Nas prvi indoor grow (podrum)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Pazimo se mi,samo sto sam ja previse paranoican jer mi nije stalno "na oku"..heheh.. pozdrav
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Biljke su stare po 14-15 dana a najstarija ima 17.E sad svaka ima po cetri internode,ova najstarija izbacuje petu.Zanimljivo mi je to da su na svakoj internodi na obe strane izrasla po dva mala listica.To mi se nije desavalo dok sam uzgajao vani.Mislim desavalo se ali tek kasnije kad se biljka razvije.Iii zaboravio sam reci da ova najstarija nema vise od 10 cm a izbacuje petu internodu.Jesam li nesto zeznuo?Biljke izgledaju zdrave ne suse im se listovi i nema nikakvih nazaka da im nije dobro.U subotu stavljam slike da bude jasnije.Pozdrav.
 

choki123

Aktivan Član
25.04.2007
477
29
0
35
To što ti rastu gusto internode nije za se zabrinjavat...sretno samo naprijed...
 

terrible

Aktivan Član
31.12.2007
67
11
8
38
iz ova dva mala listića će ti izbiti nove grane. i ja prvi uzgoj imam i svaki dan me te biljčice sve više iznenađuju :hehe: danas sam čak u radnji kupio sjeme za paradajz:vb_kez:

al veselo druže... pratim svoj i tvoj grow s podjednakim veseljem...:watchplant::thumb:

Edit: iz tih listića će se razviti nove grane, da nebi bilo zabune:baby:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
terrible je napisao(la):
danas sam čak u radnji kupio sjeme za paradajz:vb_kez:

al veselo druže... pratim svoj i tvoj grow s podjednakim veseljem...:watchplant::thumb:

Edit: iz tih listića će se razviti nove grane, da nebi bilo zabune:baby:
Eeeee pa imam i ja sjeme za paradajz i ubrzo cu da ga stavim u zemlju:b_bow:.Isto to kupovno iz one kesice.Drago mi je sto pratis grow.A jesil ti otvorio topic o svom?Ajde postaj nam neke slike da vidimo:maryjane:A sto se tice ovih listica,i ja sam kontao da ce izbiti grane i mislio sam na te žbuniće kao sto kaze balcan_smoke,ali mi je to bilo previse za ocekivat od ovog sjemena koje sam izabrao iz ketova.Ali ko zna,vutra koju sam pusio a pusim je i sad je stvarno predobra.Volio bih da ovo budu neke indice pune masnih budova:evilking:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Evo mali update
-20. dan od klijanja zajednicka
-po meni dvije najnaprednije
-sa strane
a ovo je izrod medju ovim biljcicama :icon_mrgreen:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
Ja nemam pojma sta je alli sjeme sam uzeo od vutre koja se prodavala kao "skunk" ovdje kod nas.Jedva cekam da vidim kako ce izgledati kad pocne da cvjeta.Vec sada imaju onaj miris od vutre kao kad otvoris paket.
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Buraz vec se sad vidi po ovim djeca-biljkama da je to dobra stvar i da ce to bitt doobrooo!

Posto imas vise sorti, probaj krizat 2 najbolje.. Pa ces onda vidit kakav mutant ce iz tog izletit :D Al dobro, to je daleko josh..

Sam vi nastavite ovak ide vam to super..
:thumb:
 
19.01.2008
44
7
8
juce smo uzeli paket ove vutre sto smo zasadili... i dobili smo jedan ljubicast hed...... sto nas je jako zacudilo :D hehe
 

bongash

Vutra Veteran
11.12.2006
1.211
78
0
46
www.vutra.org
moralno_nedonosce je napisao(la):
nisam siguran ali mislim da je rec o super skunk u ... bas me zanima kako ce da izgledaju kad porastu ...

Baš me zanima na osnovu čega si zaključio da se tu radi o superskunku ?

Kad malo bolje razmislim, nisam baš siguran na šta si mislio, na super skunk kao 'odličan skunk' ili super skunk kao sortu ... ? :icon_biggrin:

EDIT:
Gizmo, extra su biljke, bravo. :clap:
 
19.01.2008
44
7
8
ev upravo smo tri ljepotice iznjeli napolje i presadili u "obliznji grm" iz saksije koja sa nalazii u ljevom gornjem cosku na slici...... Vidjecemo ocel nam uspjeti, takodje je ove sedmice pocelo kolo gdje u boxu samo najjaci opstaju.... a ostalo sve ide na outdoor..... pa cemo vidjeti koje ce da budu mud**je, a koje ce da se popuse,. :sun2:
 

GizmoBlaze

Aktivan Član
26.11.2007
96
1
0
33
-Ma ne znam da li se radi o skunku,ja ipak mislim da ne ,iako se ova vutra prodavala ,a prodaje se i sad kao skunk.Sta ja znam,mozda je neki hibrid al' ne znam ja bas puno o tome.Meni se svidjaju,prelijepe su,rastu nekako gusto.Najveca ima cca 12-13 cm i vec zaudaraju.Cijela prostorija je poprimila neki drugaciji miris,a tek kad se otvori ormar..huh..Nisam jos nista djubrio,vidim ovako "na oko"da ima nista ne fali..Btw,kontali smo odraditi grow sa sto manje tih hemijskih dodataka.
-A danas smo ja i ovaj haver odnijeli vani tri biljcice sto su bile u istoj saksiji jer se vec sad stvorila guzva u boxu.Nasli smo im dobro mjesto u grmlju gdje imaju poprilicno svjetlosti sunca.Tamo idem za 7 dana da vidim jesul se primile pa cu ih uslikati da vidite.

@bongash i @weedman_88
hvala vam na pohvalama,ipak ih nisam ocekivao za ovaj prvi grow

Pozdrav
 

moralno_nedonosce

Aktivan Član
18.09.2007
57
1
0
44
Baš me zanima na osnovu čega si zaključio da se tu radi o superskunku ?

Kad malo bolje razmislim, nisam baš siguran na šta si mislio, na super skunk kao 'odličan skunk' ili super skunk kao sortu ... ? :icon_biggrin:
mislio sam na sortu ... vutra koju sam ja pusio je super skunk sorta ... i te semenke sam i ja posejao ... video sam ove fotke (ova koju je nazvao izrodom ja imam dve takve ) ... samo sam ja dodao jos tri pa sad imam 8 kom ... sa kojiima imam problem ... ali to je vec drugi dnevnik :icon_biggrin:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
@Balkan-najbolje komentare imas pravo me nasmija al ipak mislim da se radi o super skunku:)

samo da ti kazem da si mozda zajeb sto si ih sada vani izbacio
NIJE JOS VRIJEME ZA SADIT VANI!!!!!!
preko dana jeste dobro koliko-toliko al noci su hladne!!!!

ovo govorim da oni koji misle sadit vani sacekajte naranije kraj marta pa ih vani izbacujte vani il sadite....ovo sunce(vrijeme) zavarava
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.