Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

hazeri

.
Banovan
25.01.2016
7.664
34.461
2.598
Neznam sta je ali sam za sada kratak za 85 eura...
Ali i da je carina dobio bi obsvijest da se ocitam o vrijednosti i sadrzaju posiljke...nista,propuh..:(
Budem javio ako se sta promijeni..Do sada bi dobivao sjeme za tri radna dana najkasnije.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
a mozda se nesto promenilo unutrar carinske sluzbe, pa samo sklanjaju. ako imas tracking morao bi znati gde je, bez trackinga moz da bude bilo gde, da ga uzme bilo ko. mislim naravno na one kroz cije ruke prolazi, postare i carinike ovde il onde
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri
05.12.2015
8
4
3
27
Pozdrav, da li je prilikom narucivanja visa karticom sa seedsmana naplata odmah ili treba cekati da oni procesuiraju narudzbu?
Neznam da li se dogodila neka greska ili samo trebam pricekati, trenutno je stanje ordera "Order placed-payment not received." Pare sa kartice nisu skinute.
 
24.01.2014
80
33
28
Jel zna neko kako da dodjem do bitcoina u Srbiji? Sve je meni jasno kako funkcionise. Imam i wallet a imam i nalog na ECD.rs ali na ecd-u je minimalna suma 80k dinara ili priblizno 700e. :zvezda:: Kako da uzmem bitcoine za neku manju sumu? Nadam se da ne odstupam od teme.
 

Lunnamoon

Rise and shine, Mister Freeman, rise and … shine
12.07.2014
565
866
113
Ljudi imam malih problemcica sa narucivanjem, naime do sada su semena bez problema stizala iz semen-grada, ali izgleda da se zbog BRExita stvari komplikuju i ne mogu vise sa njima da ''saradjujem''... Probao bih sa Seedsmanom ali vidim da moze samo Visa a ja imam MasterCard jbg... Da li neko ima iskustva sa nekim shopom koji prima MC , moze i na pm da mi javi!? A imam i problema sa otvaranjem starijih postova (od kako je sajt apdejtovan) pa mi je pretraga mnogo ogranicena...