Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Regular joe

Aktivan Član
20.07.2013
59
16
0
Odabrao sjeme,odabrao opciju seed-zen-garden,ispunio podatke,poslali mi naruđbenicu na mail,sad bi je trebao isprintati,kupiti kovertu,na njoj napisati adresu aliena,u kovertu staviti papir a3 formata a u papir staviti pare i poslati!?jel to to?
 

rookieee

Aktivan Član
07.01.2014
76
437
53
Narucio menke u pon u petak stigle... malo straha al sve proslo bez beda cak su mi i poslali 5 kom free... sad slatke muke kaj ide u tegle sljedece...
 
22.12.2013
1
0
1
Pozdrav svima,nov sam clan i dosad nisam imao sta da pitam posto je sve lepo objasnjeno sta i kako oko narucivanja menki.Naime ja narucio 23 januara iz Spanije,napisao adresu ime prezime stavio novac ali nisam napisao koje menke narucujem nego broj porucbine *number of order*,pa me interesuje dali sam pogresio,posto mi jos nista nije stiglo a stanje porucbine kod njih mi je jos PENDING NERESENO?
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Pozdrav vutra, molim vas oprostite ako sam nesto zajebo prvi put pisem, naime zanimaju me vasa iskustva sa green house seed, ako netko ne zeli pricati otvoreno, neka mi odgovori na pp, naime narucio sam od njih 3 auto bomb sjemenke, poslao sam lovu u koverti, i pratio sam ga sa ips tracking, imate na stranici od hp poste, i stiglo je u petak, e sad mene zanima koliko ste u prosjeku cekali da vam odgovore na email, ja sam im poslao mail, jer me zanimalo dali je koverta stigla ok ili je neki lopov u posti otvorio, uzeo sam zracnu kovertu evo ovakvu

http://www.njuskalo....ka-25815064.jpg

http://t2.gstatic.co...taldbdS8BfC3JOM

http://www.i-mall.hr...3667/velika.jpg

i unutra sam savio papir i na papir napisao kako su trazili (svoje ime, mail i broj narudjbe i stavio 25 eura)
pismo sam slao preporuceno i prioritetno.
Ajd neka netko odgovori, i ako sam prekrsio neko pravilo obrisite post, nemojte bacat odma neku kaznu, tek sam dosao
 
  • Sviđa mi se
Reactions: šaran

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
hehehhehe nebi rekao da je neki lopov u posti otvorio, da je to tako na sta bi to licilo ?? :ludaci_lol:
kazes stiglo je u petak, danas je ponedjeljak..mozda subotu i nedjelju ne rade, a i ti nisi jedini koji im je poslao mail, ako je stiglo stiglo je javiti ce se
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
Tarzan je napisao(la):
hehehhehe nebi rekao da je neki lopov u posti otvorio, da je to tako na sta bi to licilo ?? :ludaci_lol:
kazes stiglo je u petak, danas je ponedjeljak..mozda subotu i nedjelju ne rade, a i ti nisi jedini koji im je poslao mail, ako je stiglo stiglo je javiti ce se
ma stiglo je pismo, jer sam pratio posiljku sa ips tracking, upises samo prijamni broj koji ti je na listicu i to je to, ja sam njima samo poslao mail jer me zanima dali je novac unutri,

a tarzane da se krade u posti bogami krade se, i to nenormalno pogledaj malo druge forume koliko se ljudi opcenito zali na postu, i neki kazu da se mora predati otvoreno pismo, ja nisam to napravio, a djelatnik ga ima pravo otvoriti ako mu pismo izgleda sumnjivo, mene nisu nista pitali niti otvarali, ali svejedno, neki kazu da svako preporuceno pismo za van se mora otvoriti a posiljka mi je bila stajala i u osijeku i vinkovcima dok nije stigla do zagreba tako da je bilo prilike da se otvori i vidi sta ima unutri, mozda sad nije tako jer smo usli u uniju, ali se desavalo da pisma sa novcem dodju bez novca, da dio posiljke fali itd. mislim nisam ja nestrpljiv, nego me cisto zanima ako je koverta bez novca stigla, dali da saljem ponovno ili..... uglavnom glavno pitanje je bilo vasa iskustva sa GHSC.
 

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
poslao sam na P.O. BOX koji su oni iznajmili u posti, necu sada reklamirati ali na njihovoj se stranici otvoreno moze procitati, oni to ne skrivaju od nikoga, uglavnom neznam kako oni tu postu provjeravaju, jel idu u postu jednom tjedno pa kad se nakupi uzimaju, mada mi to nekako zvuci nerealno, vise vjerujem da oni idu u postu pregledati taj sanducic svaki dan, jer je ipak to poznata banka sjemana, puno ih ljudi reklamira npr rihana snoop dogg chris brown, itd tako da oni tko zna koliko imaju naruđbi svaki dan, ne kazem na tisuce ali sigurno ne dobiju 3 pisma tjedno.


hehe, tek sto sam odgovorio ovdje, odem provjeriti mail, i eno odgovorili mi, kazu da im jos nije stigao u office ali kazu ako si nasao posiljku preko ips-a i pise da je dostavljena, mora stici ovaj tjedan

uglavnom rekli su da ce se javiti jos i obavjestiti me kada salju.
 

Ivana_zg

Aktivan Član
18.08.2012
96
138
0
44
Dragi kolege/ice!

Napisala sam jedan opširan post prije nešto više od godinu dana o naručivanju i primanju sjemenki iz Aliena, a po uistinu velikom broju dodatnih naknadnih pitanja brojnih članova Vutre odlučila sam napisati ovdje svoja nova iskustva...

Meni osobno jako odgovara kupovati po jednu do max dvije sjemenke od svake sorte, tako da sam nakon prve narudžbe od Aliena neko vrijeme uzimala sjemenke od engleskog Pick'n'mixa (mislim da ih je PowerSeed ranije spomeno u ovoj ili sličnoj temi) i ne mogu reći da sam imala nekih loših iskustva. Istina, imali su dosta visoku cijenu poštarine (cca 9€ ako se dobro sjećam) i nepostojanost kod vremena isporuke- jednom mi je došlo doma (Zgb) za 7-8 dana, dok sam zadnju narudžbu zbog nekih njihovih zaheba čekala gotovo 40 dana(!). Plus kaj nemaju free sjemenke (barem ne u razdoblju dok sam ja naručivala od njih).

Stoga sam si dala truda na Googleu i pronašla stvarno dobre sjemenkaše - SeedCity - također iz UK-a. Ekipa iz SC također nudi naručivanje po komadu, u pola manju poštarinu, sjajno stealth pakiranje, brzinu, efikasnu i susretljivu Customer Service službu, besplatne sjemenke i dodatne veselice (naljepnice, kod za popust pri slijedećoj kupnji,...).

Znam da je sve stvar osobne prirode i afiniteta, svatko od nas ima nekog svog favorita, no ja bih svakome preporučila baš njih. Usto, iz sigurnosnih razloga više volim naručivati sjemenke iz Velike Britanije nego iz Nizozemske. Uz sve navedeno, SeedCity nudi mogućnost plaćanja Maestro karticom (uz sve ostale, naravno), što će mnogima odgovarati jer Maestro imamo gotovo svi, za razliku od ostalih kreditnih karica tipa Master, American ili Visa. Btw, naručila sam sjemenke u četvrtak, da bi za 7 dana (računajući tu i vikend) već dobila kovertu sa DVD kutijom u kojoj su pažljivo bile spremljene zapakirane sjemenke.

I na kraju, da me neki krivo ne shvate, nemam nikakve osobne koristi od ove preporuke- popust za slijedeću kupnju sam ionako ostvarila prvom narudžbom- motivira me da nekom pomognem kvalitetnom i provjerenom informacijom jer je naručivanje sjemenki na vrhu rizične liste u ovom našem hobiju...

Za dodatna pitanja oko SC naručivanja možete me kontaktirati u PP, rado ću pomoći :)