Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

EXARP

Aktivan Član
10.12.2006
488
66
48
50
A sranja....:sick:
Od koga si naručiva, od kojeg shopa? Kako si naručiva; kartica, cash?
Daj više informacija, bogati.

U svakom slučaju...sorry care:eek:hno:
 
28.01.2009
45
6
0
41
Weedran je napisao(la):
yebte, nisam znao da im je toliko malo potrebno da dobe nalog za pretres o_O
svaka čast državi koja nam omogučava tako veliku slobodu i privatnost
Sve to jos plus u Srbiji prosao zakon protiv diskriminacije....homici mogu brak i tranvestiti...a mi ne mozemo da pusimo biljku.....kriminalci smo sto pusimo biljke....he....od kad su uveli ovaj zakon ja sam sada i zvanicno Rastaman:)ako mi nadju joks,ja im kazem da sam rasta da je to u mojoj kulturi normalno,ako me privedu...tuzim g...a zbog diskriminacije:icon_lol:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: dzidzimilovic
16.02.2009
15
6
3
37
hehe...i meni jutros stiglo pisamce od aliena i u njemu 5 fem durbanp:] ... pre 11 dana sam poslao pare
stiglo bez problema, doneo cika postar...ulepsao mi dan covek :D
jben stealth! :]]]
:sun2:
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Dobar izbor! Meni je DP najbolja marihuana, ne najjača ali najbolja!!!!!!! Nažalost to je za outdoor, Pozdraf! :bis:
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Samo da prijavim jednu uspjesnu narudzbu, sa Alinea. Durban Posion. Stiglo na kucnu adresu. Pare slane postom. Ukupno 20 dana je proslo od dana kad je poslana narudzba s lovom do dana isporuke.
 
14.07.2008
26
0
0
46
Ljudi,jedno pitanje,
Kada saljete Alienu novac u koverti,kakvo pismo posaljete?.,ono u smislu obicno,preporuceno,vrednosno?
Hvala.
 
04.09.2008
22
0
0
45
Ljudi upozorenje, VELIKO upozorenje!!!!!

Sad me zvao prijatelj.
Ovako, naručio frend na njegovu adresu sjemenke sa Aliena. Sve standardno, pare poslao poštom, seeds grain zaden....
Za tjedan, dva u sandučić mu dolazi poruka od pošte da dođe po pošiljku.
On ode u poštu i dobije kuvertu, dođe kući, otvori kuvertu u kojoj ima potvrdu da mu je pristigao paket iz '.........' i da ga dođe podignuti u poštanski ured za carinu tad i tad.
Za koji dan mu dođe opet poruka da dođe po paket.

Danas ode po paket i daju mu ga bez problema, izađe van iz pošte i zaskoče ga murjaci u civilu i tu počinje show.
Odvedu ga u postaju i par sati ispitivanje, detaljan pregled mobitela, pozivi, poruke i ostalo.

Nakon toga pretres stana i ZAPLJENA kompjutera.
On naravno nema pojma što je to i ko mu je to poslao i što se događa.
Prilikom pretresa stana nije ništa sumnjivo pronađeno, nisu mu na kraju ni zapljenili kompjuter jer nisu u biti ništa sumnjivo pronašli, ali su ga zato detaljno pregledali.

Slijedi mu sudski proces kod suca za prekršaje zbog posjedovanja.

Kaže da je čuo u muriji kako razgovaraju da se to sad u zadnje vrijeme često događa da stižu paketi iz '.........' (dakle znaju) i da pokušavaju pohvatati te što to rade.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
noose je napisao(la):
Ljudi upozorenje, VELIKO upozorenje!!!!!

Nakon toga pretres stana i ZAPLJENA kompjutera.
On naravno nema pojma što je to i ko mu je to poslao i što se događa.
Prilikom pretresa stana nije ništa sumnjivo pronađeno, nisu mu na kraju ni zapljenili kompjuter jer nisu u biti ništa sumnjivo pronašli, ali su ga zato detaljno pregledali.

Slijedi mu sudski proces kod suca za prekršaje zbog posjedovanja.

Kaže da je čuo u muriji kako razgovaraju da se to sad u zadnje vrijeme često događa da stižu paketi iz '.........' (dakle znaju) i da pokušavaju pohvatati te što to rade.


Ta prijava ce pasti, ako ne na prvostupanjskom sudu, onda na drugostupanjskom jer sjemenke ne sadrze THC, a one same po sebi nisu dovoljne za kvalifikaciju djela kao kaznenog (niti prekrsajnog). Ovo je stav Vrhovnog suda.

Ali je sjebano sto ce ostati u evidenciji, mamu im.... To je jos jedna divna stvar u RH, nema veze jesi ti osudjen za nesto ili ne, ti si dozivotno u evidenciji policije (oni ju zovu ABC evidencija)


Inace, da se meni tako sto dogodi, tuzio bih drzavu za nanesenu psihicku bol i izvuko pare neke :)
 
14.07.2008
26
0
0
46
`bem ti zivot.Taman sutra htedoh poslati lovu,a sada....Paranoja.

Mene zivo zanima u kakvom gradu zivi taj sto je tako prosao,jer sam ja cuo da navodno lakse prodje posiljka za velike gradove tipa Beograd, Zagreb jer je posta vise zauzeta pa se ne stigne obracati paznja na svako pismo,dok ovi u manjim gradovima ne znaju sta ce od dosade pa onda jure seme po paketima.
 
27.03.2009
14
0
0
33
Eneski je napisao(la):
`bem ti zivot.Taman sutra htedoh poslati lovu,a sada....Paranoja.

Mene zivo zanima u kakvom gradu zivi taj sto je tako prosao,jer sam ja cuo da navodno lakse prodje posiljka za velike gradove tipa Beograd, Zagreb jer je posta vise zauzeta pa se ne stigne obracati paznja na svako pismo,dok ovi u manjim gradovima ne znaju sta ce od dosade pa onda jure seme po paketima.
ak ces narucivat..daj javi kak je proslo..i jel zivis u zagrebu il beogradu..
bas me zanima jer ja mislim narucivat najesen

nije da me strah murije..nemoze mi nis..al mi starci mogu..
uvijek se mozes pravit glup..kao bilo ko je mogo narucit na moje ime..
neam pojma kaj je unutra.. al opet mogu te ***** u stanici..i nazvat mi starce..sto nebi bilo ljepo..
 
14.07.2008
26
0
0
46
Ma javicu ja sta je bilo svakako,ali vidis da to nema veze,pa vidis i sam na par prethodnih stranica da je u dosta njih dobilo,i to jos od postara na ruke,par njih nije dobro proslo,a ima i onih koji nisu dobili ni ovo ni ono,pojela maca,i to sve u zadnjih dva meseca.
Pa ti sad zakljuci sam.