Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ledeni6

Aktivan Član
06.02.2018
386
1.315
143
Evo nakon izmjenjenih 20tak mailova dozvolili mi preko telefona da narucim a placanje ce biti bitcoinom,iako ima puno stranica gdje se ne treba regati,ja odlucio za seedman,vjerovatno zbog svoje osobnosti jer moram upirat u zid,ali eto ponekad se i isplati.
Jos cekam ofgovor ovih supaka.iz RQS da.mi objasne kako izracunaju koliko posto ima indice a koliko sative .ali to je neka druga tema
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.505
258
Hempatia salje uredno, ali evo ja odlucio vise nikad od njih. Svaka naruđba moram jenjat jer nemaju na stanju. Uvjek neki problem i nagrade me kao free menkom, ali ovo sad stvarno me raznerviralo naruceno u nedjelju, oni tek jucer krenuli u obradu naruđbe znaci 4 dana da opce pogledaju, i onda mi jos jave da 2 od 3 stvari nemaju..
Isporuka je uvjek uredna za HR 3 dana. ali sto vrijedi brzina dostave ako nemaju gotovo nikad ono sto trazim.
 
09.05.2020
27
87
13
Pozdrav, imam problemcic. Zaletila sam se jer mi je frend prosle godine reko kako je narucivao preko neta sjeme i da mu uvijek normalno stignu. I odlucila sam narucit sjeme, nisam previse citala o legalnosti, nekako mi je ostalo iz price tog frenda da je sve 5 nema carine u Eu smo i bla bla. Narucila sam preko Paradise Seeds par komada, platila karticom i narucila na kucnu adresu. Ne sjecam se da sam oznacila stealth paket, ne sjecam se ni dal je bilo za oznaciti. Kolike su sanse da to uopce stigne iz NL, i sta ako mi nadju tih par sjemi? Znam da su na topicu ispisani kilometri o ovom al koliko vidim ljudima uredno stizu... ja se ne razumijem toliko pa me zanima stizu li samo iz nekih sopova ili drzava? ili to kako te potrefi sreca na carini?
Znam da sam preishitreno ovo narucila. Bi se trebala zabrinuti?
 
Poslednja izmena:

mester

Zelena za ljubav nekad bila si
Poznanik Foruma
15.09.2018
544
3.367
163
Katastrofa iskustvo s RQS, samo svima mogu preporuciti da ne narucuju od tamo. Dva tjedna su me zavlacili na supportu da ce paket doci, nikad nije dosao i nakon mjesec dana od placanja su mi ponudili refund i kao ispriku voucher od 10% popusta prilikom sljedece naruzbe koja se, naravno, nece dogoditi nikad (sam popust je smijesan s obzirom na mjesec dana ničega (već sam mogao u flower prebaciti) + imaju valjda najviše cijene).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: 0Marac0

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Ako bih narucio preko Linda Seeds i platio preko paypal-a, koliko otprilike bih morao da čekam da seme stigne u Srb?
Da li neko zna odakle šalju? :)