Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
obzirom na situaciju u zemlji niko nema muda da petlja sa tako necim ispod tezge. a drzavi nije u interesu tako da... potrajace dok ovde osvane neki seed shop. al necemo o politici na forumu, drzimo se teme
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Ludi Gonzales

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Poz ljudi, je li netko mozda imao reklamaciju sjemenki kupljene preko Hempatie, izgleda staro sjeme nijedna proklijala...sto je jos zanimljivo u original pakiranju falila 1 sjemenka...
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Slavol Žižek

flop87

član od 2008
Banovan
09.02.2018
1.377
7.599
258
desava se to i kod stranih breedera da ne proklija, eto ako sam te utesio :)
ali retko kad da fali menka, obicno bude nesto gratis :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Vutra Dzanki

Naduvani Član
01.11.2019
929
2.592
163
32
Amsterdam
Može da se desi svašta i ništa, kolko sam ja skapirao u Srbiji moraju da te nahvataju na licu mesta pa te zovu da dođeš u poštu ili gde već kao po to pa kad uzmeš u ruke sačeka te inspektor, tako sam pročitao na forumu iskreno nisam čuo za takav slučaj i naravno neka preventiva tj nema uzgajanja na toj adresi na koju je išla pošiljka koja je pala, bar nekih pola godine do godinu možda i duže. Sve u svemu retko se dešava ali nije isključeno.
 

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
36
Planet Earth
Sta moze da se desi ako menke ne prodju na carini?

Evo da i ja uletim... Pozdrav ekipa :) :respect:

Koliko sam skuzio za ovo vrijeme provedeno na forumu a sto je i donekle logicno, pogotovo u RS, te kontrole su pojačane u doba kada se ona inače sadi vani tako da nije na odmet prilikom naručivanja birati neki drugi termin u godini kad ionako pravilno skladištene mogu se čuvati par mj. bez problema.