Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
Ovako imam pitanje , vec sam narucivao na svoju adresu i bez problema je sve bilo. E sada nemam opciju narucivat na svoju adresu jer sam se preselio i jedina opcija da budem neuhvacen od strane žene mi je kupit poštanski sandučić , zaljepit ga na zid neke zgrade pored tuđih sandučića i naručit sjeme tu , ima li itko iskustva s ovime ? mislim stavit fake ime i prezime , mozda cak ime firme (fejk) . Kako poštari rade - dali im je bitno dali vi stvarno tu zivite ili samo dobiju adresu i ime - otiđu na tu adresu traže sanducic , ako ga nađu s vašim imenom i prezimenom stave pošiljku i ćao. AKO JE ITKO OVO RADIO please recite mi iskustva bas me zanima dali je ovo moguce . hvala
 
  • Sviđa mi se
Reactions: alive
04.12.2021
53
102
18
emerald triangle
@HowardMarks
Pozdrav,narucivao sam dosta puta na poste restante,sa hempatie platis po preuzimanju samo upises poste restante i postanski broj u blizini tebe..poz
Hvala na odg , Hvala i Marcu , al stvarno me zanima dali je moguce ovako stavit poštanski sanducic negdje i fejk ime i prezime i narucit na adresu recimo u zgradu pored tuđih sandučića zaljepiš svoj, dali bi to došlo ili oni provjeravaju dali ta osoba tu zivi i dali postojis , jer 100% anonimnost bez ostavljanja ikakvih tragova me zanima , nevolim pošte i iznajmljivanje sanducica.
 

Palma

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
07.02.2021
270
1.482
143
34
Pa nece ti dostavne sluzbe sigurno provjeravat na kojoj si ti adresi prijavljen. Veci su ti problem stanari zgrade koji bi to mogli primijetit.
 
20.04.2020
5
1
3
25
mozes ti preko herbiesa narucit jer dolazi na UPS,stavis fejk ime niko ti osobnu traziti nece pri preuzimanju i jos platis po preuzimanju a dodu ti za 6-7 dana!Kuzim tvoje kombinacije ali cine mi se pre zahtjevne.Poz
 
Poslednja izmena od urednika:

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Dostavljac vecinom zove. Kao dali mozes izac preuzet. Ti mu kazes ma samo baci u dvoriste i to je to. On ce tako i napraviti. Nije mi jednom dostavljeno bez da sam prisutan isto tako na drugu adresu dok se radilo o sjemenu. Lik bacio kutijicu di sam mu rekao preko telefona i otkocao da je dotavio. A stavljanje laznog sanducica s LAZNIM IMENOM I PREZIMENOM je kazneno djelo, kao i lazno pretstavljanje :D (Ovo vrijedi za sve kurirske sluzbe, ups, dpd, gls, dhl, pa cak i hr posta express.)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Identicno je i kod Some. Posiljka unutar EU ne ide uopce nikakvoj posti ili instituciji :) Ovisno o drzavi izvan EU, i to se moze proci pod pismo ukoliko se samo sjemenke narucuju.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Cyric and Trulyo

beštija

Prijatelj Foruma
16.03.2012
4.379
27.718
1.098
Trøndelag
To ce ti okrajcat dostavljaci :D
Najbolje i najsigurnjije je naruciti sjeme sa jos necim da je paket 2-3 kg onda 100% prolazi i za zemlje van eu. Pisma iz holandije za srb ili bih, ono zapita se i carinik. Eto to je moj neki tip, recimo uzmes menke i narucis paket caja i nek ih strpa recimo u unutra i miran si.
 
Poslednja izmena:

Igorče

Član iz separea.
Poznanik Foruma
14.04.2016
966
3.761
163
42
Ne znam odakle si, ali imaš gore naše sponzore, ja sam od njih naručivao i sve je ok, a iz Slovenije nije moglo u Srbiju, može u Hrvatsku. Ja sam konkretno naručio seme iz Španije i stiglo je za cca15 dana.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Bizzzo
27.12.2014
2
0
1
33
Treba da narucim za srbiju i da znam koje je najbolji nacin da stigne i koju sortu semena da narucim za napolje sa se sadi

Ne znam odakle si, ali imaš gore naše sponzore, ja sam od njih naručivao i sve je ok, a iz Slovenije nije moglo u Srbiju, može u Hrvatsku. Ja sam konkretno naručio seme iz Španije i stiglo je za cca15 dana.
Ne mogu da ti pisem u privatno ali hvala ti na savetu