Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
krasno nam je završilo prvenstvo,sramota kako šačica moćnika mogu radit šta hoće i pritom prolaziti nekažnjeno,dok se navijače privodi radi ˝verbalnog delikta˝ i uzvika koje tim istim moćnicima smetaju...
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
10363659_241524185971389_1594436176878528513_n.jpg


"KN TORCIDA organizira bus za Slavoniju! Bus kreće večeras (ponedjeljak) u 22:00. Bus se vraća iz Slavonije najkasnije u srijedu ujutro. Autoprijevoznik nam je izašao u susret, cijena putovanja je 150kn. Zvalo nas je dosta ljudi koji ne mogu ići, a žele pomoći. U KN Torcida biti će kutija za donacije. Skupljeni novac ćemo večeras zbrojiti i dati ljudima koji idu u Slavoniju. Nemojte zvati na telefon nego dođite do popodne i uplatite novac za putovanje!"

Bad Blue Boys

EKIPA. SVI KOJI TO MOGU NEKA NAVRATE DO KLUBA NAVIJAČA(ZVONIMIROVA 24) I DONIRAJU ONO ŠTO JE STRADALIMA SADA NAJPOTREBNIJE: HRANA SA DUŽIM ROKOM TRAJANJA(KONZERVE, BRAŠNO, ULJE, VODA....,ROBA, PELENE, HIGIJENSKE POTREPŠTINE.........
TAKOĐER, ONI KOJI MOŽDA ŽELE DIREKTNO OTIĆI U SLAVONIJU GDJE JE SITUACIJA NAJTEŽA, TE OSOBNO DOPRINIJETI U OBRANI NASELJA, NA ISTOJ LOKACIJI SU OTVORENE PRIJAVE!


Funcuti Šibenik

"Funcuti za Slavoniju!"
Svjedoci smo teške katastrofe i tragedija koje su pogodile našu zemlju. Gledajući scene iz pogođenih i opustošenih krajeva Lijepe naše jedino pitanje i misao koja bi se prije svega trebala nametnuti je:" Kako pomoći?!"
Udruga navijača "Šibenski Funcuti" organizira prikupljanje pomoći večeras od 18 - 21 h. Prikuplja se konzervirana hrana, ulje, brašno, šećer, odjeća, te higijenske potrepštine. Pokažimo snagu, organiziranost i veličinu navijačkoga srca i pomozimo tim ljudima. Dokažimo još jednom kako Šibenik zajedno diše kad je najpotrebnije.


itd itd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: No Joke

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
U par gore postova sam navela kako se nasi navijaci gde god se sretnu ne samo biju nego bodu ,upucavaju i ubijaju u sacekusama poBg,ali necete verovati da su se sada pokazali stvarno za neverovatno kako su slozni..necete verovati koliko cujem da su u Sabcu zajedno jedni pored drugih zvezdini i partizanovi navijaci koji su dosli iz Bg zajedno branili grad,i to u prvim linijama gde je i najkriticnije....niko nije nikoga napadao cak su se pomagali izmedju sebe..prosto neverovatno ali svaka im cast,sad se vidi kako nevolja i ovaj uzas koji je srb zadesio moze da ujedini sve ljude pa cak i ljute neprijatelje medju navijacima...kad je narod slozan onda je sve lakse...:)
 

Strijela

Aktivan Član
16.05.2011
98
46
28
106
Meni je drago kad vidim malo kako navijači pomažu, no nekako mi to nije dovoljno da zaboravim koliko štete rade.
Jedna je stvar kad si to rade međusobno, pa ovi koji su na "drugoj" strani znaju što ih čeka.

No jebemu miša, nije vam ok, kad idem s jednog kraja hrvatske na drugi, dio puta je Rijeka-Zagreb vlak, a na kolodvoru me poprilično agresivna grupa ćelavaca ispituje jesam li došao na utakmicu (valjda je bilo Rijeka-Dinamo, ne pratim nogomet baš...) a ja ih moram uvjeravat da samo presjedam u Zagrebu i onda biti sretan što mi nisu oteli novčanik i ostale vrijednosti. Jednog frenda su BBB-ovci opljačkali, uzeli pare, mob i GANJU. Pa jebote, ako ste već toliko primitivni da ćete ići nekoga tući i pljačkat mogli ste se suzdržati da mu barem ganju ne uzmete.

Inače, što se tiče takvih agresivaca, to su uglavnom sve pičkice, i rijetko tko bi se usudio 1vs1 u ring. Na ulici obično neće napasti drugu grupu ako nisu bar 50% jači.
Pa eto, molim vas koji ste normalni, nadam se da ste većina probajte malo razgovarat sa svojim "kolegama" i zamoliti ih da ne budu toliko agresivni. I nemojte ih batinama molit, ne pali, samo će skupiti veću grupu i maltretirati još slabije.

Jedna je stvar kad se radi o fightu i svi sudionici se žele počačkati, druga je stvar kad se radi o napadu na slabijeg.
Inače sam protiv nasilja u bilo koje obliku, fizičkom ili verbalnom. Obično oni koji su slabi i nesigurni u sebe imaju potrebu dokazati se. Tu je fora da se dokazuju jedino istim takvim slabićima, nitko tko razmišlja svojom glavom neće biti impresioniram nasiljem nad slabijim.

A ove spike da su navijači omraženi jer progovaraju o stvarima o kojima nitko drugi neće su IMHO čista glupost. Omraženi su jer rade puno štete i napadaju civile.
I stvarno ne kužim što vam je toliko fascinantno u tim tučnjavama, palicama bokserima i noževima. Prije dok sam donekle pratio nogomet, navijao sam za Dinamo, frend za Hajduk, svaki put kad je bila utakmica smo gledali zajedno uz djokicu. I nije nam bed poškakljat se na strunjači, no nikad nam nije palo na pamet ići napast neku nepoznatu osobu iz bilo kojeg razloga.

EDIT1: Dok sam bio klinac (još djetinjastiji nego što sam sad), sam mislio da su navijači kul. Sad, koliko god ne volim policajce i očekujem da će me maltretirati bezveze, navijače volim još manje. Kad vidim grupu pijanih navijača kako skeniraju ljude da vide el ima netko tko im se ne sviđa se osjećam ugroženo. Toliko da ću preći na drugu stranu ulice, pa makar i policajci bili tamo.
 

vetar

drug član od 2008
26.05.2014
138
122
43
Odes na tribinu i uzivas u adrenalinu :D

Delije Sever !

http://www.youtube.com/watch?v=Pye_gjGDcP0
http://www.youtube.com/watch?v=3YiunavPdzU
 
  • Sviđa mi se
Reactions: NoSeeds

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
@ Strijela: slažem se s tobom,ja živim u gradu gdje je moja navijačka skupina u manjini i neprijatelj br.1 i kužim što hoćeš reći u vezi tog napadanja grupe ljudi na pojedince,to stvarno nije u redu...ajd kad je utakmica još nekako i mogu razumjeti da će biti napadanja,jer ipak je utakmica,adrenalin,dokazivanje,obrana teritorija i sl.spike,i na to sam uvijek spreman i svaki puta ću se porokati ako netko krene na mene ili moju ekipu...to je jednostavno tako,taj dan si na oprezu i očekuješ svašta...al recimo da me napadne netko zbog toga što navijam za drugi klub nekim danom kad nema utakmice,dok sam sa klincima i ženom u šetnji,e onda bi mu se najebao mame idući puta kad bi ga sreo,takvima bih bio u stanju sprašit metak u čelo bez grižnje savjesti,nemaš me šta napadat nevezano za utakmice.(dobro,ne bih mu sprašio metak u čelo,ali kužiš šta hoću reći :) )

p.s.
Strijela je napisao(la):
. Prije dok sam donekle pratio nogomet, navijao sam za Dinamo, frend za Hajduk, svaki put kad je bila utakmica smo gledali zajedno uz djokicu. I nije nam bed poškakljat se na strunjači, no nikad nam nije palo na pamet ići napast neku nepoznatu osobu iz bilo kojeg razloga.

na ovo boldano sam pao sa stolice od smijeha... :D
 

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
najjači u BiH

https://www.youtube.com/watch?v=kqOQg9zntbs

https://www.youtube.com/watch?v=Kkc7jECVIRs

https://www.youtube.com/watch?v=3vn0gVN_uAU
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.