Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

gloss_zelenky

Vutra Veteran
01.09.2006
920
28
48
77
Evo napravio sam temu i staviti ću je kao sticky u Obrazovanju.
Razlog jednostavan. NITKO više neće moći reći da nije dobio rezultate dok utipka Naručivanje sjemenki i SEARCH! Ja sam probao prije ove teme i bacao je samo od Hasana jedan post koji ima riječ 'naručivanje'. Ako se utipka sjemenke baca puuuno postova..previše.

Zato evo linkovi...

alien shop i banke semena

Kupnja internetom... koliko sigurno ?

kako platiti seme kesom

Ako netko želi uz sve navedene teme i postove, može i ovdje postaviti pitanje, ali prvo neka pročita (molim vas) što se sve pisalo!
Mislim da ima skoro sve objašnjeno...

PEACE!
 
02.11.2007
31
3
8
37
Mislim da je najbolje narucivati preko Nirvana-shop-a! Samo predhodno pazljivo prostudrati sam proces narucivanja,da ne bi doslo do greske koju sam ja napravio! Narucio sam bio specijalnom metodom,i samo mi je jednog dana stiglo pismo da se javim u Carinu Beograd,da bi se proverila posiljka i nastavio dalje proces carinjenja te robe! i tako sam ukapirao da treba naruciti metodom obicne posiljke! Ako neko misli da opet gresim neka me ispravi !
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Jeli ko zna reci nešto više o novom sponzoru "xxxxxxxxxx" i naručivanju sjemena, sigurnosti itd. unaprijed hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bockavis

Stoner

Aktivan Član
11.12.2006
856
285
83
24
alien je isproban i funkcionira za RH i SLO za ostalo neznam no mislim da je na forumu o tome već netko pisao ...
 

UNDERCOVER

Don't tell, Don't smell, Don't sell !
27.02.2007
303
71
28
Stoner je napisao(la):
alien je isproban i funkcionira za RH i SLO za ostalo neznam no mislim da je na forumu o tome već netko pisao ...
da....ali mi ovdije pričmo o "xxxxxxxxxx" kvaliteti usluge, sigurnosti itd.. ako netko ima iskustva s naručivanjem istih neka napiše nekakav konkretan odgovor..
 

Nishiken

Aktivan Član
31.12.2007
53
3
0
88
sjemenje je uvezeno u Sloveniju (slovenska deklaracija) i pretpostavljam prosvercano u RH i poslano iz RH, dobio sam ih za par dana preko pouzeca, sve regularno, platio posiljku i slanje i to je to. Cijene su sasvim razumne i velika je prednost sto ih dobijes za par dana od narucivanja, za razliku od inozemnih shopova, pogotovo ako saljes preko poste novce njima i za citav postupak ti treba mj dana da ti dodju i jos si na iglama da posiljka prodje neopazeno preko granice :)
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ovako, zanima me dali je sve ok sa xxxxxxxxxx?
Ako je tko naručivao u zadnje vrijeme dali mu je došla pošiljka? Jer ja sam naručio nešto prije mjesec dana i nije mi došlo. Pa ako postoji problem, da se prekine sponzorstvo s njima.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: MixabOG

SLO-Era

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
24.10.2004
1.812
583
138
52
O xxxxxxxxx -tražičemo,da se predstave -vise če Genjo znati on je sa njima komunicirao
osobno nemam pojma o njima,postoji trgovina koja je pregovarala za oglašivanje ... ali ta je Cannabis- www.cannafree.com
 
18.04.2008
3
0
0
36
ako neko iz srbije ima iskustva sa alienom da mi kaze kada im saljes pare preko "send cash-a" jel to saljes u koverti...znaci bukvalno saljes sa obrazcem koji dobijem na mail ili im uplacujem na broj racuna...ili preko western uniona...zna li neko...:abducted:
 

brend

Power of Marihuana
04.06.2005
323
25
0
50
Imam ja iskustva sa Alienom za Srbiju...Samo posaljes novac u kovertu i napises sta da ti posalju i to je to.Provereno funkcionisalo do sada i najjednostavnije.Nista drugo ne treba da radis.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: kastorp

pavel

Aktivan Član
13.01.2008
58
2
0
40
na xxxxxxxxxxx sam narucio i vagicu Myco, malo je kasnila. nije dosla kad i sjemenke nakon 3, vec nakon nekih 7-8 dana.
 

High Times

Aktivan Član
05.12.2007
78
3
0
73
brzina isporuke je pohvalna(pouzecem),pakiranje je malo traljavo(teska prigusnica mogla je razbit lampu),sjemenke u pismu s dvd(female W.W. ipak bila 2 muska),coco breaks,hesi proizvodi,ali trude se,nemaju jos konkurencije,a svaki pocetak je tezak.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
High Times je napisao(la):
brzina isporuke je pohvalna(pouzecem),pakiranje je malo traljavo(teska prigusnica mogla je razbit lampu),sjemenke u pismu s dvd(female W.W. ipak bila 2 muska),coco breaks,hesi proizvodi,ali trude se,nemaju jos konkurencije,a svaki pocetak je tezak.

Znaci bez problema se naruci s ***********?
 

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
Svaka njima čast, ali su derikože. Pre,pre,preskupi su. Sve to šta prodaju se može nać masu jeftinije. Mene tu jedino specjalizirana gnojiva zanimaju, a sve ostalo se da nać po specijaliziranim radnjama. Npr. kokosa ima u Sjemena, kocka od koje se dobije nekih 50ak litara je 17.50 Kn (ok 2,30 EUR). Visoki pitari, isto u sjemena nekoliko kuna jeftinije. O rasvjeti da ne govorin. A di je još i poštarina, uffff. Jednostavno, ja ču čekat da spuste cijene (ako ih spuste) jer nisan toliko bogat da bi nešto plača i po 5-6 puta više samo zato jer je ka sigurno. Kako može bit sigurno nešto šta je na granici zakona?
Konkretno, u ovoj našoj debilnoj Hrvatskoj nesmiš sime ni imat. Sama prodaja simena je več ko da dilaš, i oboje je podložno gonjenju (sad prekršajno ili kazneno, vjerovatno ovisi o tome kakvog odvjetnika imaš). Virovali ili ne, sigurnije se osječan ako naručin iz UK ili Španjolske u pismu.
Ošlo malo u off, hebga.
 

Laidback

Aktivan Član
12.08.2005
554
20
0
38
Po meni je problem sto vjerovatno negdje drze podatke od kupaca, te ako/kad padnu svi ti podaci ce biti na muriji
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Ali u biti su samo sjemenke vrlo upitne a lampe, gnojiva i ostalo su legalni,jel ka?
Ili su ka i gnojiva ilegalna jer su specijalizirana za ganju ili tako nešto.Ma sumnjiv
mi je taj ***********,otkad se pojavia samo čekan neko srahnje da bude,a zasad
je sve u redu.Ja nisan moga izdržat i naručia san pk gnojivo i supervit i sve došlo uredno.