Nas prvi indoor grow (podrum)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Zahvaljujem na pohvalama :D
Ovu sam kontao ostavit jos desetak dana al tanko joj stablo bilo,sigurno zbog male posude,pa se jadna slomila pri vrhu..Danas idu slijedece tri,i jos dvije ce se zadrzati u boxu do kraja sedmice i gotovo..
@elephantor...da,da znam za curing u teglama,samo me zanima kad da ih prebacim u tegle iz ove kutije?..ne bi volio da se presuse..to mi je fuj za pushiti..
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Kada grancica od heada pucne umjesto da se savije spremne su za u tegle..

Onda samo otvoris svaki dan teglu da unutra udje svjez zrak i nakon minutu zatvoris opet. I tako negdje 10ak dana i onda je spremna za dimit.. ako ti se i presusi malo nema straha.. samo ubaci u teglu koru od limuna/narance i ona ce povuc vlagu iz toga u roku pola sata..
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Aloooo???
Ima koga?
Di ste momci dajte neki report, grow vam je do yaya, nemojte nas sad na kraju cimat :D
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Eeeee evo mene...crko mi hard disk pa nisam bio konektovan par dana..Na kraju ispade 250 grama suhe gandzhe...od shest zekni dvije onako predobre,neki hibridi vjerovatno.A ostale cetiri su dobre ,svaka na svoj nacin,samo ove dvije izdvajam jer se stvarno da primjetiti razlika.Poslije svake nema onoga ruznog stona i zatupljenosti u glavi koji zna trajat po citav dan nego budem skroz ok koliko god da popushim.Dvije sjemenke su nadjene na jednoj biljci koja i nije bila bas nesto..pukla je na pola negdje sredinom cvjetanja pa se opravljala i tako..Sve u svemu,iskusio sam ovo uzgajanje i mogu reci da je pravo dobar hobi ako se ima volje.Hebo dilere i njihovo smece..Ovako svaka tri mjeseca napunis sebi tegle i miran si a dobra vu do jaja.Necu odma krenuti drugi grow,malo cu smiriti sad sve oko toga jer su me starci provalili i moglo je biti sranja ali nije,sva sreca.Nikako da im utuvim u glavu da gandzha nije heroin..oni imaju takvo misljenje jer je to "droga"..haha...i policija i zakon..ma joj..Ovo ce jos malo trajati i punim ormar ponovo..:D
Pozdrav ljudi i hvala vam na svemu jer da nije bilo vutra.org ne bi mi sad pushili svoju vutru nego neko albansko smeche...heheh....
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
We want pikcrz!
Inace pravu potenciju biljoza ces osjetiti tek za mjesec dana kad se zacura kako treba. A sada svaki dan vutra ide nijansu jaca.. kako iz tkiva gubi tekucinu i ulja smanjuje se volumen nepotrebnih stvari, a time raste gustoca thca na m2 ;)

gl hf
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.