Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
09.03.2021
47
249
33
35
A za BIH zna li se sta ?Hempatia prosle godine radila ,vise ne salju! Dve semenke Big Bude iskoriscene inace bio mi je to prvi grow ,jedna u januru poteskoca svega i svacega bilo ali se i pusilo,druga 3x4 puta bolja ruka i to za dosta kraci vremenski period ...Onda sam malo pauziro i skoro negde reko ajde opet da se proba i ladno sjebem sve tri semenke ,klijanje u maramici dve su pustile klicu tipa 3-4 mm(dok ove prve dve su imale klicu i preko 10mm ,druga je i kotiledone pustila u maramici,bila zuta skroz ali se otrgla)a ove tri posadjene u zemlju nisu nikada ugledale svetlost dana,a jedna nije nikad proklijala istrule su bukvalno....Sad nemam od koga da porucim on line,a familija iz EU stize tek u novembru tak da za novu nece bit nista ....
 

Cofke

Do Shivaya!
09.03.2014
245
322
63
Meni isto nece kartica preko seedsmana , cuo sam se sa bankom i sa seedsmanom ne znaju u cemu je problem,javi ako tebi prodje
 

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Linda Seeds - naručeno 3.9., stiglo jučer.
Na poklon rizle i neki fensi sticker, a napravio 90kn troška. ::listomahanje::

Točno kad ću u Španiju, moram do njih, da vidim kako živi ekipa iz Linde hahahha.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi and jopezg

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
De ste drugari? Kako ide sad za Srbiju? Ko je skoro poručivo? Meni su u januaru vraćene pare,ali njih ne mogu u supstrat pa da nikne :watch:. Imam za sad ,ali bih da se obezbedim :vutra:
I obneznanim
 
24.03.2017
139
207
43
Pozdrav dobri ljudi!!
evo danas naletih na neku stranicu za swapanje i trejdanje sjemenki, reg, fem i auto, tek se pokrenula koliko vidim, ima jedno 40ak ljudi od svugdje.
pa evo linka, ako ce netko probat, ja sigurno ocu.


ps: ima aplikacija za to, upute na stranici...
 
Poslednja izmena od urednika:

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Dobra ideja, ali ne znam nije mi to baš...ne može ti garantirat da je sjeme pravilno skladišteno, a i pitanje koliko dugo već stoji :).
 
  • Sviđa mi se
Reactions: FatOne

Stroker

Aktivan Član
20.06.2020
30
333
53
29
Jel stizalo sta kome za Srb skoro, kakvo je stanje sa prolazom na carini, razmisljam da porucujem ali koliko zapazih mnogi govore da koci jebeni skener? Ako je stizalo odakle je najbolje, razmisljak seedsman...
 
03.02.2021
33
51
18
36
Stiglo za Srbiju danas od novog sponzora. 7 dana je trebalo, sto je super, a narucio sam 5 semenki + 4 na poklon zvanicno i dodali su jos 4. Zaboravio sam im samo naglasiti da izbace poklone, jer da je neko zavirio bilo bi ocigledno odakle je posiljka i verovatno joj spasa ne bi bilo, mada je samo seme bilo dobro zastekano. Vise sam nego zadovoljan posiljkom i komunikacijom. Jos samo da klijavost bude dobra.
 

Stroker

Aktivan Član
20.06.2020
30
333
53
29
Dobro si rekao to za poklone i ja treba da narucim pa cu napomenuti za svaki slucaj.

Zaboravoh da pitam jesi preko herbia ili seedstockera?
 
Poslednja izmena od urednika:
03.02.2021
33
51
18
36
@Stroker Herbies, mada sam pogresio oko broja semena posto me je chat vec iskvario i poceo sam da pijem od prepodne... U svakom slucaju ako se subskajbujes na njihove mailove dobices poklon semenke (sto ja nisam uradio tad), pa ce doci na isto.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Limeni666

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Dutch Passion - pa dobro šta ima u tom menkama da toliko koštaju? :D

Ali vidim da imaju jako dobru klijavost, i pozitivne kritike.

Kako oni prolaze u RH, pretpostavljam da sve isto kao i Linda i ostali?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo and FatOne

Trulyo

Aktivan Član
Poznanik Foruma
01.02.2019
1.029
5.347
258
Hempatia, narucio u petak, danas stiglo.

Dinamex auto od Dinafema, fora pakirano i osigurane menke sa spuzvicom i kuglicama protiv vlage. Vec dvije na klijanju. :D