narucivanje i policija

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
16.02.2008
3
0
0
37
Fine li ekipice na forumu vutra.org.

Sve borci za "svetu biljku", dok ne bane cajka na vrata. Onda bi svi nijekali i pravili se glupi i brisali hard diskove.

Curo, lipo ajde tamo, kad te pita jesi li narucila, jesam, jer i jesi. Za osobnu uporabu. Nije bilo puno ni masovno planirano. Volim zapalit, volim biljke, volim travu, a ne da mi se smucat s kojekakvim klosarima i dilerima da bi nabavila dim. Nemoj previse mudrovat, a mater bi (kad vec dimis) trebala jednom uputit u materiju. Ako joj se svidja, ok, ako ne, opet dobro.

Mene su triput "ulovili", svaki sam put od pocetka imao otvorene karte i sve je proslo izvrsno. Cak i u Hrvatskoj.
 
28.03.2009
10
0
0
33
e swe je ok bilo..rekao lik da nije ilegalno imat sjemena kod sebe i swe ok. samo je malo pito ono owo i to je to =)..
nego owako meni stara nezna da ja :sick:...misla likusa da mi se swidala biljka pa kao ukras..haha
i kupila( reko joj murjak ) tester..
owako zadnjih 2 tj uzela sam 3 dima i to je bilo to...
proslih mjesec i po pousila sam 1 cigaru..nista wise...
ja mislim da mi ne bi trebalo nista pokazat. ?????
 
28.03.2009
10
0
0
33
Grasak99 je napisao(la):
Jesu ti dali sjemenje onda?
Ako nije ilegalno, onda su oni izvrsili kradju.


ee ma necu da se swadam...nisu nista wratili ali..samo nek je proslo..nema weze..necu sad nista 3mj. samo neka swe lijepo prode..stara mi jos u soku..nesmijem wan iducih mjesec dana:eek:hno:....

e hwala na pomoci..puno si mi pomogo..i swi ostali..hwala wam...:sun2:
nego sto mislis hoce mi test sto pokazat? :crash:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
rasta-zg je napisao(la):
@tambura
a ti za svoje ptice placas neznam 30€ za 10 sjemenki??
ja za 5 sjemenki platih 32 eurica ali kad je postarina skupa....
ma nije mi jasno da te zbog toga zajeb....jer u principu oni moraju dokazati da je ona imala protuzakonite namjere.narucivanje nije zabranjeno,a oni neka dokazu...nek veli da je narucila jer je mislila da se mogu jesti sjemenke....znam da je glupo,ali oni moraju ono sto ti kazes napisati u zapisnik a ne ono sta pretpostavljaju.:2flip:
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
razmazena91 je napisao(la):
ee ma necu da se swadam...nisu nista wratili ali..samo nek je proslo..nema weze..necu sad nista 3mj. samo neka swe lijepo prode..stara mi jos u soku..nesmijem wan iducih mjesec dana:eek:hno:....

e hwala na pomoci..puno si mi pomogo..i swi ostali..hwala wam...:sun2:
nego sto mislis hoce mi test sto pokazat? :crash:
kak ti nisu vratili?znaci ti njih sad mozes tuziti...oni su prisvojili tvoju imovinu-znaci moraju ti to i vratiti...jooooooj gamadi majko mila
 
28.03.2009
10
0
0
33
Weedran je napisao(la):
neće ništa test pokazati

... nego što su te pitali i što si rekla?


mislis??
ahhh hwala bogu

nista...udem ja , ja stara i inspektor..neki mladi simpaticni..pita me dali je to moje..ja kazem: ne, nije, tar ne drzim ruci..on: ok, jesi narucila...ja pitam koje su kazne: on da nisam za nista optuzena, samo ih intresira otkud to na moje ime...stara se umijesa i kaze narucila. on me pita koju frendicu imam gore, koja mi to slala( wajda jer sam trazila stawili mi na kowertu ime koje je ko fol slalo).. stara zinula ja se umijesala da ne spomene karticu i rekla da sam poslala pare nekoj likici(preko poste gore) koja mi je to poslala.. neznam kako se zowe ni nista =)
poslije me ispitiwali za ocjene, drustwo, izlaske...malo sam muljala jer ih znaju i trazila neka lijewa imena sto su zapisali, powecala si uspjehe, smanjila izlaske i tako...pito me sto bi s tim?, zasto sam to narulila?, staroj reko da kupi test i tako...rekla sam da mi se swidala biljka i da sam ju zelila za ukras sobi:dog_walk2:...
na kraju je jos nesto zapisao i rekao jos da nesto cu imat s centrom za socijalnu skrb i tako..swe ok i swe kul..bila sam ful skulirana mirna...izwadila nausnice, pirs, mlade se nasminkala, simpa mlade obukla... i tako swe ok swe cool =)
 
11.04.2009
26
0
0
38
razmazena91 je napisao(la):
nista...udem ja , ja stara i inspektor..neki mladi simpaticni..pita me dali je to moje..ja kazem: ne, nije, tar ne drzim ruci..on: ok, jesi narucila...ja pitam koje su kazne: on da nisam za nista optuzena, samo ih intresira otkud to na moje ime...stara se umijesa i kaze narucila.


Jeej, poslušala si me! :clap: :icon_lol:
Al' rekao sam ti i da se otarasiš stare...:eek:hno:

No nije ni bitno! Važno da se dobro završilo!
:181:
 

Headonist

Aktivan Član
03.01.2009
170
18
18
34
imam osjećaj da je mladi simpatični inspektor prisvojio te legalne sjemenke da posadi koju biljčicu "za ukras" :icon_lol:

uglavnom, dobro si prošla, odsad pazi šta radiš jer će ti stara sigurno biti na oprezu
sretno :sun2:
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
Gerilac je napisao(la):
....
Al' rekao sam ti i da se otarasiš stare...:eek:hno:

No nije ni bitno! Važno da se dobro završilo!
:181:

pretpostavljam da je razmazena91 maloljetna? mozda cak 91. godiste ...
u biti nadam se, jer ako je u kazni mjesec dana s 20 :eek:hno:...
inace drago mi je da te nisu previse zahebavali....