Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2020
5
8
3
Naručio sam sa Linda Seed za BiH, uzeli su mi 50€ za dostavu, a vrijednost robe je cca 30€..
Prvo je bila dostava kao 30€ i onda su mi poslali mail kako su dostavljaci povecali cijenu na 50€..
Danas su mi poslali FedExom i ocekujem je za 7 dana.
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Mašala. Samo da tebi ne bude kao kolegi.
Jeste, ja sam naručio preko fedexa, i javili su mi da treba da im dam oko 50e za carinjenje, i da im donesem kopiju l.k., i još brdo nekih papira.... Naravno, oprostio sam se od semenki i cele te akcije
Obavezno javi kako je prošlo.
Edit: mislim da je kolega propustio napisati da "i još brdo nekih papira" uključuje i podatak šta je sadržaj pošiljke.
Na nekom od papira koji sam popunjavao traze i da napasises sta se tacno nalazi u paketu,tu sam napisao da je led reflektor
 
Poslednja izmena:
03.03.2021
36
82
18
Nisu losi ni sa cenama semena ni dostavom ali pitanje je sta se desava sa carinom i dali ko pokusava sa ovima sto hoce da salju u Srbiju,razumem da skeniraju ali zamislite svako pismo da koje udje u Srbiju mora da se skenira dokurca ako mogu to da postignu,cekam xa neko potegne ili da se javi neko ko je vec narucii i narucujem i ja pa javjam sta i kako.
Ajmo Srbija,ukljucite se da vidimo sta raditi
Mr.Bud Slo,bez problema,cak je i postarina besplatna..stize za 5dana..

inace semena si nemaju bas dobar stealth,pitanje je dana kada ce provaliti..narucivao 2puta i jednom su otvorili,ali Bogu hvala nista..inace licno sam im napomenuo da promene stealth,jer ako im samo 1 iz Srbije padne,pasce svaki,ali me nisu poslusali jbg..ovima iz Slo sam ja licno osmislio stealth,najprostiji,a veoma efikasan nacin..

Inace sve je islo na skener oduvek,nego sada su uveli neke novine i moraju prijaviti sta salju u posti o tome se radi..a problem je sa nekima sto ne slusaju musterije sta im pricaju ,tek su sad neki skontali...
pa ja sam razmenio preko 40 mejla kako bi nekim prodavcima iz Slo i Hrvatske objasnio neke stvari i savetovao ih u vezi stealtha za Srbiju i ostale zemlje u okruzenju i Bogu hvala neko me je i poslusao..vecina njih ako uopste ima stealth opciju ,drzi se jednog te istog,sto je veliki problem za nas..moraju to menjati cesto,kao ostale normalne banke..nek uloze u pakovanje i nek dignu cenu,sto sam ih i savetovao i bice sve ok..ovako bi dosta musterija izgubili iz Srbije,Bosne,Crne gore..
 
Poslednja izmena:
03.03.2021
36
82
18
Hvala brate..nije da ih reklamiram itd,ali ovo sa mr.Budom je bas zbog toga dobro sto je pismo obicno,ne mora se posti prijavljivati sta je unutra,a to je obavezno od ove godine,ne ide na cekiranje na carinu,jer nema pracenje i nije upadljivo ni priblizno kao paket itd,a kao drugo mozes platiti western un. za 2 min i trece,besplatna postarina,pa gde ces bolje..jbg imaju par banaka,ali kad je gusto,extra je..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zodra
01.04.2021
51
193
33
32
Pozdrav,
narucio sa mandale 26.3. far out sjemenke, super stealth shipping u hr. od 30.3. mi stoji da je u tranzitu. mandala.JPG
da se zabrinem i očistim sve tragove planiranog growa il je to normalno da im toliko treba?

Naručio i 5.4. od sponzora glsom i stigle 8. sve uredno.
 
21.04.2020
5
0
1
29
Otprilike pre mesec dana narucio 5 menke od seedsmana, preko stealth packa. Pre 2 dana su mi dosli 4 inspektora kuci sa nalogom od viseg suda za pretres, pretresli celu kucu nisu nasli nista sem mrvilica i rizli. DA ZNATE DA NE PORUCUJETE OD SEEDSMANA. Srbija
 
  • Angry
Reactions: Ledledeni

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
21.04.2020
5
0
1
29
a sta ti je seedsman kriv? narucio si, oni su ti poslali.... a to sto je carina otvorila paket i proslijedila policiji...nije problem seedsmana.
desavalo se vec to bez obzira na breedera/banku ili stealth.
onda izgleda da nisam dovoljno citao po forumu, ja sto sam video najgore sto je moglo da se desi je da me zovu od carine a ovo da mogu da dodju kuci na pretres nisam video
 
04.07.2018
3
5
3
23
Pozdrav, hteo bi da opomenem neke clanove iz Srbije, ukoliko narucuju preko mr.buda, da to ne rade.

Semenke narucene u Petak 16.04.2021

1618916152277.png
Cuo sam se sa momkom na mail, rekao je da uplatim preko wester uniona i da mi salje u ponedeljak
1618916545040.png
Uplatio sam isti dan i poslao na sta je on odgovorio:
1618916930131.png

Naravno, kontaktirao sam momka juce ujutru da pitam da li ce posiljka biti u toku nedelje, naravno, nema odgovora.
Toliko o njima, pazite se. pozdrav