Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SteMara33

Banned
Banovan
17.05.2015
80
15
8
Hvala na odgovoru zabrinut sam samo oko ove korona situacije , da li pošta Srbije dostavlja porudžbine iz Inostranstva, voleo bih da znam da li je neko naručivao u skorije vreme, jer ne bih voleo da mi stigne seme nakon mesec-dva ili tamo jula-avgusta...
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Pozdrav svima ... Nije me bilo nekih 2 godine pa nisam najbolje upucen. Jel je sve ok sa seedsman sad u ovo doba korone , jel je narucivao neko? I da li moze na seedsman paypal ??? :D btw ne reklamiram , samo sam planirao od njoh da narucim xD
 
Poslednja izmena:
  • Angry
Reactions: grouchy
06.03.2008
45
65
18
Somewhere in the forest
Pozdrav ekipaa interesuje me dali jos neko ima problem kao ja.. porucio sam menkice prije 2 mjeseca tacnije danas je 56 dan jos nisu stigle oni kazu kao poslate i svaki put kad pitam o cemu se radi dje su korona korona sranja .. ne znam sta da ocekujem dali ce to stici uopste jos sam platio 10 eura vise u slucaju da ne dodju da mi ih opet posalju ...
 
  • Haha
Reactions: Badi and grouchy
20.01.2014
10
59
13
Hvala na odgovoru zabrinut sam samo oko ove korona situacije , da li pošta Srbije dostavlja porudžbine iz Inostranstva, voleo bih da znam da li je neko naručivao u skorije vreme, jer ne bih voleo da mi stigne seme nakon mesec-dva ili tamo jula-avgusta...
Evo mog iskustva. Poručio sam seme sa Linde 11.05. Seme je poslato 14.05. a kod mene je bilo 18. 05. Šalju putem DHLa tako da je malo skuplje (oko 20e) ali brzo stiže (stiglo bi mi i ranije da nije bilo vikenda). Sve u svemu moja preporuka. Takođe obaveštenje za ljude iz Srbije, Hempatia ponovo šalje za Srb, poštarina oko 5e. Veliki pozdrav svim članovima i želim vam uspešnu sezonu.
 

Zvoniii

Aktivan Član
18.05.2020
71
465
53
36
Kartica, u poštansko sanduče ubačeno.
Pozdrav i ja sam iz BiH pa me zanima pišem sa njima sada pa su mi rekili da uplatim putem predračuna IBAN ali kad bi tako plaćao provizija bi me stajala 20 evra,pa su mi rekli da bi mogao karticom pa me zanima da li si ovom običnom to platio ili mastercard,i da li na sajtu njihovom platiš ili kako,nemam iskustva sa online bankarstvom pa bih te molio ako mozes da mi pomognes kako ide,sezona vec davno pocela..
 
18.04.2020
31
43
18
33
Pozdrav i ja sam iz BiH pa me zanima pišem sa njima sada pa su mi rekili da uplatim putem predračuna IBAN ali kad bi tako plaćao provizija bi me stajala 20 evra,pa su mi rekli da bi mogao karticom pa me zanima da li si ovom običnom to platio ili mastercard,i da li na sajtu njihovom platiš ili kako,nemam iskustva sa online bankarstvom pa bih te molio ako mozes da mi pomognes kako ide,sezona vec davno pocela..
Najbolje karticom.
U tom slučaju moraš voditi računa da ista ima ozada CVV troznamenkasti broj.
Sto se tice podataka identifikacioni podaci sa kartice ne moraju biti isti kao adresa na koju naručujes, dakle moze navesti drugu adresu odnosno drugo ime na koje se vrši dostava.
 

Zvoniii

Aktivan Član
18.05.2020
71
465
53
36
Najbolje karticom.
U tom slučaju moraš voditi računa da ista ima ozada CVV troznamenkasti broj.
Sto se tice podataka identifikacioni podaci sa kartice ne moraju biti isti kao adresa na koju naručujes, dakle moze navesti drugu adresu odnosno drugo ime na koje se vrši dostava.
Hvala ti na savjetu,ma planirao sam da odem u banku napravim racun i karticu uplatim a na taj racun uplatim samo iznos za narudzbu u evrima,a sto se tice podataka i adrese mislim da nije problem da se to stavi na pravo ime i adresu jer je kako oni kazu stealth i šalju kao privatna osoba drugoj osobi pa bi mi to postar urucio licno,i kakva su tvojaa iskustva sto se tice vremena isporuke tj za koliko ti je stiglo.Hvala unaprijed.
 
18.04.2020
31
43
18
33
Hvala ti na savjetu,ma planirao sam da odem u banku napravim racun i karticu uplatim a na taj racun uplatim samo iznos za narudzbu u evrima,a sto se tice podataka i adrese mislim da nije problem da se to stavi na pravo ime i adresu jer je kako oni kazu stealth i šalju kao privatna osoba drugoj osobi pa bi mi to postar urucio licno,i kakva su tvojaa iskustva sto se tice vremena isporuke tj za koliko ti je stiglo.Hvala unaprijed.

Račun tj. Karticu možeš slobodno otvoriti u domaćoj valuti i prilikom kupovine automatika radi konverziju tečaja uz minimalnu proviziju.
Što se tice stealth pakiranja isključivo sam naglasio da se dostava radi u poštansko sanduče.
Vrijeme isporuke plafon dvije sedmice.
Dobri su.
 
06.04.2017
11
40
13
34
Nisam, ali čini mi se pouzdano.
Šalju wordwide besplatno bez trackinga, a stealth je po defaltu ukljucen u cijenu, ja sam izabrao tracking uz dodatnih 7,50 €.
Platio sam u BTC, ali moguce je i kartično. Javim kad stigne
Nikad nije stiglo, ponudili ponovno slanje bez trackinga ili refund, izabrao refund...