Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

superoperater

Aktivan Član
17.04.2015
186
634
93
Iskreno, nisam znao da je dozvoljen uzgoj biljaka sa takvim odnosom cbd-thc. Mislio sam da je u pitanju samo prodaja cbd proizvoda za med upotrebu. Sorry
 

GREEN1109

Banned
Banovan
02.10.2018
58
75
18
Izvini semenka iz koje izraste biljka koja sadrzi visok % cbd-a i %thc-a manji od 0.2, mozes da kupis cak i hedove koliko sam video, al reklama je zabranjena.... Za uzgoj cbd-a se kod nas ne dobija krivicna prijava vec prekrsajna za nedozvoljeno gajenje, al ne za nedozovljonu prozivodnju i stavljanje u promet opojnih supstanci. Koliko sam upucen, ne drzite me za rec, proverite sami.
Koji omjer cbd i thc mora imati sjeme odnosno biljka da bi se moglo u pravnom smislu tretirati kao uzgoj cbd-a. I zanima me vase preporuke za idealno sjeme gdje ima dobar udio cbd-a. Novi sam pa možda postavljam glupa pitanja,ali ne znam kako drugačije. Pozdrav svima ma gdje bili!
 

.i.

Radioaktivan Član
03.05.2018
1.486
7.999
258
bunar
www.vutra.org
nisam znao da je dozvoljen uzgoj biljaka sa takvim odnosom cbd-thc
i dalje je uzgajanje bilo kakve konoplje u rh kazneno djelo ne zavaravajte se ljudi, za industrijsku (sve do 0,2% THC smatraju industrijskom) i dalje triba triba more sinje papira,
individualna proizvodnja za potrebe vlastitog liječenja i dalje će biti nelegalna. Pravne osobe mogle bi se uz određena odobrenja prihvatiti proizvodnje medicinskog kanabisa, no uvjete pod kojima bi to bilo moguće tek treba propisati. Pravne osobe mogle bi se uz određena odobrenja prihvatiti proizvodnje medicinskog kanabisa, no uvjete pod kojima bi to bilo moguće tek treba propisati. Za Ognjena Brborovića, šefa Povjerenstva Ministarstva zdravstva koje je uvelo medicinsku konoplju u hrvatsku medicinu, ovo je »korak naprijed« za hrvatske pacijente. Konkretno, u članku 4. predloženog zakona navodi se da se zabrana uzgoja biljke iz koje se može dobiti droga ne odnosi na zakonom propisane medicinske, znanstvenoistraživačke i nastavne svrhe, dok se prema članku 6. odobrenje za proizvodnju droge izdaje pravnim osobama koje imaju proizvodnu dozvolu Agencije za lijekove i medicinske proizvode za proizvodnju gotovog lijeka i tvari koja se smatra narkotikom ili psihotropnom tvari.

sve ovo što garica i drugi reklamiraju probavajte na vlastitu odgovornost, ovisno kakvog si odvjetnika možete priuštiti takva će vam i rješenja na sudovima biti
 

Vetrenjaca123

Degustator kanabisa
31.05.2018
267
1.232
143
Jamrock
Zato sam i napisao jer kod nas zavisi cak i od suda do suda i od sudije do sudije, kako ko gde to okarakterise, da proverite sami i da me ne drzite za rec, u mom kraju je valjda tako dobije se prekrsajna, a ne krivicna, al ako oni hoce dodace sta zele...
 

Planer80

Aktivan Član
25.01.2018
219
2.527
143
Prekršajno se odgovara samo ako se gaji bez dozvole industrijska konoplja i to samo one sorte koje su upisane u registar dozvoljenih sorti.
U Srbiji su to:
- Novosadska konoplja
- Fedora 17
- Helena
- Marina
- Monoica

Sve druge sorte koje nisu upisane u registar, u očima zakona su narkotici. (Ovo važi za Srbiju, verujem da je slično i u okruženju. Takođe, registar dozvoljenih sorti je iz 2014. te je možda dodata još koja.)
 
08.02.2019
14
20
3
33
Pozdrav dobri ljudi ove godine bi se bacio u prvi malo ozbiljniji grow u outu, zanima me kakva je situacija preko rqs uzimat za rh? Brzina dostave i sigurnost prvenstveno...hvalaaa
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vladomar

vladomar

Indika
Banovan
20.11.2016
1.466
7.638
258
Pozdrav dobri ljudi ove godine bi se bacio u prvi malo ozbiljniji grow u outu, zanima me kakva je situacija preko rqs uzimat za rh? Brzina dostave i sigurnost prvenstveno...hvalaaa

Evo ovako prosli tjedan meni dosel paket od RQS-a , narucil CDB kapi i 3 Royal Gorille menke .trebalo je 8 radnih dana i sve stiglo bez problema.
Dobil gratis grinder ,rizle ,naljepnice, plakat , 3 royal cheese auto gratis .Tak da je sigurno i sve štima.
 

lukas

Aktivan Član
20.06.2015
167
590
93
da li su omogucili placanje visa karticom,jer prosle god. sam probavao i nije moglo pa sam narucio preko bank transfer.pitam za podrucje bih
 
  • Sviđa mi se
Reactions: zekobh