Narudzba preko hempatie

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
19.12.2010
102
34
28
Unaprijed se ispricavam, ali neznam gdje postaviti ovo pitanje pa se ne ljutite odma :)
Zanima me kad se narucuje kompletna oprema iz Hempatije, odakle se to salje iz Slovenije ili Hrvatske, i da li je vec netko narucivao opremu preko njih (Hrvatska)
 

doomer

Aktivan Član
24.09.2005
947
1.561
163
Nekada su slali iz Opatije za 0 kn ali sada cini se da salju samo iz Slo. vidi sve ti pise na njihovom site-u, mozes bez beda narucit u HR
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Šišaj Ceco

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Glupo mi je da ti sada velim tu otkud šalju pa da možebitnim plavcima olakšam posao.

Imaš pp.
 
29.08.2011
23
17
3
52
Unaprijed se ispricavam, ali neznam gdje postaviti ovo pitanje pa se ne ljutite odma :)
Zanima me kad se narucuje kompletna oprema iz Hempatije, odakle se to salje iz Slovenije ili Hrvatske, i da li je vec netko narucivao opremu preko njih (Hrvatska)
Zadnje prije nove godine je došlo iz Hrvatske,ali nemaš problema ako šalju iz Slovenije(pošta iz EU ne ide na carinu tj nema pregleda).
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Ja sam dva puta narucivao ove godine.zemlju,perlit,gnojivo,venti potove itd i sve je doslo u roku od 3 dana iz slovenske adrese.postarina je 5 eura al ako naručiš više od 50€ onda je besplatna.Paket ti dofura poštar s kombijem i diskretno je zapakiran i mogu potvrdit da je kupnja sigurna.Morao sam doplatit još kojih par kuna na ukupa račun,to jw vjerovatno neka HP provizija,nemam pojma
 
19.12.2010
102
34
28
ajde hvala na info, to mislim tek na zimu uzeti. Prvo odraditi outdoor, pa seljenje u postanare pa onda uzeti kompletnu opremu, ono sto sam gledao ispalo bi nekih 6000-6500 kn (600w digital dimmer, cooltube, bat reflektor filter, vent, crijeva i tent 120x120x200
 

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Očito im je preskupa poštarina.Prigušnice su teške a žarulje lomljive,za teško/lomljivo je uvjek bila dosta skupa poštarina pa im se valjda ne isplati
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Dođe u doslovno 1-2 dana od narudžbe...iz SLO...isti vrag jel salju iz hr ili slo...EU...imao 3 narudzbe,ultra brzo doslo...samo zamjerka jer sam potrosio priličan iznos a nisu ništa osim kataloga đabe poslali!:D jbg...kad je nesto free uvijek veseli čovjeka...a ima sličnih web shopova koji uvijek razvesele nekom sitnicom :)
 

mikolo13

Banned
Banovan
24.03.2014
72
24
18
Dođe u doslovno 1-2 dana od narudžbe...iz SLO...isti vrag jel salju iz hr ili slo...EU...imao 3 narudzbe,ultra brzo doslo...samo zamjerka jer sam potrosio priličan iznos a nisu ništa osim kataloga đabe poslali!:D jbg...kad je nesto free uvijek veseli čovjeka...a ima sličnih web shopova koji uvijek razvesele nekom sitnicom :)
a to ti je ona sema, dobro posluju pa ih boli briga oce li kome poslat sta free ili ne =D. a ovi koji salju nesto free, zele dobro reputaciju nasuprot ovih ca je vec imaju =D
 

Anthony Tony DiNozzo

Vrtlar
Poznanik Foruma
08.04.2013
732
3.078
163
Meni su kad sam kupovao MH 600w komplet poslali MH lampu od 20€ umjesto one od 60€ koja je išla u kompletu.Onda smo dogovorili da mi pošalju 2 paketa sjemena kao refundaciju za krivu lampu.Osim te sitnice uvijek je sve drugo bilo OK.Stiže jako brzo i dobro zapakirano.
 

nesala

Aktivan Član
04.10.2014
543
785
113
Ma to ti je obično lihvarenje,napraviš 300+ eura prometa i kita,cuclaj ga...gdje god baciš oko na strane web shopove,na npr. 10 menki biras neke free itd...

vjerojatno zato što imaju više sjemenki na ponudi pa ti daju neke koje su otpisali.
hempatija je ok, ja ih izdavio preko skypa, preko maila.
i na mail su mi odgovorili odma, tako da što se tiće hempatije sve 5.
cijene su im isto ok. kolko sam ja pručavo nema bolje trgovine...
ovo što su besplatnu dostavu digli na 100e, nije ništa čudno.
prigušnica ima maltene 6kg, ima lomljivih stvari, tak da kontam to.
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Ja kupujem tamo gdje dobijem najviše za najmanje,ostavio sam 300+ eu u hempatiji i sve je super...ali samo ako nema "drugdje" naručim iz hempatije,jer "drugdje" dobijem nešto free...žišku.

Hempatija je dobra jer ima sve,doslovno sto god vidis u ponudi za dan dva je kod tebe...neću ni spominjat ove nase grow shopove,kad god nesto pitao i trazio,nemamo...dobit cemo robu iduci tjedan...pa ne dobiju itd...ne mozes se bavit trgovinom bez lagera i tu je hempatija nr.1...ali granice su sad malo šire s obzirom da smo u EU,pa je i ponuda puno veća...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: nesala

bakalula

zgodan i nezgodan
Poznanik Foruma
13.10.2013
452
873
93
53
Pa nije poštarina prije bila besplatna, do prije 2 tjedna je bilo za narudžbe preko 50€ besplatna, a sad su digli na 100€.

Ja sam pred mjesec i pol dana naručio stvari u vrijednosti 250€ iz Hempatie i dobio sam na poklon mrežu za sušenje, dozer i male škarice.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Mad Rabbit

Pedala

Aktivan Član
02.12.2013
273
428
63
Moje narudže su bile tako oko 400kn i tu je prije bila free poštarina.narucio sam light mix koji nije lagan i tu se još stave venti potovi i paket je ogroman i težak,skupa poštarina sigurno i onda su digli na 100e jbg.
Uz naručene stvari dobio sam kataloge i free časopis dolcevita.zadovoljan sam pakiranjem i od mene 5+
 

Smells

KOSC
Poznanik Foruma
12.10.2014
1.641
4.128
188
Špičkovina
Pa nije poštarina prije bila besplatna, do prije 2 tjedna je bilo za narudžbe preko 50€ besplatna, a sad su digli na 100€.

Ja sam pred mjesec i pol dana naručio stvari u vrijednosti 250€ iz Hempatie i dobio sam na poklon mrežu za sušenje, dozer i male škarice.
Pa ja sam isto prije cca mjesec i pol uzeo mali box i svu opremu za njega,sjemenki itd...300 eura...dobio samo kataloge:zvezda:::lol: