Natjecanje-Bong Tjedna Domaće Izrade

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
Znači, ovdje se radi o jednom jenostavnom natjecanju za ljubitelje bongova. Da nebi bilo off-topica, svadjanja i tih standardnih gluposti i prepirke oko toga sto je pravi bong,a sto nije, ovdje se moze kvalificirati svaka sprava kod koje se dim marihuane hladi pomocu vode, zemlje,leda ili bilo vec cega. Ocjene se daju od 1-5
kategorije su:

Dizajn
Orginalnost
Funkcionalnost
Izvedba

za pocetak, ja stavljam svog ljepotana


 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ljepi primjerak, nabavi onu mrežicu za dno toga da ne propada i sretno, pazi da se ćep ne otopi ako se puno loži i možeš to spojit još kroz jednu tikvicu ili ono hladilo kemijsko, neznam točan naziv, ono šta onolo prolazi voda a u sredinu ono šta se treba hladit, pa ti napraviš da voda stoji u sredinu a dim ide okolo, e to bi bio bomba bong, odma dajem lovu za njega :D, možeš li spakirat par djelova da ti dam šta treva, ili obrnuto pa da spakiraš i pošalješ i dam ti lovu (odgovor šalji PP om, a i ja sam ovo trebao tako poslat, ali obrišem poslje)

edit: mislim da ovo nije ok natjecanje, pošto rjetko ko svaki tjedan radi bong, a malo je korisnika (aktivnih) pa da će svaki pravit svoj bong za natjecanje - nevjerujem, bolje bi bilo na poludogišnjem ili godišnjem periodu
 

Farmer

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
12.03.2008
378
685
93
40
zove se leibigovo hladilo. I bas si mi dao finu ideju, posto imam jedno koje stoji i skuplja prashinu vec 3-4 god. :D
 

darko190

Banned
Banovan
23.03.2008
12
0
0
35
sto se tice mrezice, stavio sam umjesto nje jedan mali limic (onaj iz tiskare) oblikovao sam ga u lijevak i s vanjske strane izbusio rupice,tako da nimalo ne propada (duhan naravno =) a za hladilo cu vidjet, ako uspijem doci do njega,eksperimentirao sam ja s njim dosta,i spajao druge tikvice, al to mi je bilo preglomazno i trebalo mi je previse hm duhana. u zadnje vrijeme ga i ne koristim bas, kriza kod nas, a i kesa se nema... ja ti javim za ovo na PM, kad stignem doci do kabineta kemijskog pa pokupit nove stvari. ako je netko zainteresiran za kupovinu, slozim mu mrcinu od bonga, al ne prihvacam ponude u novcima, nego samo u ...duhanu... =) =) =) =) =) =)
 

wu-tra

Aktivan Član
21.02.2007
240
7
0
33
darko moze neki bong za 2 kutije marllbora...? :p
htjeo sam reci...trebalo bi ovo napravit da je kao nagradne igre koje su bile koje nm je organizirala nasa vutrolina....mislim ne da se nagradjuje al da je tako...stavimo datum do kojeg ljudi mogu staviti uratke i onda opalit glasovanje....tako bi bilo najbolje...neka najbolji pobjedi... :p