Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Somaseeds

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
15.02.2022
70
601
83
@mravak enjoy the book. Lets see together how soil works!
@goran641 thanks. Means a lot!
@ivke986 This was really fast. 7 days to Serbia. Niiiice.
@dvadeseteGaSim I hope there are some results this time,
@Wolfbrother we are still in the story I would say :) However, thanks a lot for your attention and orders. Cheers!"
Love u all
Keep it green .........................................bless........................................
 

Zlatnik

Aktivan Član
30.06.2022
194
1.941
143
Aj da se ubacim :) odes izaberes sta hoces i koliko hoces na placanje uneses promo kod.. i na kraju ti pise koja je cena.. ja sam imao dodatak za stealth. I onda ces znati koliko je konacno za placanje nemoj tako napamet
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Pozdrav @lirika Kako ćeš znati koliko trebaš uplatiti prije nego napraviš narudjbu? Znaci odradiš order na webu, dobiješ broj ordera. Platiš u Wu iznos, slikas MTCN i pošalješ po uputama. Piše ti sve u privatnoj. Evo i zlatnik napisao.

P.s.

Nemoj reply na moj post pa pisati tekst pa reply opet. Samo na dno i kreni pisati.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lirika

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
Garfield GIF
 

DjedMraz

https://twitch.tv/vutraorg
Poznanik Foruma
13.04.2020
574
3.138
203
stavio sam tu poveznicu iznad jer bio je objavljen popis trgovina sa radnim vremenom i lokacije., nema vise , sori.,ugl
ima trgovina za to i moze se kupiti,morat ces guglat malo,.ne rade vikendom :) , a uvijek mozes i naruciti preko stranice od ponudenih , bez panike..clan si od 2015 kako si zapeo sa sjem., :)
 

Zmajmun zemljanin

Aktivan Član
15.05.2015
224
371
63
Barbados
Naručio sam svega 2 puta.. Oba puta po puno pa mi je trajalo po 2 sezone.. Jednom sam slao pare u koverti pa je bilo malo stresno a drugi put mi je naručila prijateljica.. A sad sam resio da odem da kupim lično i da ih odmah dobijem a ne da čekam da stignu. A i uvek mi je malo cimka da ne nadju. Oba puta sam preko seedsman i nisu se bas potrudili da ustekaju.. Nego ne znam kad se lično kupi da li se dobijaju free semenke?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: DjedMraz
05.03.2021
39
53
18
38
Ja sam malo istrazila Sloveniju jer je bio plan da licno odem..nedostatak slovenskih trgovina je to sto ne rade subotom,pa bilo ko ima obeveze radnim danima ne moze kupiti. Ja sam nasla jednu radnju koja ce od 1.3 imati menke u radnji,a do tada se mora unaprijed naruciti. Ako imas mogucnost da odes radnim danom,koliko sam shvatila,ima 5-6 radnjica u kojima se moze naci svasta...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Zmajmun zemljanin
05.03.2021
39
53
18
38
Nisam rekla da sam kupovala,samo da sam istrazivala s ciljem da odem :)
Mene zanima sljedece: za koji seef bank biste rekli da nabrze dostavlja,na Balkan,tačnije u BiH?
Nije mo problem placanje karticom,ali cilj mi je da sto prije dodje na adresu jer mi jedna porudzbinq vracena senderu,a bliži se vrijeme sjetve