Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.01.2015
122
189
43
41
Jel neko narucivao sa bulk online seed i koliko je trebalo da stigne, ja narucio u petak i danas gledam jos uvijek je u fazi obrade poslao im email ne javljaju se, inace sam iz BiH::sex::
 

Infinity

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
21.03.2019
1.770
10.137
358
I mene interesuje BiH, jel ikad iko igdje narućio iz BiH, a da mu je došlo i bilo sve ok. Hvala, novi sam u ovome, pa me strah narućivat:D
 

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Evo sve se vratilo u normalu, bili su im godisnji pa je bila zbrka. Juce naruceno, danas obrađeno i poslano.
Kod i dalje neradi ali dodaju ga rucno samo im javite na mail.
Naručio sam 5 sjemenki i pisao im, dali još stoji 15% popusta, jer mi baca, da ne. Gdje dobijam mail, da prosljedim narudjbu i da stoji popust. Napravim narudjbu sa svog profila(pretpostavljam, da po profilu vidi, tko naručuje). Došao mi je obračun, spušteno nije ništa! Reko, da ubace jednu free sjemenku, to je to. Neču bit djiber za 15% iako imam pravo na to, ali...
Nakraju, ni popust, ni free sjemenku. Da su mi dali rizle od Hempatie, ja bi bio sretan.
Ne naručujem puno, ali zato često iz sigurnosnih razloga! Ali, opet 250kn za 5 sjemenki nije malo!
Iskreno, briga me. Nego, jučer sam dobio paket, a sad naletim na ovo.
Nekako mi je bed iz Španjolske naručivat, pogotovo radi 15%, a okomio sam se na ljubičaste vrhove.
Uglavnom, postotak stoji, ali nazvat, poslat mail i još jednom ih podsjetit.
Vidim ti si dobio 2 poklon sjemenke:)
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Vidim ti si dobio 2 poklon sjemenke
Ja sam se borio s njima dok su im bili godisnji, cekao sam tjedan dana odprilike dok nisu poslali. Taj put nisam ni ja popust dobio ali su mi natrpali 4 menke gratis. (Ginger punch auto, bubba's fift, dinafem power kush i rqs critical) tj power kush je bio neka kompenzacija jer nema naljepnicu da je gift. rizle, majcu, i tako te njihove giftove.

Uglavnom prilikom svake naruđbe nazovem i provjerim dal imaju na stanju, unaprijed zatrazim popust i svaki put sveprođe bez greške. Dosta ljudi mi je reklo da ih uskrate za popust. Kako si i sam reko mail ili poziv obavezan nista bez toga, poziv jos bolje.
Nekako mi je bed iz Španjolske naručivat, pogotovo radi 15%, a okomio sam se na ljubičaste vrhove.
To i meni jos ono cekanje i iskušenje oce li proc ili ce mi doc pismo s carine.. Neda mi se zezat s time ne treba mi takvo sto.
Za pocetak imaju i oni dosta strainova za izbor.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stanaccc and Badi

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.018
2.598
Nevada, USA
Pitanje ekipa :)
Kad se naručuje iz Španjolske, da li pošiljka stigne poštom, preko GLS - a ili kak to ide?
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Imaju jeftine sjemenke, tako da za 5 kom. ni ne očekujem, nešto!
Ionako ču rađe uzet od njih! Dok su vrhovi, veliki, trdi i masni, isplati se!
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

Stanaccc

Banned
Banovan
03.10.2018
1.094
7.560
258
Prebacujem se na Španjolsku!
Uz sve šta Slovenci, prodaju pod sjemenke, ali od 5 proklijaju 3 u istoj maramici na grijaču!
Ni popust na kojeg bi imao pravo, ni rizlu!
Ili sjednem u auto, pa do Beča!
Sjemenke po koje sam išao osobno u Ljubljanu, dan danas, proklijaju još u vodi!
Zadnji put su 3 od 3 ::listomahanje::
@Badi -ako nije problem, od kuda si naručio. Može i u pp. Gledam tvoje sjemenke i znam, da neki strainovi imaju male sjemenke, ali ove....
I uvijek je epruveta puknuta ili od Kannabie je bio skinut papir, koji ide preko kutijice...
Šta je najgore, nije prvi put, ali zadnji put, kad sam se žalio, dobio sam odgovor, da promjenim dobavljača.