Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.11.2019
4
1
3
24
Ok hvala ti, osjećam se jako bolje s tvojim riječima. Prvi put se okušavam u ovakvim stvarima i imam dosta tog za naučit koliko vidim. Jel moze prijedlog za neki sajt gdje nebi trebalo bit problema ili je to sve 50/50 da će proć carinu? LP
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
ne znam drug, na forumu ide prica da od kako je hr u eu nema carine za robu iz zemalja koje su u eu i menke prolaze bez problema. a kod ono, izgleda da nije bas tako jer sve sto dolazi iz drugih zemalja mora da prodje kroz carinu zemlje u koju dolazi. moguce da roba ne bude ocarinjena, ali carini postoji i ako nalete na nesto sto je ilegalno ocigledno vracaju posiljaocu. a mozda samo nisi imao srece pa su bast tvoje pismo otvorili :) imas gore baner sponzora, original seeds store, probaj preko njih iz spanije poruciti
 

trubabuba

Aktivan Član
20.06.2014
959
775
113
planet earth
kolko sam ja upoznat sve sto dolazi van hr prolazi nekakvu kontrolu.
ne razumem zasto hempatia ne salje npr. jednom sedmicno coveka da ude u hr u najblizu postu i posalje sve paketice ko sto to cini jedan drugi shop. tako bi se izbegli problemi i njima i jos vise kupcima koji strijepe oce zavrsit u bajbuk.
 
26.11.2019
4
1
3
24
Dečki pomoć od kad sam vidio da je pošiljka vraćena nisam ništa poduzima dok me danas nije zvao nepoznati broj i nisam se javio. Krenuo provjeriti broj i piše da je broj od Hr pošte, te sad sam u nervozi zasto me zovu i da nije mozda kakav problem u pitanju. Jel imo ko mozda sličnu situaciju ili nešto?

evo sad gle ovo. Pa da oprostite jebe lud zbunjenog u ovom slučaju sam ja i jedno i drugo ja mislim hahah Screenshot_20191205_163559_com.android.chrome.jpg
 
04.12.2019
26
47
13
ma sve je ok iako u zadnjih dva tri mjeseca imaju problema sa svojim
novim
umjesto da bude brze jos je gore .... ali ovo sa carinom je normalno samo mene nikad ne zovu tj ne sjecam se kad me netko iz poste nazvao (bila eu ili kina) .... i jos mi na papiricu napisu da je bio pokusaj dostave a ja kuci cekam paket iz kine ko ozeblo sunce a ono attendie not at home ..... i onda moram tek sutra ici tamo ....
 

Addams

Banned
Banovan
13.12.2019
4
1
3
30
Kupovati u HR je mila majka!Narućujem ih I skroz je ok i dostava na vrata.Plačaš po primetku pošiljke.UVIJEK dobiješ gratis,meni kad je zadnji put rađena naruđba dobio sam gratis u orig.ambal.jedino što piše not for resale.To su promo seeds,a iz Slovenije je tako tako,jako slab izbor,napominjem da je to moj osobni dojam,imajte pozdrave :):thumb:.

Mozes li mi poslati link u DM?

Nova sam, mislila sam da moze u inbox link.
 

Addams

Banned
Banovan
13.12.2019
4
1
3
30
Upravo radim narudzbu preko OSS i trebam informaciju sto izabrati od isporuke (RH)?



Shipping types are:

Standard and Standard Tracking

We highly recommend Standard and Standard Tracking. This is the most efficient and cost effective way to receive your order.

Standard Shipping + Stealth Item
Stripped of bulky breeders packaging and shipped with a random item.
Basic Tracking (Outside European locations)

Stripped of bulky breeders packaging and assigned a tracking number.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi

Addams

Banned
Banovan
13.12.2019
4
1
3
30
Mozete li reci kako da odaberem placanje pouzecem? Kontaktirala sam ih i dobila odgovor da moram prvo uplatit novac a ovdje je netko pisao da moze pouzecem. Ispricavam se ako zatrpavam temu ovime. Narudzba preko OSS.

Your order is now cancelled as requested.
Please note that we must receive payment before we send your order.
If you require further assistance please let us know.
Kind regards