Nasao sam vutru...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.12.2016
3
1
3
26
Pozdrav, novi sam na forumu. Pokusavao sam googlat i trazit teme gdje bi netko mogao postaviti slicno pitanje ali nisam nista nasao. Ne znam jel zbog toga jer se to nikome nije dogodilo ili zato sto je pitanje jednostavno glupo, al moram pitat. Nemojte se smijat haha

Dakle kao sto naslov govori, ispod svojeg PC stola sam nasao hed vutre. Ima vise od pola grama. Mislim da mi je pao prije otprilike 2 tjedna. Sjecam se da mi je nesto palo kad sam iso smotat al nisam mogao naci u tom trenutku pa sam jednostavno zaboravio na to.

E sad, pitanje je jel' je to uopce sigurno pusit? Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere, a trenutno nemam nista drugo.. Nabava mi tek za 10-ak dana...

Prvo sam napravio inspect heda da provjerim jel ima gljivica, posto je na podu pored tepiha bilo a tamo bas i nije suh zrak u ovo doba godine. Nisam vidio nista sto bi ukazivalo na plijesan, pa cak i iznutra.
Sad me jedino jos zanima ako je to bilo na podu 2 tjedna jel moguce da su se gore neke ipak bakterije zalovile? Jer neka respiratorna infekcija je zadnje sto mi treba, i doktori i pretrage. o_O

S druge strane to nije niti neka kolicina vutre, ako i ima bakterija ima ih vjerojatno toliko malo da mom organizmu ne bi niti stetile. Sto mislite o tome? Inace sam vrlo dobrog zdravlja u zadnje vrijeme te smatram da mi imunitet trenutno i nije ranjiv.

Ako netko ima kakav savjet ili argument neka podijeli sa mnom, bio bih jako zahvalan :)
 

Degustator

Aktivan Član
02.11.2010
806
1.750
163
iza dima
Mislim da mi je pao prije otprilike 2 tjedna


a015.gif
...mislim da je krajnje vreme da usisas sobu !
 

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.173
398
42
Tacna
Prošle godine, baš u vrijeme nedimice teške :( skužim svog mačora kako naganja neku lopticu čupavu po dnevnoj sobi. Reko koji k. luđak nagađa po laminatu ko sumanut, još nemože zakočit pa se zabija u zidove koliko se zajuri, to mu je od varenja :D. Uglavnom reko daj da ja vidim šta on to naganja, uzmem, nešt mekano, nahvatalo se paučine i prašine, vjerovatno čorma to izvukao od ispod trosjeda. Krenem skidat paučinu, kad ono hed, suh ko barut, pomalo izgubljenog mirisa, ali to je hed :drull: i to u krizno doba. Oležao je jedno 2-3 godine sigurno pod trosjedom. To mi je bilo ko jackpot, i bez razmišljanja zuuu :joint2:, pa :let: i eto ti veselja :banana_rasta:. Odma reko mačoru, majstore imaš moju večeru, a ja budem zdimio tvoju igračku :thumb:.
 
08.12.2016
3
1
3
26
Hahahahha nisam ocekivao ovakvu aktivnost :popcorn::
Zapalio sam ga dan poslije, samo sam zaboravio javiti ovdje. Dobro je proslo, i nisam se razbolio :banana_rasta: :banana_rasta:

Sljedeci puta definitivno necu imati toliko nedoumica, hvala vam :thumb:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: StepaTHC
08.12.2016
3
1
3
26
"Steta mi bacit posto je u pitanju dobar skank koji dobro dere"

Još jedan koji misli da je svaka malo bolja vutra skank.:D

Priznajem da nisam znalac, ne sadim. lerdi od kojeg kupujem, inace prijatelj prije svega i poznam ga dugo godina, kaze da je to skank, ima neke poznanike s kojima sadi. Ja mu vjerujem s obzirom da je ta njegova vutra medju jacima koje sam probao, a opce je poznato da skank ima visoku koncentraciju THC
 

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Nemoj mu vise vjerovat jer nema pojma. I preskoci te price o dilerima jer nisu dobrodosle na forumu
Eto ti da se educiras, da budes pametniji od tog dilera i njegovih poznanika

Skunk - sorta kanabisa kao sto postoji jos tisuce drugih sorti. tocnije hibrid dviju sativa i indike.
Afghanistan x Mexico x Columbia (indika x sativa x sativa)
...i nije najjaca sorta

Albanka - ime za ganju koja tamo raste. obicno mix mixeva sorti, svega i svacega. Kao ulicni pas mjesanac od 10 nepoznatih pasmina

Domacica - netko domacicom zove ulicnu travu koja moze biti bilo sto...a nekome je domacica trava koja je uzgojena kod kuce iz nepoznatog sjemena iz paketa. U oba slucaja nemas pojma sto je to....osim sto su velike sanse da je albanusa ili nesto slicno, ali sa druge lokacije. (nije albanija jedina zemlja odakle dolazi marihuana na ulicu)

Hibrid - cross sative i indike ili vise takvih kombinacija. Ovisno o postoku indike ili sative, pa mozemo imati Indika dominant ako ima manje od 50% sative u sebi, ili sativa dominant ako ima vise od 50% sative u sebi. Skunk bi bio Sativa dominant hibrid.

Kad svaku bolju vutru zoves skunk, to je kao da svaki bolji auto zoves Porsche :D
 

BLONDinaNINA

Holland
11.12.2013
194
528
93
Eto sad ces znati vise o tog tvog lerdica to je sigurno..a sad ti jos lerdicu objasni odakle ti to znas:idea: i gde si i od koga naucio,:vutra: pa ce i on da nam se prikljuci....:D:D