narudžba sjemenki sa stranice Amsterdam Marijuana Seeds

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
11.12.2011
7
3
0
32
Dobar dan, htio bih pitati ima li netko da je naručivao sa stranice Amsterdam Marijuana Seeds , naime ja sam naručio i platio(plaća se preko žiro računa) i dalje mi je status narudžbe "waiting for payment" i ne odgovaraju mi na mail-ove, može se poslati samo 1. mail pa kad ogovore drugi.... Ako zna iko išta o toj stranici neka kaže jel stvarno nije u redu ako misle varat ljude...
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
već kad si naručio sjemenke iz amsterdama i ako si znao za ovu stranicu ee onda stvarno neznam zašto si išo kemijat i naručivat od druge seed banke ako ovaj forum ima sponzora ALIEN...i bio bi ziher da će ti sjemenke stić a ne sad razbijat glavu oće, neće...niš nazovi ih ili kad odeš u amdam opljačkaj im dućan :) ...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Od Aliena imaju vodiči za naručiti plus mislim da čanovi dobiju i poklon...
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
najcesce ti se radi da imaju previse posla i isporuka pa im treba malo duze da sve prihvate i naprave kako treba, lazova i scamova ima hvala bogu dosta na netu ali valjda nisi takav specijalac da si naso neku scam kompaniju ili stranicu... ja vjerujem da ce ti doc, sretno s growom :)
 
11.12.2011
7
3
0
32
heh evo nakon posta na ovom forumu su primjetili moje plaćanje :) , naručivao sam jer na alienu nema sorte koju želim (Early misty) koja je po mojim procjenama najbolja za početi a i sistem dostave im vrlo dobar
 

Kenny Dalglish

Aktivan Član
15.03.2011
378
690
93
RaginBrain je napisao(la):
Dobar dan, htio bih pitati ima li netko da je naručivao sa stranice Amsterdam Marijuana Seeds , naime ja sam naručio i platio(plaća se preko žiro računa) i dalje mi je status narudžbe "waiting for payment" i ne odgovaraju mi na mail-ove, može se poslati samo 1. mail pa kad ogovore drugi.... Ako zna iko išta o toj stranici neka kaže jel stvarno nije u redu ako misle varat ljude...
Moje Caramelicious su stigle nakon 10-tak dana u sandučić, bez ikakve zamjerke čak dapače, samo ja sam plaćao "čestitkom"
 

napalm

Aktivan Član
11.08.2015
278
717
93
Apsurdistan
give-me-more-thc.com
E da ne otvaram novu temu, zanima me kako je zakonski kod nas (dakle Hrvatska) u vezi kupnje sjemenka iz groow shopa ? Narucis i stigne ti pismo sa "seeds" i drugi dan ti pokuca milicija ? Prati li tko to kod nas?

Molio bi vas po koje iskustvo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.