Nasao mi rizlu plavac

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
08.06.2009
5
0
0
42
Pozdrav, vec duze vreme pratim teme na forumu,ali nisam pisao do sada, tako da se izvidnjavam ako pisem u pogresnom podforumu :)

Ovako, iz Srbije sam, desila mi se sledeca situacija: palili nas troje, drug, ja i drugarica, i majali se, otisli da jedemo i zapricali se, i greskom upadnemo u ulicu gde stoje panduri, i zaustavio nas jedan, poceo da ispituje, uzeo licne(samo drugu i meni) i poceo da pretresa, mene prvog jer sam imao torbicu.
I nadje mi rizlu, ostale jos jedna-dve u pakovanju, nastavio pretres dalje, pitao me(ne znam koliko sam se zeznuo sa odgovorima), ja kazem lepo rizla, kaze sta ce ti to, i ja odgovorio za duvan. Kad mi trazio duvan, rekao sam da sam ispusio (duvan). Pretresao me jos,svaki papiric iz torbice pregledao, carape i to, jedino mi nije pipao rc i to tako, pretresao druga, ovu drugaricu nista, rekao je da je zna. Sreca pa smo spalili sve, bas fin skunk bio :b_jump:
Ali provalio nam oci i pitao sto su crvene, mi odgovorili od dima sto smo bili na zurci. Izleteo se drug pa rekao da idemo da jedemo, a ovaj prokomentarisao da hoce to tako da se ogladni, nije spomenuo travu,ali mislio je na to. Kad se okrenuo prema meni rekao sam mu da ne znam. Jos se drug zeznuo u govoru i slucajno rekao brate, na sta je ovaj negodovao. Inace mladji je plavac, dvadesetak i nesto godina, zapisao nas, trazio proveru, pitao jos jel smo privodjeni, a nije niko od nas,vratio licne i meni rizlu i rekao prijatno. I celo vreme se smeskao onako podrugljivo, nisam mogao da pokapiram jel pokvareno - ozbiljan ili nas samo ubacuje.
E sad molim vas za vase misljenje, koliko sam zeznuo odgovorima i sta mislite koje su sanse da me cimaju zbog ovoga, da me zovu na neki razgovor ili eventualno upadaju, prave pretres i to? je l' imao neko ovakvih iskustava?
Citao sam onaj zakon sto stoji na forumu, ne nadjoh nista sto bih povezao sa ovim,a ni postovi mi nisu mnogo pomogli.
Znam da je rizla legalna i sve to, ima u prodaji mrvilice, neki bongovi mali, i to, u jednom sopu, ali opet ne znam da li bi me cimali.
Bas mi frka, znate roditelji i to. :/
Pozdrav jos jednom i hvala vam na odgovorima.

E da, nas dvojica smo punoletni,obojica zapisivani po 2 pita, oba puta zajedno, ali sni cisti, a ona maloletnica, ali nju nista nije cimao.
 

Smeh

Aktivan Član
09.08.2011
91
8
0
31
pa iskreno mislim da neces imat nikakih problema jer su i mene navatali X puta sa razlom i nicim drugim isto tako crvene oci frisko PREHONDAN ;D poocnjaci do koljena i tako to al neboj se samo te je zapiso i nigdje se nevodi da je on tebe uhvatio sa rizlama...Samo jos jedno Daj naucite da VAS NESMIJU ONI PREĐEPIRAT NESMIJU STAVLJAT RUKE U DJEP ILI NEGDJE DI MOZE ISPUSTIT NESTO IZ RUKE A DA NEVIDIS !!! i dajte kupite si VISINE ili obicnu FIZIOLOSKU OTOPINU DA NEMATE CRVENE OCI..

P.s :)
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
to sta te zapisa ne znaci da dobijas dosje ili sl lol...to je procedura jer ukoliko se desi kakvo sranje u blizini tog mjesta a ti bas bija u to vrime tamo da te mogu na obavjesni razgovor i slicno zovniti , i tak ote stvari.....nemoze ti nista i ne postoje specificne zakonske situacije za ovaj tvoj specificni slucaj...tipa da ce ti upasti u stan i tako to...na osnovi čega rizli? onda bi tribali svaki dan upadat po dučanima i trafikama i radit premetačinu :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vrhunski_indikator

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
Nista se ne brini..nikakav pretres ni obavjestajni razgovori (zbog rizli) nisu opcija..To sto Tropico kaze ima pravo...Uzivaj i oprezno !
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
nemoze ti nista ako nije naso vu :))) je**s rizle i filtere itd... samo vutru si buksavaj dobro i neces imat nikad problema :)))) :D
 

crookrutni

Aktivan Član
15.05.2011
102
12
18
67
Ne boj se nemože ti baš ništa . Rizle su u slobodnoj prodaji i skroz su legalne . Tako da taj pandur može samo bit tužan jer vam ništa nije našao i još dugo bude samo obični uličar .
 
08.06.2009
5
0
0
42
Hvala vam momci! Znam za kapi, ali kako palim povremeno, nisu mi bas trebale, sad znam da hoce na dalje :)
A za pretres stvarno nisam znao, mislite da po zakonu nema prava ili ?
 
03.07.2009
1.740
2.317
188
a lipo sm oti rekli...nemaju pravo...imam li ti ja pravo uci u stan i silovat ti zenu? eto o takvoj nebuloznoj situaciji se radi :p
 

oprez

Aktivan Član
02.06.2011
119
6
18
47
ukizadunje je napisao(la):
A za pretres stvarno nisam znao, mislite da po zakonu nema prava ili ?

Di bi bili kada bi svima radili pretrese radi rizli..isli bi od kuce do kuce, kao postari :p
 
09.06.2011
19
0
0
46
Duki opušteno,bez paranoje samo pazi kad imaš nešto kod sebe da ne naletiš na istog kera!
Kad se sledeći put sretnete sigurno će te izcimati!
 

SKT

Banned
Banovan
06.02.2011
247
327
63
41
slusaj. nije to opasno sto ti je nasao rizlu, ali nije ni tako naivno. sad ce te svaki put kada te vidi on ili onaj ko je bio sa njim cimati. sigurni su da varis, ali ti u momentu nisu nasli nista. zato ce pustiti da prodje vremena da se opustis pa te opet iscimati u nadi da mozda imas nesto kod sebe. zato oprez. najbolje da nadjes siguran stek, i tamo drzis vu, i rizle. i kada ti se purnja odes tamo. tako sam ja radio dok nisam sa mojima i zenom regulisao taj problem. sad kada purnjam radim to kuci, stavim kapi i idem u grad. sve pandura sto ih ima i kraju mogu siti da mi blajve. to ti je moj savet.
 

doc_doc

Aktivan Član
13.12.2013
91
103
0
Koliko sam ja puta imao rizle i slicne stvari.., ali imam naviku nosit sa rizlama i duhan. Jednom prilikom sam iz odredjenog razloga zavrsio u stanici i glavna tema je bila da di ti je kif, ajde daj, ajde ajde pa da te brzo pustimo x) haha kazem ja njima decki znam da bi vi sad rado sve ali ja nemam nista mogu samo probat van negdje nabavit od nekoga pa cu vam dat aludirajuci da ce imat za pusit. 6 sati te tako mogu drzat ako te nemaju zasto hapsit. Ja sam kif imao cijelo vrijme usprkos detaljnim pretresima i izasao za 3 cuke. ponta je ako si siguran u svoj stek zamolis ih kavu kad te dovedu u stanicu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: s0va
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.