Nasi mali zeleni...

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
31.07.2010
2
0
0
42
Pozdrav svim growerima...Po prvi put uzgajamo vutric,al je problem sto ne znamo koju sortu imamo.Dobili smo neke sjemenkice i posijali.Posijane su prije otprilike 70 dana...Za sad su se pojavile 4 zenske i jedna muska.Zanima nas ako neko moze da sa slike otkrije koja je vrsta bili bismo zahvalni.Uglavnom biljke su u sasvim jednostavnom okruzenju u stanu sa krovnim prozorom,zasebna soba,nikakav specijalni box i napreduju :icon_lol:.evo nekoliko slika za pocetak pa pisite....hvala unaprijed.
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Nema odi brate nikakve slike , nesto si zeznia prilikom stavljanja slika , pokusaj ponovo.
 

Z&N

Aktivan Član
27.12.2009
3.360
5.539
298
https://forums.vutra.org/threads/1436-Uputstvo-za-upotrebu
Biljke su lijepe,s obzirom na to da im je jedini izvor svijetla prozor.Pročitaj upute sa linka i malo se više potrudi oko opisa samih uvjeta uzgoja,jer ipak je ovo Dnevnik uzgoja,a za sortu je teško reći.Dosta su visoke,ali to opet može biti zbog nedostatka svijetla,jer i stabljike su tanke.Eto,ja ću lupit,pa ako neko ima drugačije mišljenje,nek kaže :) Po mojoj procjeni,to su sative,ali zbog malo širih listova,rekao bih da je neki indica/sativa mix,sa naglaskom na sativa :icon_lol:
Svijetlo ti je jedan od osnovnih uvijeta za uzgoj.Bez svijetla,nema ni budova.Imaš teme u podforumu Unutranje Uzgajanje,pa si lijepo to sve pogledaj i zaključi hoće li to tako moći,ili će bit potrebno poraditi na uvijetima za uzgoj.
Pozz
 

Purica

Aktivan Član
23.02.2010
154
14
18
Koliko imaju direktnog sunca kroz taj krovni prozor? Sad bi vam bia posal sklepat neki hps i uvalit to na cvjetanje pod hps , i izvukli bi extra , ovako sam skeptičan malo.
 
31.07.2010
2
0
0
42
imaju one i neonke,7 komada iznad njih bijele.i super napreduju,nema govora.ali mene zanima vrsta.dvije ili tri su vislje od ostalih dok su ostale odprilike iste visine.ne znam dal je do genetike il je druga vrsta.
hvala za lupanje,valjda je tako :)
i jedno pitanje jel ih mogu zaljevat cvjetalinom,jel ok?
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
koji je postotak NPK .....pise ti na pozadini boce...jer imas 2 vrste...jedan za fazu rasta"vegetivnu fazu"....a drugi za fazu cvjetanja....a imas i one ko fol univerzalne......i biljke izgledaju oke....inace prvi groweri sjebu na pocetku...vidim da ste se vi dobro informisali......ae pa cekam NPK....peace :)
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
koliko vidim većina su sative,i daj presadi to u neku bolju zemlju i u veće saksije za 70 dana je to trebalo malo puno više narast.
 
31.07.2010
2
0
0
42
Prva tura je posadjena u velike saksije,a druga je u malim koje trebam sad da presadim.nisu sve zajedno posijane.zemlja im je standardna za cvijece.
 
31.07.2010
2
0
0
42
kupio danas cvjetalin i pise 5+3+5,lafo univerzalno.pa dal je bolje da ga koristim za ove sto su procvjetale,odnosno za ove sto znam da su zenske il za ove koje jos "nemaju" pol?il je fakat univerzalni? :)
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
cuj....gnojivo ti i nije bas neko....ali ajd...ja bi preoprucio bar 2-1-1 dok rastu....a kad cvjetaju 0-2-2......ali ajd.......

jos nije procvjetala ta biljka....to nisu pistile..... :)
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Jesu procvjetale su , to je kaliks bez formirane pistile .....
 
29.05.2010
26
4
0
33
nije....ovo nije jos pocelo cvjetat milijardu posto....imso sam istu zabludu i vidt ces da ce ti mali listici ostat te velicine i nece vise rast..cvjetanje ces prvo uociti na granama biljke kod samog vrha....kad tamo vidis sitne dlacice,bas ima izgled kao dlacice....nemozes ih promasit
 

CAM

Aktivan Član
28.11.2009
201
38
0
43
Nisi imao zabludu već su to formirani kaliksi kod internodija koji se razvijaju na samom početku često propadaju pa mogu i izledati kao polenove vrećice ali se točno može vidjeti kod sorta koji nisu u stresu i imaju outdoor konstatne promjene, ako uočavam kod feminiziranih onda primjeni logiku na obične M/F biljke, semantika sve se može sad izfilozofirat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.