Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

cocoxxx

Aktivan Član
03.03.2014
194
159
43
ajd jel moze netko dati dobar odgovor, ali ne ono tipa ja sam cuo, nego ako ima netko tko je pusio od dutch passion think different i auto durban posion i od paradise seeds auto jack, dakle sva tri

automatika su sativa dominant, ja sam se zapalio za think different iako mislim da auto durban posion vise vuce na sativu, jer original durban poison je 100% sativa, a ja hocu sativin high

tumblr_mv21lyRWPK1sl9baeo1_400.gif
 

CilI

Habanero Maya Red
Banovan
24.10.2012
5.179
7.241
258
54
Texas,USA
Ja pusim think different od DP.

Jakost 6/10
Sativa dominant sa malo indike.
Ovaj deo indike obcutis, ne jako, meni sjedne fino.
Dim je lagan, ne grebe.
Miris, teško opisat, ko da izmesas tri dobre različite vutre i mirises.
Donos, u autdooru, sa treningom bez problema 120g suhog po bilci.

Ocjena 8/10
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ImbraGrabarić
20.03.2014
1
5
0
Aloha, jel neko iz Bosne narucivao preko kreditne, koliko je rizicno? Ako moze malo detaljnije od nekoga ko je upucen, bio bih zahvalan uzas :), i sta mislite od masterofseeds, nekako mi ne pase da mi se to salje iz nizozemske radi sumnjivosti na carini, a masterofseeds je koliko vidim iz spanjolske, pa bi mi dobro dosle upute :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ne znam sta je rizicno narucivati preko kartice, po meni manje rizicno nego slati pare koje mogu da "nestanu"... a i brze je sve jer se ne ceka nedelju dana da pare tamo signu nego su odmah uplacene
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L
12.01.2014
1
0
0
Stigle danas, postar mi licno urucio...





Najbolje je karticom, ne postoji dokaz, na koverti pise tvoje ime i adresa, pecat da ne podleze carinskom pregledu.

Slao sam par puta novac u koverti i uvek negde zaluta, cak i kad sam slao preporucenu posiljku.
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Offtopic i rasprava o distributerima izbrisana, držite se naslova teme da ne bi bilo nismo znali!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Big L

RolamPoKraju

Aktivan Član
10.07.2013
66
72
18
Imam pitanje jel svima stizala pošiljka od RQS-a (Srbija konkretno) standard ili ste birali preporučeno 5e, ako ste uzimali standard koliko dana u praksi tamo piše 3 nedelje maks, ne bih da rizikujem 50e. pošto mi kaže ovaj iz suporta kao ne šaljemo u Srbiju preporučeno, a tamo piše da šalju, svakako rešiću to sa suportom, nego da li se nekome desilo da je ostao bez pisma , i da li je iko išao standard :sadbanana: .
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Uzmi ono preporuceno to ti je mnogo bolje dobro ga zapakuju i ne moze da se izvali pogotovo ako zivis sa roditeljima to ti preporucujem
Ljudi narucuju za Srbiji ali obicno se menke narucuju u Januaru ili pre nove godine kad nije sezona za outdoor
Od marta na carini pregledaju jace jer znaju i oni kad pocinje sezona :(
Inace ja cu isto pokusati od RQS da narucim za Srbiju pa sta bude neka bude