Narudzba preko hempatie

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
12.06.2018
13
6
3
26
je li moguce sada za bosnu da se naruce menke a da se placa pouzecem, odnosno ako ima vise nacina da li smatrate da je taj najbolji/citaj najsigurniji, ili su otprilike svi nacini isti ::umirem::
 

kek

Aktivan Član
09.03.2020
191
849
93
Samo kartice još uvijek, jučer naručio neke stvari. Dajte ljudi prestanite se tripirat, ako naručite isti k platio karticom ili pouzečem, čak karticom po meni sigurnije jer nemaš doticaj s novcem pri preuzimanju, paketi su obična koverta ili slično ovisi od koga naručivate i to je toliko malo da šanse da netko otvara pismo....
Rizika uvijek ima kada je nešto ilegalno, ali rađe bi pao sa 2-10 sjemenki nego neđe sa gotovim proizvodom.
I već sam to napisao negdje ako vas je strah sa svojim karticama otvorite REVOULT račun, skineš aplikaciju na iphone te slijediš upute.
Imaš mogučnost stvaranja virtualne jednokratne VISA kartice sa računom u londonu i brale kupuj....
Došao si na vutra sajt svi naručuju, ali ti si taj koji moraš za sebe to odlučiti, da nebi kasnije bilo a rekli mi oni sa vutre....
 

vamzemaljac

Aktivan Član
10.06.2020
105
342
63
33
Ja sam narucio 28.6 i jos mi nije posiljka stigla.. jel iko cekao toliko dugo ? i jel stanje drugacije zbog korone ili koji k haha ?
 

bubinho

vulgaris
16.10.2017
250
631
93
u petak narucio danas doslo, placanje pouzecem. svaki puta kada sam narucivao sve korektno i dodje u 3 dana. placanje karticom i pouzecem. preporuka.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
08.11.2020
6
0
1
35
Ne želim otvarat temu ali me zanima nešto vezano za Hempatiu. Dal je pametno narucivati dva puta na istu adresu ili da se ne obazirem na to pošto smo u EU i pošiljka ide iz Sloveniju u Hrvatsku?
 
08.11.2020
6
0
1
35
Pa mogu,narucim na neku random adresu gdje nitko ne zivi.Ionako me GLS nazove 10 min prije nego dode. Pa se ja stvorim tamo. Baš zato pitam ( da nebi bilo) . Hvala na savjetu