Nasukavanje kitova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

dogo argentino

Aktivan Član
22.01.2009
122
0
0
35
možda su si zabrijali da mogu ić po zemlji al ne plivasjući nego hodajući.

ili

možda su shvatili i možda im je dosadio život podvodom.

--

ama stvarno ne znam, al ak tak nastave gadno bu to završilo. nebudemo više imali kitova.
 

HazeSeeker

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
06.09.2008
2.240
1.666
188
Amsterdam-Barcelona-Prague
www.vutra.org
kontam da to ima neke veze sa plimom i osekom ...te njihovim migracijama ... neznam dali su bila kaka istrazivanja o porastu ili padu vode u zadnjim godinama... kitovi inace dugo zive .. a nije strano da se veliki broj zivotinjskih vrsta vraca na mjesta odakle su i krenuili ... ko zna ...ako se znanstvenici prepiru ko zna dokle se onda mi moozemo zapitkivat???????
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
0246007.jpg


wtf.gif
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
Pa ne žive kitovi kao priljepci na stjenama u pličaku pa da ih oseka ubije :D šta vam je, neidu nikad u plitko. A ona teorija za sonare ili da im neko elektomagnetko zračanje mota navigaciju, može biti, ali po meni to bi trebale biti hipnotičke poruke da bi natjerale kitove na suho, pa nemogu biti tako glupi makar im navigacija radi totalno pogrešno, doči će u pličak, skužiti da je plitko i plivati tu ili se vratiti u dubine, a ne da se idu nasukavati u nadi da idu u dobrom smjeru :D Ovo je neki žešči syeb u njihovim mozgovima.
 

Beyond

Vutra Veteran
07.08.2006
1.948
335
0
38
možda su u šumi, pa ih zovu, pa onda oni dođu, i onda dođe svizac, iznenadno se pojavi, i zamota čokoladu u omot.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
he možda malo blesavo ali palo mi na pamet

Evolucija, možda ih hrpa izlazi van i sada umiru ali će e lagano prilagođavati i postati kopneni sisavci.

Vjerojatno ovo nije razlog ali eto jedne teorije
 

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Follow the leader.Vođa im probije na živce od traženja inčuna po moru cjeli dan i ode se valjat po pjesku a svi ga ostali prate.Ili svi dobiju neku vrstu zaraznog dupinskog osipa pa ih češe stomak i samo hrapavi osječaj pjeska može zadovoljit tu potrebu :)