Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

zosefin

Aktivan Član
04.09.2018
132
508
93
Ja cekam danas 5 nedelja i sve govori da od paketa nema nista . Iskreno malo sam razocaran . Prosli put kada sam narucivao stigle su za 10 radnih dana ali sam zato imao problema oko placanja . Prosto neverovatno. Bolje sam iskustvo ima sa Spancima .Ne kazem da nisu dobri ali eto da podelim iskustvo. Celo jutro pokusavam da stupim u kontakt da napravimo neko resenje i po cenu da opet platim ali niko neodgovara na mail.
 

Nogud

“Bolje piti vodu nego naftu.“
24.08.2017
530
841
113
preporuceno pismo je zakon. obicna posta moze da kasni u ovom periodu 30+ dana. u ovoj temi je pisano o slicnom kasnjenju iz slo a paket je stigao.
 
04.05.2015
23
12
3
Daj mi jos neke preporuke ako imas iskustva. Za koliko stizu posiljke okvirno. i sta je Stealth opcija?
 
Poslednja izmena od urednika:
04.05.2015
23
12
3
Placao bih karticom master ili BTC ako imaju opciju.
Bitno je zapravo da su ok semena i da bude normalan prolaz na carini.. mada ti to niko ne moze garantovati
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Pablito

Atox

I belong in hell
11.03.2017
507
1.156
163
Кингстон, Јамајка
Na seedsmanu preporucujem btc iz 2 razloga, prvi je jer je btc, anonimnost, a drugi je taj sto imas 15% popusta + 10% popusta ako ti je prvi put da placas btcom, posiljke realizuju kroz 3 dana, mada znaju da imaju guzvu sada tkd najpametnije je da se naruci pre nove godine, medjutim to je proslo tkd racunaj i do 5 dana da se to realizuje, dok to dodje sve levo desno, sto kaze kolega plus minus 15 dana. Sa dinafemom PREVISE lose iskustvo, kao sto rekoh moja najbolja opcija je seedsman + stealth. Stealth kosta nekih 10e preko ali upakuju dobro plus ako ne prodje salju ti drugi paket za dzabe skroz
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
20200311_123055.jpg
Hempatia me opremila skoro za cjelu sezonu. Narucim rizle dobim menku, narucim gnojivo dobim menku, i sad narucim dvijemenke oni meni 3 gratis.
Za hr svaka preporuka na hempatiju, brzi su. Jedino su proslo ljeto malko stekali dok su im godisnji bili. Do sada nikakvih problema u roku 2-3 dana je kod mene, jos me dostavljac zna pa mi na posao dofura ;)
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
A vidi sada su nekako vise fokusirani na ljude tako da je roba manje vazna. ALi opet uzmi u obzir da je dosta drzava u totalnom kolapsu i nista ne radi kako treba.
Meni je doslo bez problema.