Navijaci

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Modesty Blaze

Aktivan Član
28.05.2014
97
449
63
34
10653309_10153176369874062_8473891854123871959_n.jpg
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Muskolo

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
po smajlijima koje sam stavio mislim da je očito da se radi o zajebanciji...
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Kao mala sam volela sa ocem i bratom ici pogledati utakmicu,pretezno kosarkasku a ponekad me nagovore i na marakanu..i lepo je videti navijace kako bodre i vole svoj klub,naravno i gosti svoj..:) vidim ovde ima navijaca dosta iz razlicitih klubova pa se svi postuju..nasi necekaju da gosti dodju i da ih napadnu zajedno sa policijom i maltene ivojsku da angazuju kao neki npr Turci..ceo instambul da napada zajedno sa policijom par stotina ljudi treba i avijaciju da dignu..a kod nas mirni ko bubice..policija baca suzavce i dimne bombe da bi ovi uletali i boli nozevima ljude sa gas maskama..kakva organizacija turske i galatasaraja,bas su im huligani i navijaci kad sa policijom prave strategiju..nasa policija uvek napada nase bili krivi ili ne,niti binasi sa policijom napadali goste ma koji god oni bili..verovatno i da je kod vas isto to sramota i vidim da imate cast..brat i komsija bili i pricaju..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: vetar

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
sport kao sport, ne ide bez navijaca, nema potrebe o tome raspravljati


ali ove osakacene mozgove sto idu da se tuku, lijece komplekse i pokusavaju da ispadnu face treba na goli otok poslat, ili u neki dobar rudnik da kopaju jer ni za sta drugo i nisu, mozak im ocito i ne treba, a tek ove bilmeze sto velicaju takve kretene, koji misle da je to nesto cime treba da se ponose.....e to tek treba udarati.....jednoistavno sam zgrozen takvim ljudima i takvom percepcijom, takav mozak nije zasluzio ni da bude u univerzumu
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Stipe

ganja_farmer

grower wannabe
25.05.2009
1.336
4.151
188
73
Boraicho,jel se tvoj post možda odnosi na ova događanja u hr.nogometu u zadnje vrijeme,zadnjih tjedan-dva (prekid u Italiji i jučerašnji derbi) ili općenito???

ovo me zanima:

ali ove osakacene mozgove sto idu da se tuku, lijece komplekse i pokusavaju da ispadnu face treba na goli otok poslat, ili u neki dobar rudnik da kopaju jer ni za sta drugo i nisu, mozak im ocito i ne treba, a tek ove bilmeze sto velicaju takve kretene, koji misle da je to nesto cime treba da se ponose.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: đokson

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.263
35.803
2.698
Weed California USA
koja je razlika jel opcenito tucnjave i neredi ili sad ovi zadnji u italiji ili cak u turskoj? ne razumijem cemu separacija nasilja i vandalizma?
gowno mirisi a drek smrdi?

bio sam na hrpi hokejaskih utakmica i nikad niti jedan problem. ljudi sa malo djecom, bake, djedovi, invalidi...svi. nikad da bi se kriva rijec rekla a o tucnjavama da ne pricam
protivnicka momcad ili domaca ili nebitno koja....su prijatelji i poslje se ode popit nesto. nebitno ko je dobio a ko izgubio
zakaj nebi dinamovac mogo poslje utakmice otic popit cugu sa hajdukovcima? ili bilo koja suparnicka momcad. u cemu je razlika?
jbte....hokejasku utakmicu cuva 10 redara koji stoje i gledaju tekmu....a na nogometnoj mora bit 500000 specijalaca,SWAT, cia, fbi, interventna, prometna.....navy seals, vatrogasci , 50 kola hitne pomoci i pitajboga ko jos ne.....i jos nije dosta.

evo na vijestima....hrpa dijece(torcida ak se ne varam) pozdravlja nacistickim pozdravima. taj 16ogodinjsak garant sve zna. jos mu ni dlake na jajima nisu pocele rast. isti K je sa dinamom . uhiceni maloljetnici ovo ono.

nek mi neko objasni u cemu je fora???? jer sam ja ocit pre glup da bi shvatio nasilje i ubijanje u sportu. pa nismo Spartak 80ih i 90ih
 

BoRaiCho

Aktivan Član
05.12.2009
514
184
63
33
Temples of Boom
@ marihuana farmer

mislio sam generalno....ako si nekako shvatio da sam nacionalisticki mislio vezujuci se na pomenute incidente, pogresno si mislio brate, jer nisam nacionalista (imam dosta prijatelja raznih nacionalnosti i boja)....podjednako drzim misljenje za sve te balkanske navijace, u svim balkanskim drzavama....ne razumijem ali jednostavno NE RAZUMIJEM u cemu je poenta da se (evo primjera radi) navijaci jednog kluba tuku izmedju sebe, one podjele Partizanovih navijaca....zapravo razumijem, radi se kriminalu koji se provodi na tribiniama (droga, oruzje, kojekakvi dilovi i pizdarije) a koji je pod upravom drzave


neko ce reci : Pa ne moras ici na tu stranu gdje su ti vandali (sjever, jug jel) , idi gdje su normalni ljudi....upravu je kad to kaze, ali jednostavno je krajnje RUZNO i DEGENERATIVNO da se ljudi tuku zbog razlicitih boja na dresovima, ili da uzvikuju razne pogrdne stvari.....ratovi i sranja su prosli (hvala bogu), i zasto sad ti ljudi moraju i dalje da provociraju na razne nacine (opet govorim jednako i za srpske, i hrvatske i muslimanske navijace) a da ih neki klinci,koji su zapalili koju baklju i povukli koju crtu, velicaju i klanjaju im se ? sto je najironicnije, nisu vidjeli rata, a kamoli ubili nekog.... Za mene je to propao mozak, koji gleda od danas do veceras
 

dite_splita

Aktivan Član
04.05.2011
228
261
63
somewhere in space
ali evo ja naprimjer, redoviti sjever, pirotehnika, koreografije, zastave salovi jedno veliko DA!
ali zasto se tuc?
P.S. pirotehnika na tribinama nije opasna pretjerano. jer da je, bilo bi ozlijedenih svako malo radi pirotehnike, a to su stvarno stvarno rijetki dogadaji
 
  • Sviđa mi se
Reactions: BoRaiCho
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.