Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Ceracki Mustang

Dr. Green Thumb
17.12.2015
797
2.901
163
43
E mene isto nešto zanima, naručim ok nestigne, zadrzali su... Šta njih dalje sprečava da taj paket da nekom četvrtaku i on da mi samo dođe na adresu s mojim imenom jel,..mslm pratio sam nešto kako padaju ovi komercijalisti, i primetio sam da kod 90% su npr imali jednu istu banku semena, da ne imenujem. Ja da sam majmun u plavom bi samo čekao na carini kome stizu menke...
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.230
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Ako su ih zadržali, obavjestit ce te...ti po njih nejdeš i to je to...
E sada, daljnje procedure ako ne podigneš ne postoje osim da se vrate nazad tamo od kud su došle...
Ja vjerujem da ih spriječava carinski protokol i zakonske rutine u smislu pošte itd...jbg on je carinik nije policijski službenik.
Jbg sve ti je to 50 50 %, jer u moru pisama ....tesko da ce on bas ubrat tvoju ali da...random pisma podlijezu chekingu...
E sad, to je drugi par cipela...šta je unutra... itd..
 

bom

09.08.2015
5
13
3
ljudi kako u srb da nabavim semenke a da izbegnem sve te peripetije sa carnom. Ako neko ima resenje neka se javi u pp. Bio bih jako zahvalan.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: hazeri

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
nisam bas siguran, prosle godine sam imao problem sa klijavoscu iz rinfuz pakovanja master kush-a, 2 od 5, kanda su bile stare semenke, nesto slicno kao pre par godina kad smo svi kukali na ghs, dok liberyH gift 1 od 1, takodje rinfuz
 
11.06.2017
5
0
1
33
Jer postar samo ostavi paket u sanduce ili mi kuca na vrata kako bi mi dao paket ?
Ne bih voleo da mi stari zna o mom budućem hobiju :)
 
23.02.2018
85
216
33
Pozdrav dečki :D , novi sam ovdje pa može par savjeta...
Koje sjeme da uzmem u medicinske svrhe, znači napravio bi ulje po Ricku Simpsonu? On kaže Indika i mora imati visok udio THC.
I drugo pitanje je: Koje sjeme za malo veselja sa frendovima da bude opuštena situacija, smjeh itd :D?
Sjeme bi naručio od naših susjeda koji su i sponzori, pa bi volio da ga ima kod njih i ako može puni naziv.
Hvala unaprijed !!!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar
31.01.2018
14
224
28
Far Far Away
evo ja naručio iz susjedne DEŽELE ne znam ako smijem napisat koja je stranica, ali več 3 godinu ubadam od te ekipe i uvijek su korektni i brzi sa dostavom, i uvijek ubace neki poklon u paket, tipa filtere, rizla ili po sjemenku neke auto vrste. Za growere među vama koji živite blizu granice sa Slo, ili imate nekog od povjerenja da vam ode podiči sjemenke fino naručite opciju POŠTNO LEŽEČE, dođes za 2 dana nakon narudžbe u poštanski ured u Slo koji ste naveli prilikom narudžbe, platiš keš i teta na pošti ti preda paket, nikad ne pita kaj je u nutra i slično. Jedva čekam da krene sezona napetost raste čeka se u niskom startu.

IMAG0466_1.jpg IMAG0468_1.jpg IMAG0467_1.jpg

::lulamira::