Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Seedsmen doceruje gde oces,+8e i ako uzmu na granici salju opet,na sajtu ima svako pitanje objasnjeno prevedete i citate,nebi trazio alternative jer je mnogo firmi pocelo da radi dropshiping sa semenom.Preporucujem bitkoin i narucivanje na manje iz vise puta.
 

Themistocles

Aktivan Član
22.07.2018
161
343
63
29
Sale ok sve to,ali pogledaj logicki kakav je to skener koji skenira svako pismo koje udje u Srbiju i dali je to izvodljivo uopste.Mi smo tu informaciju dobili od Hempatie koliko znam,kad se zaredja ovdr po 5-6 ljudi sa vracenim paketima tek ce tad za mene biti alarmantno stanje.Uostalom mozda je sponzor odlucio da se ne bakce sa nama Balkancima mnogo i daje obrazlozenje da nam nebi sasuo istinu koja boli u lice,msm ja cu pokusati na srecu pa javljam.
Edit:Drugaru su prosle spore iz dve drzave spolja bez problema
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443
04.02.2009
10
15
3
Pozdrav ljudi,
ne znam gde drugde da postavim ovo pocetnicko pitanje iako pocetnik bas i nisam ali odgovor ne umem da nadjem tako da se unapred izvinjavam.
Prosle godine sam sadio Autose ( Lsd od Barnija i Sweet Cheese od Sweet seeds) pa sam kao da sam osecao da ce ove godine biti tesko nabaviti nove semenke odvajao seme koje sam nalazio u hedovima. Jel mi se isplati da probam da zasadim tojest koliko se u proseku izgubi na kvalitetu i pohermi ako neko ima iskustva bio bih mu beskrajno zahvalan na odgovoru.
 

grouchy

theGrumpy
16.08.2013
7.177
23.425
1.098
ako si radio u autu, ko zna sta ih je oprasilo.
u svakom slucaju imas regular seme, hermija ne bi trebalo biti, kvalitet/snaga dima mozda malo slabija...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: trevor
04.02.2009
10
15
3
radio sam u autu ,bilo je svega par semenki po biljci.Cini mi se da sam nekad negde procitao da svaka biljka na kraju zivotnog ciklusa izbaci par semenki ako je ne oprasi muzjak... ili sam nesto pomesao... :zvezda:: Kad kazes regular seme mislis da ce biti fotoperiodne ili?
 

Saša443

Izmedju planina i mora..
13.03.2013
2.378
8.618
258
radio sam u autu ,bilo je svega par semenki po biljci.Cini mi se da sam nekad negde procitao da svaka biljka na kraju zivotnog ciklusa izbaci par semenki ako je ne oprasi muzjak... ili sam nesto pomesao... :zvezda:: Kad kazes regular seme mislis da ce biti fotoperiodne ili?
ako su same sebe oprasile onda ce biti 100% zenke,samo je pitanje koja je pohermila,ta koja oplodi samu sebe ima vecu mogucnost hermova...
znaci ako je jedna pohermila ona sama ce imati malo vise herma a ova druga ce biti normalna zenka...
aj sad ti znaj koja je pohermila...
jesu li obe imale semana na sebi?

edit: regular mogu da budu i fotoperiodne i automatici...ti si imao 2 zenke i ne mozes da dobijes regural seme,osim ako polen nije donesen vetrom od neke industriske konoplje ili nekog ko je u blizini sadio regural marihuanu...
na kvalitetu ne gubis,a koliko ,i dal ce biti herma to opet zavisi do genetike...jbg
ako nemas drugo seme sadi to sto imas...trebalo bi da bude ok..
 
Poslednja izmena:
04.02.2009
10
15
3
jesu li obe imale semana na sebi?
to ne bih znao,lsd sam imao dve biljke skinuo sam ih u isto vreme i iskomadao da se suse pa sam semenke skupljao kako sam nalazio dok sam pusio,skupio sam oko 20-ak semenki od lsd i otprilike toliko od sweet cheese
Aj da ne spamam temu vise,videcu da konacno otvorim dnevnik ove godine pa cete moci da pratite sta sam uradio.
I hvala na pomoci :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Saša443

Čađara

Aktivan Član
28.01.2021
210
812
93
30
Kingdom City
Sem hempatije ja više nikog nisam kontaktirao. Od ostalih stranica, u slučaju da je odgovor hempatije tačan (ono za skeniranje pošiljki) bi situacija morala biti ista. Ja sam lično odustao od naručivanja, imam nekih random domaja pa ćemo s tim u out, da ne rizikujem uništavanje brend sjemenke. Ako uspije, za sljedeću godinu lično mejl nekoj od banki sa koje htjednem naručiti pa viditi šta kažu oni konkretno. Mada općenito mislim da tu ideš na sreću, teško da će i meni i tebi neko ovdje dati odgovor i da bude tako. Posebno se to odnosi na Bosnu jer mi baš zaostajemo za regionom a kamoli Evropom što se growa tiče, sjemenki, općenito opreme za indoor kao i gnojiva.

Edit:nemoj pisati post za postom, edituj prethodni.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzo and grouchy
05.03.2021
39
53
18
38
Od Hempatie sam dobila odgovor da ne dostavljaju za Bosnu, ali seedsmen mi je napisao da dostavljaju.. Ni sama ne znam sta i kako..
 
Poslednja izmena od urednika: