceno nego obicno, a kad porucim npr. ponedeljkom pre podne preporuceno, obicno stigne u petak il' subotu) ali stvarno ne znam kako alien radi, nisam od njih nikad porucivao... i da, placam karticom
 

nevalja

Aktivan Član
20.03.2007
93
4
8
41
:banana_dred: i sta reci .... Postar na vratima prvi vesnik proleca. White Shark I himalaya gold :drink:
nadam se da ce i ostalima ubrzo stici.
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
eto da se i ja javim, stigao je Satori iz Aliena... uplaćeno je prošli ponedjeljak, znači putovao je 8 dana...

kasnije možda nabacim koju slikicu paketa, za one koje zanima kako šalju...
 

the Dreamer

drimerica
03.03.2012
488
296
63
39
Može slikica paketa izvana? Koliko su velike epruvetice? Težina? Kontam si sve moguće solucije, možda mi poštar nije uspio nagurat to u sandučić. Ili je neki poštar-grower pa je skužio šta je i omastio brk. :icon_lol:
 

metalmaniac

Sve već piše na forumu, koristite Search. :)
16.10.2009
3.148
6.160
298
54
the Dreamer je napisao(la):
Može slikica paketa izvana? Koliko su velike epruvetice? Težina? Kontam si sve moguće solucije, možda mi poštar nije uspio nagurat to u sandučić. Ili je neki poštar-grower pa je skužio šta je i omastio brk. :icon_lol:

http://img594.imageshack.us/img594/7865/imag0263w.jpg

kuverta je s mjehurićima zraka unutra, dimenzija 18x13 cm i sve skupa je bilo teško možda 20 grama...

paketić sa epruvetom je još bio zamotan u crveni celofan da izgleda kao poklon...