Naručivanje sjemenki - zabranjeno reklamiranje!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
04.09.2008
22
0
0
45
Eneski je napisao(la):
Mene zivo zanima u kakvom gradu zivi taj sto je tako prosao,jer sam ja cuo da navodno lakse prodje posiljka za velike gradove tipa Beograd, Zagreb jer je posta vise zauzeta pa se ne stigne obracati paznja na svako pismo,dok ovi u manjim gradovima ne znaju sta ce od dosade pa onda jure seme po paketima.

Nije Beograd ni Zagreb, ali.....
 
04.09.2008
22
0
0
45
Grasak99 je napisao(la):
Ali je sjebano sto ce ostati u evidenciji, mamu im.... To je jos jedna divna stvar u RH, nema veze jesi ti osudjen za nesto ili ne, ti si dozivotno u evidenciji policije (oni ju zovu ABC evidencija)

Ej imam jednu dobru ideju!

Ajd ako netko ima viška love ili da se dogovorimo pojedinačno i da naručimo neke jeftine sjemenke sa Aliena i da ih naručimo na adrese nekih bitnih ljudi u politici i policiji, npr. ministru unutarnjih poslova, sucima, načelnicima i šefovima policije ........

Zatim obavjestimo novinare, uputimo ih u priču kako ljudima ostaje doživotno u evidenciji posjedovanje nečega što im je mogao bilo tko naručiti na njihovu adresu.

Onda novinarima kažemo kome smo sve naručili i kada bi to otprilike moglo stići na njihovu adresu, pa neka malo prate i snimaju situaciju, pa da vidimo da li svi ljudi imaju ista prava i da li će i njih maltretirati, pretresati, evidentirati kao i nas obične građane.

Vjerujem da bi to novinarima bila vrlo zanimljiva priča, zamisli da snime nekog suca kako prima sjemenke marihuane.
Možda bi se onda nakon toga i postavila neka pitanja i postigao neki pomak u 'svezi sa svezom'.
 

Highty

Aktivan Član
05.09.2005
162
50
0
Pomak se ne bi apsolutno nikako postigao, to što si napisao si napisao kao prvo na totalno krivom mjestu a ideja ti je glupa i bojim se da bi zbog ovog mogao dobit upozorenje - jer ako nešto želimo postić kao organizacija i kao normalni ljudi (što vjerujem da većina nas ovdje to jest), onda se to mora i MOŽE postić na diplomatski, intelektualni način a ne ovim putem. To što si napisao bi bila dobra zajebancija a ne sredstvo za borbu za naša prava, pa nismo mala djeca iz vrtića!!???!!!?????
Na kraju krajeva, sve se može saznati bez problema, to garantiram, tko, zbog čega, kada i s kim......ti ljudi koji sjede na Markovom trgu, stari moj, imaju toliko ovlasti i veza i špaga, kako hoćeš, tako da mi s tim ne bi postigli apsoultno ništa!!!

Put your mind into it's upright position!

Da ne budem offtopic:
Ako imate nekoga negdje gdje ima kakav growshop, imam ideju koju ću vjerojatno i ja pretočit u djelo a to je da mi frendica koja živi u mjestu gdje ima sjemenki za kupit, dam joj pare, ode kupit i moja baka npr. živi u tom istom mjestu, nađe se s tom mojom frendicom i kad ide lijepo baka k meni u posjetu, mi dofura sjeme koje je frendica kupila i spremila u "poklon" za mene ili u džep od hlača koje su mi npr. jednom ostale kod nje i slično, tako si možete naručit sjeme da ih netko apslutno neutralan dofura do vas... :), tko će ić pretraživat tetu, baku, djedu i sl...koja ide u posjetu rodbini za blagdan a ni sama ne zna kaj fura u poklonu ;), smatram da je to jedan od najsigurnijih načina naručivanja sjemenkissa :)
 

loobi

Aktivan Član
14.09.2005
132
5
18
Vidim da svasta se desava... pa zasto da krijemo odakle dolaze posiljke, mislim da je to jasno i provaljeno, ...pa iz Poljske! i sta sad...
 
27.03.2009
14
0
0
33
Highty je napisao(la):
Pomak se ne bi apsolutno nikako postigao, to što si napisao si napisao kao prvo na totalno krivom mjestu a ideja ti je glupa i bojim se da bi zbog ovog mogao dobit upozorenje - jer ako nešto želimo postić kao organizacija i kao normalni ljudi (što vjerujem da većina nas ovdje to jest), onda se to mora i MOŽE postić na diplomatski, intelektualni način a ne ovim putem. To što si napisao bi bila dobra zajebancija a ne sredstvo za borbu za naša prava, pa nismo mala djeca iz vrtića!!???!!!?????
Na kraju krajeva, sve se može saznati bez problema, to garantiram, tko, zbog čega, kada i s kim......ti ljudi koji sjede na Markovom trgu, stari moj, imaju toliko ovlasti i veza i špaga, kako hoćeš, tako da mi s tim ne bi postigli apsoultno ništa!!!

Put your mind into it's upright position!

Da ne budem offtopic:
Ako imate nekoga negdje gdje ima kakav growshop, imam ideju koju ću vjerojatno i ja pretočit u djelo a to je da mi frendica koja živi u mjestu gdje ima sjemenki za kupit, dam joj pare, ode kupit i moja baka npr. živi u tom istom mjestu, nađe se s tom mojom frendicom i kad ide lijepo baka k meni u posjetu, mi dofura sjeme koje je frendica kupila i spremila u "poklon" za mene ili u džep od hlača koje su mi npr. jednom ostale kod nje i slično, tako si možete naručit sjeme da ih netko apslutno neutralan dofura do vas... :), tko će ić pretraživat tetu, baku, djedu i sl...koja ide u posjetu rodbini za blagdan a ni sama ne zna kaj fura u poklonu ;), smatram da je to jedan od najsigurnijih načina naručivanja sjemenkissa :)


i ne samo sjemenaka..:icon_lol:
 
28.03.2009
40
0
0
39
Ma narucis lepo na komsikinu adresu i kazes da si greskom dao njenu adresu, i da treba da ti stigne pismo kod nje. :icon_lol:
Joj al sam pokvaren ... :keepoff:
 
04.09.2008
22
0
0
45
Pa napisao sam to tu jer sam isfrustriran situacijom koja se desila i s tim što će tom čovjeku ostati u evidenciji nešto za što nije ni kriv ni dužan.

'sredstvo za borbu za naša prava' - e ova ti je dobra, daj molim te gdje ti živiš.
Ako će se nekad promijeniti situacija vezana uz marihuanu, biti će to zbog eventualnih pozitivnih pomaka svjetskih trendova i prilagođavanja Američkim i Europskim zakonima, a ne zbog toga što češ ti nekome na 'diplomatski i intelektualni' način nešto objasniti.

Pogledaj malo zasjedanje sabora (imaš svaki dan na drugom) pa da malo vidiš kome bi se moralo nešto objasniti.

Ja sam samo ljut zbog ovoga što se desilo!
Možda ne bi ništa postigli s tim, možda bi samo izazvali kontraefekt, a možda....

BTW ako netko pošalje novac za sjemenke poštom i naruči na nečiju adresu to ne može nitko saznati. Osim ako im ne ostaviš osobnu e-mail adresu ili neki drugi podatak.


Pozdrav i bez uvrede!
(Ne da mi se raspravljati)
 
14.07.2008
26
0
0
46
Highty je napisao(la):
Da ne budem offtopic:
Ako imate nekoga negdje gdje ima kakav growshop, imam ideju koju ću vjerojatno i ja pretočit u djelo a to je da mi frendica koja živi u mjestu gdje ima sjemenki za kupit, dam joj pare, ode kupit i moja baka npr. živi u tom istom mjestu, nađe se s tom mojom frendicom i kad ide lijepo baka k meni u posjetu, mi dofura sjeme koje je frendica kupila i spremila u "poklon" za mene ili u džep od hlača koje su mi npr. jednom ostale kod nje i slično, tako si možete naručit sjeme da ih netko apslutno neutralan dofura do vas... :), tko će ić pretraživat tetu, baku, djedu i sl...koja ide u posjetu rodbini za blagdan a ni sama ne zna kaj fura u poklonu ;), smatram da je to jedan od najsigurnijih načina naručivanja sjemenkissa :)
A sta cemo mi bez igde ikoga?
Nego ja imam jos bolju ideju:da ti kad vec imas tu foru,fino uzmes za sve nas,a mi posle umesto vanzemaljcu tebi saljemo koverte uz proviziju 6.4% za sigurnost,A malo li je?:thankyou::b_woot:
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ko se boji neka potraži dilera i zamoli ga da mu da dim sa sjemenjkama,neka kaže da voli kad pucketa.Možda reiskira dobar dim ali če sjemenki imati!
Odo raditi...
 
04.01.2009
13
0
0
38
Ljudi moji što se događa!?!?! WSS(weedseedshop) više neposluje sa Hrvatskom. Kod njih sam par puta naručio u zadnje 2-3 godine i diskretno u pismu bi mi svaki put bez problema za 8-12 dana stiglo. Prije 5 dana dođe mi njihov mail da dolazi ljeto i da imaju nove outdoor vrste. Napravio sam naruđbenicu i kad dođe za platit korak on napiše da neposluju sa RH!?!?!?
Upalim vutra.org i čitam par postova prije ovog da ih je policija maltretila kad su naručili preko aliena!
Što je činit? Pomagajte...pogotovo ekipa iz hrvatske, da znam što mi je radit!
 
14.07.2008
26
0
0
46
To je ok ali pretpostavljam da mislis na RH posto se nikakve promene u RS verovatno nece desiti bar naredne 2-3 godine.
Osim mozda kad bi nas jedno tridesetak sa foruma uslo u parlament,ali za to bi trebali prvo osnovati stranku,pa onda....i tako to.
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Nebi se nista postiglo osnivanjem stranke jer je ovo Balkan. Da zabrane alkohol, tada bi osnivanje stranke ciji je cilj ponovno ozakonjenje alkohola imalo ucinka jer puno vise ima alkoholicara nego trava-narkomana :)

Jednostavno, stranke (odluka naroda) nisu pravi modus operandi za dekriminalizaciju na Balkanu.
 
04.01.2009
13
0
0
38
poljoprivrednik* je napisao(la):
alien salje u pismu....
Hvala na informaciji!
Ima li tko loših iskustava u zadnje vrijema u RH sa alienom? To me jako zanima. Meni je nekako logično da nebi alien bio sponzor Vutre da nije dobar i pouzdan. Ali isto tako prije dvije godine sam platio alienu naruđbenicu koja nikad nije došla...bilo kako bilo ja neznam što je radit. Treba mi par feminiziranih sjemena da stignu mi doma,ko i predhodnih godina, i da mi murija sa psima ne dolazi doma radi toga. Ima li tko iz RH da mi pomogne sa informacijom?
 
14.07.2008
26
0
0
46
Grasak99 je napisao(la):
Nebi se nista postiglo osnivanjem stranke jer je ovo Balkan. Da zabrane alkohol, tada bi osnivanje stranke ciji je cilj ponovno ozakonjenje alkohola imalo ucinka jer puno vise ima alkoholicara nego trava-narkomana :)

Jednostavno, stranke (odluka naroda) nisu pravi modus operandi za dekriminalizaciju na Balkanu.
U pravu si,ali to je u slucaju da stranka ima primarni cilj legalizaciju ili dekriminalizaciju,onda ne bi nikad ni usli u parlament a kamoli vladu.
Ne.Treba cutati o tome dok se ne udje u parlament,a za program stranke isturiti nesto sto prolazi,neki socijalni program ili nesto tako sto narod voli,i onda se pritajiti do pravog trenutka,a kad trenutak dodje...onda argumentima u glavu.Pa evo ti,proci ce dekriminalizacija prostitucije,i tu imaju neki argumenti za i protiv.