Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.02.2021
33
51
18
36
@Limeni666 Banka ne bi trebalo da bude bitna ako su u pitanju Visa i Mastercard. To Ameri odredjuju ko je na crnoj listi, a lokalne banke prate. Bar koliko sam licno upucen. Herbies nisu Francuzi, nego Spanci i nije mi jasno zasto ti blokira transakciju.
 

jopezg

Aktivan Član
06.05.2017
852
5.554
233
Placam preko deviznog racuna. Narucim send by letter i uzmem tracking posiljke.Uredno me doceka pismo u sanducicu. Nikakva preuzimanja, cekanja postara i tak dalje. Jel ako ga nemas tracking nema povrata love odnosno nove posiljke ak se zagubi narudžba. Kroz 5 radnih dana mi uredno stigne. Ak te pogodi vikend, onda je cca 7 dana.U jednom trenutku te traze broj narudžbe, pri placanju il negdje pa nemoj zaboravit upisat. I ja uvjek stavim koji euro vise zbog tecaja, provizija i takvih gluposti, da se ne sjb zbog par eura
 
Poslednja izmena:
20.03.2012
41
63
18
48
Vraćeno ti je pismo odakle je došlo. Nadam se da nekim čudom grešim, ali mislim da je to u pitanju. Jesi od sponzora naručio?
 
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Placam preko deviznog racuna. Narucim send by letter i uzmem tracking posiljke.Uredno me doceka pismo u sanducicu. Nikakva preuzimanja, cekanja postara i tak dalje. Jel ako ga nemas tracking nema povrata love odnosno nove posiljke ak se zagubi narudžba. Kroz 5 radnih dana mi uredno stigne. Ak te pogodi vikend, onda je cca 7 dana.U jednom trenutku te traze broj narudžbe, pri placanju il negdje pa nemoj zaboravit upisat. I ja uvjek stavim koji euro vise zbog tecaja, provizija i takvih gluposti, da se ne sjb zbog par eura
preko kojeg sponzora narucujes , sviđa mi se send by letter opcija , sry ak te gnjavim sa glupim pitanjima , tesko mi sad napravit acc na sva 4 sponzora i testirat to da bi saznao :p brze da tebe pitam
 
20.03.2012
41
63
18
48
Pa piše ti, kontam da nebi bi napisali "vraćena pošiljka" onako iz zajebanicije. Izvini sad sam ukapirao da mi ti pitaš zašto je vraćena... Bele veze nemam. Kad sam ja pre par godina naručio, imao sam opciju sa tracking number-om ili obično pismo, ja sam izabrao obično, plain, jer su to na sajtu preporučivali kao bolju opciju.
 
Poslednja izmena:
01.11.2021
35
20
8
25
Pa piše ti, kontam da nebi bi napisali "vraćena pošiljka" onako iz zajebanicije. Izvini sad sam ukapirao da mi ti pitaš zašto je vraćena... Bele veze nemam. Kad sam ja pre par godina naručio, imao sam opciju sa tracking number-om ili obično pismo, ja sam izabrao obično, plain, jer su to na sajtu preporučivali kao bolju opcijuv
Vratice mi u postu iz koje sam poslao? Je l postoji drugi nacin da im ne saljem novac ovako ?
 

Сјај

Oбаока оkа око
Poznanik Foruma
27.11.2015
935
5.967
233
Шчбћа
Da objasnim, teško. Navešću ti tri mogućnosti. Odeš i lično kupiš, naručiš internet karticom kao sav normalan svet i napredniji način plaćanja kriptovalutama. Ti odaberi koja ti odgovara.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mr.dr.Smok

vrhunski_indikator

Dark Rider
26.06.2011
658
3.093
163
Osetim miris vasih hedova
Imas vise nacina porucivanja, svakako najjedonostavije je placanje karticom, a moja preporuka je herbies seeds, ja nisam imao srece da stignu do mene semena jer je carina bas detaljna postala, ali svakako nisam na gubitku, novac ce mi biti refundiran, tako da nemas sta izgubiti, probaj pa ces znati na cemu si :)
 
01.11.2021
35
20
8
25
Nemam racun u banci da li mogu na onaj nacin da im uplatim ili tako nesto... jer cu cekati 20 30 dana da otvorim racun vec cekam 15 dna na carini. Cekacu jos ali sam nesto nestrpljiv hteo bih u to sto pre da se upustim.