narucivanje i policija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
znaci ako se splletem i priznam da sam narucila sjemenke, tad mi nista ne mogu?
Mogu. Ovo je jedna presuda, ali posto mi nemamo precedentno anglosaksonsko pravo, tada to misljenje Vrhovnog suda nije obvezujuce. Ono je smjernica kako bi suci trebali donositi odluke, ali nije obveza i stoga sudac moze tebe proglasiti krivom.

Ti se pravi mutava, reci da nemas pojma sto se i kako dogodilo, da ti sa nikakvom drogom nemas veze, a ako te pocnu napadati, reci ono sto sam ti u prethodnom postu rekao da se pola kile sjemenki moze uzet za 15kn i zasto onda ne idu njima u trgovine i ne dovode njih na obavjesne razgovore!

Jos jedna stvar, ti sutra ides na obavijesni razgovor, tako se moze zakljuciti iz toga sto si rekla. Ako tvoj odvjetnik ne bude nazocan, tada oni sadrzaj tog obavijesnog postupka ne mogu upotrijebiti kao dokaz u eventualnom kaznenom postupku. Ako je odvjetnik nazocan, tada je to sluzbeni dokument i sve sto si tada rekla se moze iskoristiti i na sudu.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
opali šamarčinu staroj da se sabere ako ne želi da joj kčer najbe više nego već je. Uostalom vjerojatno su to i njezine pare koje će platiti kaznu, nebi joj trebalo biti svejedno.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Machetee7

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Reci staroj da ce ako se to sve ne odbaci optuziti te za cl 173 st2 Kaznenog zakon gdje je NAJMANJA kazna 3 godine zatvora! Nikakav uvjet, tu je sve ili nista, zatvor ili oslobodjenje, nista izmedju.

Usto, trosak odvjetnika po rocistu je ~4000kn, pisanje zalbe ~3000kn. Odvjetnik ti treba kod istraznog postupka, to je jedno rociste. Onda nakon sto podignu optuznicu ce biti jos jedno rociste. Pa kad te osude, zalba. Pa onda na vrhovni sud i ako vrate postupak na pocetak to je opet rociste. To je minimalno 10 000kn troskova i neka bolje ne luduje s iskrenoscu i neznam cime. Ovo je drzava gdje veliki kradu i odlaze nekaznjeno pa zasto da ti budes budala i zbog zatucanosti zakona i citave drzave ides u zatvor jer si "posten"?

Sudeci po nicku, '91. si godiste. Znaci punoljetna, ali mladji punoljetnik jer imas manje od 21 godine. To ti pomaze, ali bolje da se sada ocistis nego da se to razvlaci po sudu!
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
razmazena91 je napisao(la):
priznala sam swe staroj..i rekla da moram rec istinu ..ide samnom..sad sam najebala ..sta cu!!!!???

slušaj staru,najbolje ce da prodjes
a u kancelariji na razgovoru nek ona tebi opali šamarčinu
nema svrhe folirat,neka majka udre po tebi za ozbiljno:vb_whip:

pis:icon_lol:
 
28.03.2009
10
0
0
33
hhaha...ewo skulira sam se ..popricala s frendowima i lijepo ...kako grasak99 reko prawit se luda, poziwat na zakon cl 173 str. 2 i reci kako obozawam biologiju,a lijepa je biljka, zar ne...:icon_lol:??
drzanje sjemena nije kazniwo dijelo..

ljudi hwala wam swima na pomoci...:lock::lock:
jos ako se ko jos cega sjeti pametnog..neka pise..da imam sto goworit tamo =)..ima wremena do jutra =)
 

Petar Pan

Aktivan Član
18.07.2006
228
55
28
za nepovratno brisanje podataka sa hard diska imate neke programčiće za koje uopće nije potreban format C. ja koristim CyberScrub Privacy Suite
 
02.01.2007
34
2
0
47
Razmazena, doslo je vrijeme je da odrastes i preuzmes zivot u svoje ruke, doduse malo prerano ali sta je tu je, punoljetna si. Iskoristi vece za ozbiljan i smiren razgovor sa starcima, pokazi svu svoju zrelost i smirenost ovom momentu i vladaj situacijom. Samo ti znas kako ces sa starcima da razgovaras i podignes vas odnos na jedan novi nivo. Zelim ti sve najbolje i puno vjere u samu sebe.

OFFTOPIC:
Ocito je da vjerujete u sve sto procitate na netu, nije ni to lose ponekad. Nazalost ovo nije mjesto za argumentovano iznosenje cinjenica, dokaza i prakticnih primjera sve sa imenom, prezimenom, refrenc listom i radnim mjestom. Ko zna moza se nekad i sretnemo pa stavimo ovu opkladu na sto :). Moze na PM da se dogovorimo :)
 
01.02.2009
0
6
0
38
previse panicaris, sto ti rekao nick skuliraj se, sada trebas biti prizemna, jbga sto je tu je...
kak kaze nas narod '' sad sam jedi svoja govna'' xD malo grub nacin, ali istina je takva LOL
 

Grasak99

Aktivan Član
26.03.2009
124
8
0
45
Nemoj se ti "pozivati" na cl 173 :D

Ti se pozivaj na to sto stotine trgovina drzi sjeme konoplje, ne samo pet shopovi, nego bilo koja trgovina koja ima odjel za zivotinje ce vjerovatno imati i neke sjemenke za ptice koje su 100% konoplja ili u sastavu imaju sjeme konoplje i ono je ZIVO, klijavost mu je oko 90%!

Porazgovaraj s materom, objasni joj da je najbolje se pravit mutav, a neka se i ona pravi mutava, jedino me brine to sto si narucivala kreditnom karticom, da to nisi uradila slucaj bi 99% pao dolje, a ovako je to zajebano.
 
11.04.2009
26
0
0
38
Nemoj se ti pozivati na ništa.
Pusti njega/njih da priča/ju.
Ti samo budi smirena, uzmi u obzir da je i
inspektor s kojim češ pričati samo čovjek i
kao prema takvom se i odnosi.

Nisi napravila ništa loše, pa se tako i osječaj i
ponašaj...

Sve 5, sve pomaloo... easy... sve će biti uredu.


:cool44:
 
28.03.2009
10
0
0
33
Gerilac je napisao(la):
Nemoj se ti pozivati na ništa.
Pusti njega/njih da priča/ju.
Ti samo budi smirena, uzmi u obzir da je i
inspektor s kojim češ pričati samo čovjek i
kao prema takvom se i odnosi.

Nisi napravila ništa loše, pa se tako i osječaj i
ponašaj...

Sve 5, sve pomaloo... easy... sve će biti uredu.


:cool44:

ma swe ja to kuzim..nego zanimam me da kazem da sam narucila(radoznalost =) )..ili otkud to owdje na moju adresu?
 
28.03.2009
10
0
0
33
Grasak99 je napisao(la):
Nemoj se ti "pozivati" na cl 173 :D

Porazgovaraj s materom, objasni joj da je najbolje se pravit mutav, a neka se i ona pravi mutava, jedino me brine to sto si narucivala kreditnom karticom, da to nisi uradila slucaj bi 99% pao dolje, a ovako je to zajebano.

Ali moja matera ti je MUTAWA..100% i nece lagat!!
A poslije ce srat..i opet ja za swe kriwa ..:sick::rofl:
 
11.04.2009
26
0
0
38
Ma kuži ja to s starom, ni moja nije u stanju prihvatiti neke stvari...

Kao prvo ti savjetujem da ne dopustiš da stara bude sa tobom za vrijeme razgovora, jer če ti samo pritisak stvarati i otežavati situaciju, tj. ti češ biti nervoznija. Ako ti šta bude prigovarala, ljepo zamoliš gospon inspektora da bi htjela pričati nasamo, pa če ju netko ispratiti iz prostorije. Kenjat če ti i ovako i onako, pa si barem donekle olakšaj.

A kao drugo je razgovor koji češ voditi sa gospon inspektorom. Imaj na umu ono što sam ti prije rekao: i on je čovjek i tako se odnosi prema njemu. Pričaj s njim, ako je još netko u prostoriji svejedno pričaj s NJIM, vodi razgovor s njim, nastoji voditi razgovor s tom jednom osobom. Diši, polako diši, gledaj ga u oči dok pričaš s njim i dok ti priča, prati njegove reakcije i onda kad te ne gleda. Kada te nešto pita, razmisli prije nego što zineš. Ako te pita jesu li tvoje sjemenke, kaži da nisu jer ih nisi dobila. Kada te zatim pita jesi li ih naručila, tada ga prekini protupitanjem, "Za kakav prekršaj ili kazneno djelo me sumnjičite?", jer to uostalom imaš pravo znati. Zatim kad dobiješ odgovor pitaš ga kakva je kazna za to. I zatim ga pitaš još štogot te zanima o istom, pa sama zaključiš dali ti se isplati priznati ili ne.
I to ti je cijela mudrost.

Ja mislim da, ukoliko ti je ovo prvi prekršaj, ne bi trebalo biti večih problema.

I još jednom, pomaloo, easy...
:cool44:
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
kakva zalost da moras uopce prolazit kroz ovaj proces..
nemam specijalnih savjeta za tebe, osim da puno trepces okicama i izgledas izgubljeno..
icon10.gif
a ako te bas stavu u skripac.. kao gledala ti slike preko neta pa kupila fini bluberry flower.. kad ono to droga.. a*****ti misa.. otkud si mogla znat siroce..
u svakom slucaju sretno.. :)

kad smo vec kod bluberrya.. koji strain si narucila?
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Ma da, murjacima se uvijek vjerovalo. Moj frend je pao s ekipom (3 grama) i rekli su mu da onaj tko prizna da je njegovo da će ih sve pustiti. Ovaj priznao, i dobio godinu uvjetne s tim da je imao odvjetnika kojeg je platio sveukupno 10000kn), s tim da su optužbu toliko izkrivili i izlagali da je to nevjerojatno. Totalno su ga isprepadali napušenog skupa s ekipom i svi svašta izblebetali nepovezano i nagovoreno od strane murjaka. Sve šta su rekli upotrebljeno je protiv njih!
Murjaci NISU ljudi (LOL) i prema njima se nesmiješ odnositi kao prema ljudima, oni su službene osobe koji će te sjebat kad stignu. Zato razmažena ne vjeruj nikome ništa, bilo bi dobro da imaš odvjetnika, jer ovako si krhka, pogotvo ako će ti se stara mješati u slučaj sve će otiči maksimalno kvragu. Neznam šta da ti kažem više, ali ja bi na tvom mjestu poricao sve, doslovno sve, svaku vezu sa narudžbom i prepustio se sudbini. Ako ćeš biti iskrena najbat ćeš, ako ćeš biti poluiskrena opet ćeš najbati i to još bolje, ako ih pokušaš smotati, oni će tebe smotati skroz, zato se drži jedne priče, poriči sve (možda će odbaciti optužbu zbog neuračunjivosti optuženog lol) sretno

Oni nemaju zapravo nikakve dokaze i ja mislim da ih neće ni pokušati pribaviti jer je slučaj premalen za ozbiljne akcije kao što su odlazak provideru i traženje logova ili izvještaj o kupnji karticom. To nije nešto što se može "samo tako usput" (makar mogu) niti oni znaju da si ti to kupovala karticom i naručivala preko neta. Oni nemaju ništa, a ti im nemoj ništa ni ponuditi.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: marian
11.04.2009
26
0
0
38
Weedran je napisao(la):
Ma da, murjacima se uvijek vjerovalo. Moj frend je pao s ekipom (3 grama) i rekli su mu da onaj tko prizna da je njegovo da će ih sve pustiti. Ovaj priznao, i dobio godinu uvjetne s tim da je imao odvjetnika kojeg je platio sveukupno 10000kn), s tim da su optužbu toliko izkrivili i izlagali da je to nevjerojatno. Totalno su ga isprepadali napušenog skupa s ekipom i svi svašta izblebetali nepovezano i nagovoreno od strane murjaka. Sve šta su rekli upotrebljeno je protiv njih!
Murjaci NISU ljudi (LOL) i prema njima se nesmiješ odnositi kao prema ljudima, oni su službene osobe koji će te sjebat kad stignu.

Aj nemoj pričati gluposti...

Jako loš primjer.
Da, MURJACI nisu ljudi, murjaci su nekulturne, izkompleksirane, neobrazovane, zatucane svinje... No s večinom je INSPEKTORA druga priča. Nitko zdrave pameti neče vjerovati murjaku, a tvoj frend je očito retardiran, koliko got da je bio napušen. Sa murjacima jednostavno nemaš posla i točka. Ako ima šta kenjat neka vodi u postaju ako ne, nek odjebe, pez puno konverzacije i dogovaranja, pregovaranja, ....
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
dođi tamo i budi ozbiljna ful,gledaj ih stalno u oči sa nekom bezizražjnom facom ono bez straha i pričaj kratko i samo šta te pitaju irazmisli prije nego što kažešmkaži naručila si al si vidila sliku pa si mislila da je neko rijetko cvijeće,i staru skuliraj isto,joj znam kako zna bit teško nekad sa starcima,ja ne želim sad govorit protiv murjaka općenito da su gamad i đubrad,al kolko ja znam i kolko sam čuo i vidio,većina ih je stoka koja ne zna ni šta radi,a ovisi i o murjacima što se tvog slučaja tiče,znam neke koji su pali sa po par grama i par biljaka,imali su dokaze i sve i izvukli su se sa uvjetnom bez puno muke,a i neku su padali zbog 0,1 grama i potrošili brdo para na odvjetnike da bi se izvukli
 

Fukmondo

Varemengo
Poznanik Foruma
27.10.2006
767
481
113
hehehe razvukla se spika sto je dobro,brinemo se svi:)
nego ajd ti nama sutra javi sta si rekla i kako je to sve proslo...
jer od puno ćakula ima da te zabole glava:sun2: